Jump to content
IGNORED

DETOX


yolo

Recommended Posts

ali generalno postoje neke smernice tipa pre i detoxa presna hrana, posle koliko vidim ogranicavanje prostih uh i sl? i ti cajevi, spominjete neke bocice. sta su, unapred spremljeni?
Takođe mislim da je individualno. Koliko sam shvatio, Banatjanin je ishranu sveo na proste UH, ja nisam, jer sam osetio nedostatak istih. Rezultat, međutim, ne izostaje u oba slučaja.Čajevi su njeni i do recepta se ne može doći. Kapiram da nisu nikakva sveta tajna, već da ona ne želi da reskira mućkanja u kućnoj radinosti sa nekvalitetnim travama. Na netu, inače, ima dosta recepata za čajeve i verujem da se uz pomoć sakupljača bilja može napraviti dosta dobrih.
Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    75

  • April

    33

  • banatjanin

    20

  • Indy

    19

Top Posters In This Topic

nema bube da prijavi kako ide njen detox.
10 dana, 5 kila, prosvetljenje apsolutno, sad ce da se gleda shta ce (presno, bareno, kvazi dinstano na misaonim imenicama itd :P). meni je uvek prijatan taj detox, mada, sad mislim da se ono sto se ima desiti, ionako desi za do 7 dana, a ostalo je sve pogledavanje na pljeskavice. koje i inache ne jedem, al mi se tokom procesa jedu sva moguca chudesa koja inache ne bih okusila, a ni necu. lepa zanimacija za dushevna stanja. i lepo je za pms, ko ga ima, taman 3-5 dana da se uradi. ne mosh pojest boga oca, kad ne jedesh uopshte :lolol:eto buba. Edited by thermal bug
Link to comment
ziva i ti :Dprijavi koji deo se vrati u prvih par danal
pa mulja se neko kilo dva tamo vamo, sad ih ima, sad ih fali, to fantomsko kilo, ali ne moze da pokvari opshti utisak, tako da se ne bih obazirala :)
Link to comment

Cestitke Bubi, sestri po detoksuA ovako izgleda jedna detoks trpeza:kobayachallengemar012.jpgDa malo pojasnim...malo su uvećane količine, ali bilo je dosta ljudi. Ekipa je mislila da dolazi na kobaya challenge, ali im je kvarni domaćin podvalio detox party; ima tu i kulena, i domaće dimljene šunke u dve inkarnacije, i domaće dimljene slanine, ali sve po Radinim preporukama, uključujući i nekoliko pasti sa maslinama, švapskim sirom, domaćim kozjim kačkavaljem, karfiolom, renom, kiselim kupusom, krastavcima, paprikom i višnjama iz dunca. Hleb je, naravno, od pšeničnih klica i u prvom planu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Za sada -17Tacnije, od zavrsetka detoksa skinuo jos 5. Hteo sam da skinem dve banke pa da ih onda prijavim na topik, ali ovi praznici su ozbiljan test za karakter. Posebno u gregorijansko-julijanskim familijama kakva je moja, pa sve slavimo duplo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...