Jump to content
IGNORED

DETOX


yolo

Recommended Posts

da, kada bi mogao da zaobidjes te stvari gde je primaljiva hrana na dohvat ruke.mozda da poneses sa sobom kameru i odes u setnju i snimas sebe: sta osecas, sta te muci, sve sto ti je na dusi i mozda ti kasnije za sledeci detox pomogne. otprilike, koliko sam razumeo, svaki drugi, novi detox je nesto novo, iskustvo iz predhodnog.meni su snimci ovog tipa zanimljivi. inace, ima telo ludilo. mada na ovom video snimku izgleda bolesno, ali i razumem zasto je to tako zbog hard-core detox-a koji on primenjuje. meni je inace ovo mnogo primaljivo.svako dobro u preostala cetiri dana.http://www.youtube.com/watch?v=3WXAyfWNRXM&feature=related

Link to comment
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    75

  • April

    33

  • banatjanin

    20

  • Indy

    19

Top Posters In This Topic

17 dan, 9kgjos danas i sutra i gotovo, sem ako me ne napadne ludilo pa od ovih nepopijenih flasica u frizideru sastavim jos jedan dan. mada sumnjam, ako navucem na 10 kg bice dosta.jbte, svetlo da dnu tunela se pomalja...

Link to comment

idem 27. kod Rade.a za 23. decembar mi majstor potvrdio svinjokolj.ako i odmah krenem sa detoxom od 18 dana tečno, nemam vremena da se vratim u normalu do dvajestrećeg. a možda i bolje tako.

Link to comment
idem 27. kod Rade.a za 23. decembar mi majstor potvrdio svinjokolj.ako i odmah krenem sa detoxom od 18 dana tečno, nemam vremena da se vratim u normalu do dvajestrećeg. a možda i bolje tako.
kako nemas, imas. izbroj malo bolje:)
Link to comment

ja samo da prijavim da mi je ovaj lchf na kom sam od kraja juna, totalno promenio metabolizam.ranije sam (kao i većina žena u srednjim godinama :wacko: ) patila od sindroma ''sugar cravings'' i napada ožderavanja u kasnim satima, uglavnom. to ono, svi odu na spavanje, sedneš pred tv (neki film, najčešće) i opleviš kutiju sladoleda od kilo.elem, tri meseca sam bila baš disciplinovana, posle su mi se desili neki prekršaji, ali ono što je zanimljivo, uopšte ne mogu da pojedem mnogo slatkog, tj. ako pojedem malo više, prispe mi muka i onda ne mogu da vidim slatko danima.to je za mene jedno sasvim novo osećanje, jerbo mi je ranije čokolada od 100g bila za smazati obična sitnica. kao da se moj organizam potpuno naučio da proizvodi energiju od masnoće pa mu uh više ni ne trebaju.i ne samo kada je slatko u pitanju, postala sam umerenija u jelu generalno, prosto se organizam sam zaustavi kada mu je dosta (uvek sam se divila ljudima koji tako jedu ceo život).nisam ja debela osoba, nisam nikad ni bila, ali zato što sam se uvek samodisciplinovala i vraćala nazad posle preterivanja.sada više nema te muke, osećam se bolje, laganije, pokretljivije.preporučam.

Link to comment
ja samo da prijavim da mi je ovaj lchf na kom sam od kraja juna, totalno promenio metabolizam.ranije sam (kao i većina žena u srednjim godinama :wacko: ) patila od sindroma ''sugar cravings'' i napada ožderavanja u kasnim satima, uglavnom. to ono, svi odu na spavanje, sedneš pred tv (neki film, najčešće) i opleviš kutiju sladoleda od kilo.elem, tri meseca sam bila baš disciplinovana, posle su mi se desili neki prekršaji, ali ono što je zanimljivo, uopšte ne mogu da pojedem mnogo slatkog, tj. ako pojedem malo više, prispe mi muka i onda ne mogu da vidim slatko danima.to je za mene jedno sasvim novo osećanje, jerbo mi je ranije čokolada od 100g bila za smazati obična sitnica. kao da se moj organizam potpuno naučio da proizvodi energiju od masnoće pa mu uh više ni ne trebaju.i ne samo kada je slatko u pitanju, postala sam umerenija u jelu generalno, prosto se organizam sam zaustavi kada mu je dosta (uvek sam se divila ljudima koji tako jedu ceo život).nisam ja debela osoba, nisam nikad ni bila, ali zato što sam se uvek samodisciplinovala i vraćala nazad posle preterivanja.sada više nema te muke, osećam se bolje, laganije, pokretljivije.preporučam.
+milion!!!!!ja tako jedem već skoro godinu dana,misim 6 meseci mi je to bila terapija ali sam nastavila jer mi je odlično i sjajno se osećama kada preteram sa uh se osećam tromo,nekako teško i kao da sam pojela tri bureta nečega...pridružujem se preporukama
Link to comment

i da, otišlo salo sa stomaka a ništa nisam vežbala, osim 10 dana plivanja u avgustu.tad se sve malo učvrstilo, ali je salo otišlo i pre togaza lchf ima milion sajtova na netu, blog koji je posvećen iskjučivo tom načinu ishrane istine i laži o hrani ... treba malo prečešljati blog

Link to comment
a za 23. decembar mi majstor potvrdio svinjokolj.
U Bačkoj se to zove disznotor.Od silnih obaveza nisam stigao da ispratim novu sezonu detoksa, ali bih ipak da prijavim mali hintić za duge dane na čajevima: mali prekršaj u vidu integralne kifle u pola dva popodne. Sasvim dovoljno za preživeti, efekat provereno pojačan, jer onda uveče popijem i čaj od sene. Dragocena nedisciplina sa kojom je život lepši.
Link to comment

Ja samo da prijavim, najvise u nadi da ce Toni Adams ovo procitati i skoncati od muke, da od pre par nedelja imam dvocifren broj kila, prvi put posle godinu dana. Bez ikakvih dijeta i gladovanja, samo zahvaljujuci smanjenom unosu piva. Kais zakopcavam na jednu do dve rupe iznad nego ranije, sto znaci da je otislo salo sa stomaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...