Jump to content
IGNORED

Stanje u IT sektoru


Svarog

Recommended Posts

52 minutes ago, Sammael said:

 

Nedaj bože da kažu "loss" :D 

Ima još tih reči, ako nekog nije mrzelo da čita...

 

Ima kad Carlin u nkom nastupu kaže "They are broke... They do not have negative cashflow position..." :D

 

 

Edited by radisa
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
On 23. 2. 2023. at 20:26, Sammael said:

Poslednji radni dan u FISu danas, od 1.3. krećem u nove radne pobede.

 

FIS preporučujem ako vas ne zanimaju posebno rezultati, hoćete negde da na miru uz pivo i pikado krckate do penzije.

 

Imaš li predstavu koja je kinta u FIS-u za seniorske pozicije? Vidim da imaju otvorenu poziciju za Senior Data Analyst-a, a po opisu pozicije praktično SQL Server DB Admina/Developera. 

Ako je pristojna kinta, da razmotrim :)

  

Link to comment

Kad sam gledao kolike su plate po firmama uporedjivao sam ono sto znam za ovim informacijama za par firmi koje znam i dosta se poklapa, nije bas skroz tacno ali moze da se vidi, mada to dosta zavisi i od trenutne potrebe po firmama i koliko su spremne da daju.

https://www.joberty.rs pa plate

Edited by djeneralche
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

 

I za druga.

Microsoft, Nutanix, Nordeus, TX Services, Zulke, par outsorsing firmi gde radis skoro pa direktno kod klijenta i daju plate za nijansu manje od svojih lokalnih ljudi u Nemackoj, Svajcarskoj. Verovatno ima jos par njih za koje ne znam. Posle ovoga ide neka grupa od 10ak firmi koje se ganjaju sa platama.

  • Hvala 1
Link to comment

MS i Zulke u Becu placaju bas ispod proseka.

 

MS u stvari i nema DEV centar nego samo sales, a Zulke ima seniore koji u drugim firmama ne bi bili primljeni ni kao juniori.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...