Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ajde  sad Mare reci  ko je kriv. Drobnjak . Ne nije dečko kriv krivac je taj što ga doveo .Što upita Konstantin  šta ga je to preporučilo da uopšte bude doveden a kamo li da brani za naš Radnički

Link to comment
10 minutes ago, Gradina said:

Ajde  sad Mare reci  ko je kriv. Drobnjak . Ne nije dečko kriv krivac je taj što ga doveo .Što upita Konstantin  šta ga je to preporučilo da uopšte bude doveden a kamo li da brani za naš Radnički

Necu da ulazim u polemiku jer kao sto sam pitao, imamo li boljeg ko ce da dodje i nece da pravi ovakve greske? Ja sam za smenu i Tonceva i Propadala i sve koje je doveo ali da li se javio taj neko ... ???

Nisam ni za smenu trenera, neka mu dovedu normalne igrace. Golman ali ne Kahriman i prosle godine je bio spor a sad je jos stariji.

 

Ako sada nisu uvideli da je Drobnjak obican decko za kafic i picence, eventualno da dovati neku macku sa krova, onda treba svi da se upucaju.

Tolordava sve gori.

Tomic ne moze da doprinese igri, nije igrac za Radnicki kao ni Mesarovic. Decko konstantno ima potez vise i ne ume da pogodi okvir gola.

Marjanovic totalno van forme, nije ni jednim potezom doprineo.

Pejovic treba da ode... Necu ni da ga komentarisem.

Jovanovic cuvao noge, odigrao revijalnu utakmicu i bolje da je otisao ranije.

Igraci koji su po meni zasluzili prelaznu su Stulic, Petrov, Stojanovic, Aksentijevic i mozda Yamkam.

  • +1 3
Link to comment

Treba pritisnuti upravu, treba ih izvikati. I jedino sto cemo dobiti je smena nekog trenera, mozda kazne Bradu...

Ako ima ozbiljnih ljudi koji imaju zelju da preuzmu Radnicki, sto podrazumeva da imaju novca bar jedno pola miliona eura za start tj polusezonu a da mogu da obezbede bar jos toliko u drugom delu, plus da namaknu sponzore onda hajde da izvrsimo pritisak. Klub da bi ziveo treba na godisnjem nivou oko milion i po eura.

Ovi kada odu ima da ostave prazne racune, verujem da je dobar deo novca isao na privatne racune odakle se posle finansiraju plate i slicno... Ne tvrdim.

Ne daj Boze da su se setili stare fore pa da taj novac prikazu kao donaciju i da posle jos traze od nove uprave da im isplati ili da uracunavaju ako se spremaju da kupe klub.

Hocu da kazem ovim naklapanjem da svasta moze da se ocekuje a neku unosnu "koku" ne vidim trenutno da moze da povadi stvari. Pitanje kakvi su ugovori sklapani sa igracima? Yamkam, Stulic i toliko trenutno od igraca koji mogu biti interesantni nekome.

  • +1 1
Link to comment

Sivić podneo ostavku

 

Ја сам тај који је одговоран. Радничком је сада потребно нешто много јаче да се продрма. Тренер је тај који мора да иде, да дође неко ко ће моћи то боље да уради. Ово је било срамно, ја се стидим тога. Жао ми је нишке публике, ништа није слутило да ће ова сезона овако да крене. Неком је живот мајка, неком маћеха", поручио је Сивић на конференцији за медије после утакмице са Новим Пазаром и пожелео Радничком све најбоље у наставку сезоне.
 

 

 

 

 

Link to comment
ć
Ne daj Boze da su se setili stare fore pa da taj novac prikazu kao donaciju i da posle jos traze od nove uprave da im isplati ili da uracunavaju ako se spremaju da kupe klub.
 
Kao pozajmicu.....

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Mi već u sredu sa Kolubarom...sve na brzaka. Sećate se kad smo pričali o pripremama i koliko, sad da izbrojimo, iz prvog tima, koliko je ljudi bilo ma pripremama.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Stolica....🤗

 

jel ste zaintersovani za tandem Petrić-Nađ. ima i stručni štab formiran. mi snosimo sve troškove, samo nosite.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

pa blizu vam je Sale. kad se bude povlačio iz Bugarske linija ga mora voditi kroz Niš. tu ga savatajte.

 

dobre su vam kafane, ja sam pohađao nekoliko kad sam poslom bivao u Nišu, dan ili dva. sve to pre korone. sećam se neke male i neugledne, jedva smo parking našli u nekim uskim ulicama, al je klopa bila vrhunska. to bila strateška greška pošto sam se posle jedva dovezao do Beograda

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...