Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Trener uopste nije los, stil koji forsira trazi uprava a i mi navijaci bar deo. Problem je u rasipanju tima kao i u nedolasku pojacanja na vreme. Pa juce nam stiglo jedno pojacanje a novi golman i jos jedan igrac se tek ocekuju. Sta da se prica dalje...???

Isto vazi i za Partizan. Stolica mi se licno ne svidja kao trener ali za razliku od Radnickog imao je bez jednog igraca kompletnu odbranu a Radnicki je tu kuburio jer sem Aksentijevica svi su bili prinudjeni da igraju, Tolordava isto dosao kasno ali ranije od mnogih.

Zato vece opravdanje ide Sivicu za primljene golove od Stolice

Pisao sam o Partizanu i Stolici kao nedoraslom treneru. 

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Boujee said:

Za ispadanje od Gzire nema opravdanja, bolja ste ekipa od njih i da ste sklepani preko noći, a niste.

 

Za neki korak više stoji sve ovo što si napisao, ali niko vam reč ne bi rekao da ste ispali od Austrijanaca. 

 

Centralizacija i politizacija fudbala kod nas nije ništa novo, ali muka mi je više da naši klubovi ispadaju od poluamatera i onda opravdanje traže u državi, blizancima i slično. 

Bolja smo ekipa ali oni drze kostur ekipe godinama i trener im je isti od 2018 godine.

Znaci bolja su ekipa...

Link to comment
57 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Trener uopste nije los, stil koji forsira trazi uprava a i mi navijaci bar deo. Problem je u rasipanju tima kao i u nedolasku pojacanja na vreme. Pa juce nam stiglo jedno pojacanje a novi golman i jos jedan igrac se tek ocekuju. Sta da se prica dalje...???

Isto vazi i za Partizan. Stolica mi se licno ne svidja kao trener ali za razliku od Radnickog imao je bez jednog igraca kompletnu odbranu a Radnicki je tu kuburio jer sem Aksentijevica svi su bili prinudjeni da igraju, Tolordava isto dosao kasno ali ranije od mnogih.

Zato vece opravdanje ide Sivicu za primljene golove od Stolice

Zato sam i rekao  i Partizan i mi isti koš. Ne znam koja budala je tako lako ispustila našeg golmana i bonusa. Mogli smo ga lansirati i  uzeti pare, a očigledno se struka ( treneri golmanski ) ništa ne pitaju.

Link to comment

prestanite da kukate, vučkara će vam napraviti novi stadion, sada je došlo vreme da se druga glavna filijala državne mezimice pogura u evropu :D

 

 

  • -1 1
Link to comment
25 minutes ago, Gradina said:

Zato sam i rekao  i Partizan i mi isti koš. Ne znam koja budala je tako lako ispustila našeg golmana i bonusa. Mogli smo ga lansirati i  uzeti pare, a očigledno se struka ( treneri golmanski ) ništa ne pitaju.

A mozemo li da ga vratimo?

Link to comment
prestanite da kukate, vučkara će vam napraviti novi stadion, sada je došlo vreme da se druga glavna filijala državne mezimice pogura u evropu [emoji3]
 
 
Da be....evo 5 godina igramo na tom stadionu što ga je Žvalavi rekonstruisao.
 
Stadion u suštini, treba samo da se pokrije...sruši zapadna tribina i da se sastavi u celinu. Doduše, to je puno jeftinije nego ovo što pomenuh, ali valjda tako treba....
 
Što se tiče komunjara u kontinuitetu i ko im šta duguje....pa ne dugujemo im nastanak i opstanak..malo li je.

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Da be....evo 5 godina igramo na tom stadionu što ga je Žvalavi rekonstruisao.
 
Stadion u suštini, treba samo da se pokrije...sruši zapadna tribina i da se sastavi u celinu. Doduše, to je puno jeftinije nego ovo što pomenuh, ali valjda tako treba....
 
Što se tiče komunjara u kontinuitetu i ko im šta duguje....pa ne dugujemo im nastanak i opstanak..malo li je.
 

A mozda mi nismo obavesteni da je stadion rekonstruisan pre par godina??? :vermez3:

  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, gone fishing said:

ajde be biće, čim se završe stadioni u leskovac i zaječaru, mehanizacija dolazi na čair :D

Crvena traka i makaze su obezbedjene, ne znam sto ih nema ??? :pera:

Link to comment
ajde be biće, čim se završe stadioni u leskovac i zaječaru, mehanizacija dolazi na čair [emoji3]
Verujem i ja da neće odustati...ipak, dobra para je u pitanju....ima li nekih izbora skoro ?

Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Pisao sam o Partizanu i Stolici kao nedoraslom treneru. 

Odmah sam ukapirao ali Mare nije. U trenutnoj situaciji ne postoji trener koji je dorastao za situaciju i upravu kakvu ima Partizan , ( isto je i u FKRN)  dok sa druge strane u Zvezdi da dodje Limeni isto bi bilo. A Limeni a Murinjo nema zime za njih. Šteta za Partizan je nesaglediva , imao je najjaču školu fudbala , a neki dan čitam i iz škole odose sijaset dečaka. Meni je najviše žao naše škole fudbala  jer je ona na margini od kako je došla ova uprava...

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...