Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

6 minutes ago, Ted said:

 

jel ste zaintersovani za tandem Petrić-Nađ. ima i stručni štab formiran. mi snosimo sve troškove, samo nosite.

Može Nadj...još nismo imali tako malečkog trenera. 

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ako sada nisu uvideli da je Drobnjak obican decko za kafic i picence, eventualno da dovati neku macku sa krova, onda treba svi da se upucaju.

Tolordava sve gori.

Tomic ne moze da doprinese igri, nije igrac za Radnicki kao ni Mesarovic. Decko konstantno ima potez vise i ne ume da pogodi okvir gola.

Marjanovic totalno van forme, nije ni jednim potezom doprineo.

Pejovic treba da ode... Necu ni da ga komentarisem.

Jovanovic cuvao noge, odigrao revijalnu utakmicu i bolje da je otisao ranije.

Igraci koji su po meni zasluzili prelaznu su Stulic, Petrov, Stojanovic, Aksentijevic i mozda Yamkam.

Što se tiče naših bekova, a posebno izraženo kod Stojanovića, neiskustvo. Vrlo često ostavljaju na vetrometini štopere. Onaj danas komentator urniše Tolordavu...jeste mu je nerezonski pomalo, pas od 30-40 metara kroz sredinu, ali lopta ide prema Mesarovićui, a on je čeka da mu doputuje. U petlićima još počneš da učiš, kad lopta krene prema tebi, ti kreneš prema njoj.....

Imao je Sivić 1000 kombinacija, a on je najavio nekakvu kombinatoriku, a izveo isti sastav....mislim poziciono. Terao si je neku svoju priču, kao i sa golmanima. Nije bio zadovoljan i menjao ih je ..Drobnjaka i dujmovića i na svaku utakmicu su primali smešne golove....ajde Lučani, penali....ali ako nije hteo nudjenog mu Čupića, što ne ubaci ovog omladinca...pa kud puklo da puklo. Tako...da...nije mi ga mnogo žao. Stavlja dva šifonjera na centralne bekove. Vidi da ceo vezni red danas go kurac, pa ubaci Savića, pomeri Yamcama na DM, a Mesarović, Pejović i Sale, po meni, bi još na poluvreme ostali u svlačionicu...

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

otarasili ste se jednog balasta, sad lagano i drugog

Na kog misliš...ja koliko znam ima ih 5-6 još...:angry:

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

na tončeva

 

Da je samo Tončev...nego i Propadalo, Markoni i plus sitni isprdci. Svako ima jaka ledja. Baš treba jedna delopovizacija.

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to sve ide u paketu

more...unZIPovani su samo tako. Znaš za one ljude, za koje kažu, ti ga isteraš na vrata on ulazi kroz prozor. Pijavice...

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...