Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pogledah sve nase trenere i nijedan slobodan mi se ne svidja.

Mozda da vratimo cika Misu?

Treneri tipa Okuka, Rajevac, pogotovu Djukic, Savo i slicni ne verujem da bi dosli a pitanje je koliko bi nam pomogli?

Treba da se dovede neko ko ume da razvija igrace a ne da se zatvorimo i ako damo gol, dali smo...

Mozda treba da se razmislja o ino treneru?

Neki iz Spanije, Portugala... Kad mogu ovi ostrvljani valjda mozemo i mi nekog. Da nam promeni malo stil...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

što kukate. mi smo dobili Petrića čija trenerska karijera je lošija i od Stoločine, što i jeste neka vrsta upeha, ali ne one vrste kojoj bi se navijač radovao. a u paketu smo dobili i Nađa, čiji su dometi išli i do zonaša Rakovice, a sad je u srpskoligašu Teleoptiku. mislim bio do juče.

 

ne znam ko je ovaj lik, osim što igleda kao neko kome se nije pametno zamerati, ali verujem da ima impresivniji CV od gore navedenih.

Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

što kukate. mi smo dobili Petrića čija trenerska karijera je lošija i od Stoločine, što i jeste neka vrsta upeha, ali ne one vrste kojoj bi se navijač radovao. a u paketu smo dobili i Nađa, čiji su dometi išli i do zonaša Rakovice, a sad je u srpskoligašu Teleoptiku. mislim bio do juče.

 

ne znam ko je ovaj lik, osim što igleda kao neko kome se nije pametno zamerati, ali verujem da ima impresivniji CV od gore navedenih.

Bio kapetan u sampionskom Obilicu, najveci igracki domet - fotka kako cuva Alana Širera

Link to comment
pih, ovaj vam je isto ko i Petrić
 
bar Nađa nemate :tongue:
Pa ni vi nemate Vladu Najdanovića...a to ti je isto po gabaritima. Njegov najveći domet je bio što je aplaudirao Recku kad smo dali gol Napretku....
 
Šalu na stranu...nije Mrka najgora opcija...setite se Jevića, pa Recka....Jević, koji ubacio Kokezinog vozača protiv Zvezde. Jeste se čovek bavio nekad fudbalom, a i merak smo mu napravili, što smo inače Meraklije.
 
Šta može s Mrkom da nam se desi ? Da nam Mrka junior igra u prvi tim. To možda i nije loše...al što može ekipa da nam baldiše oko 25. kola, to je drugo pitanje.

Link to comment

od vaših trenera u neko dogledno prethodno vreme rekao bih da su najbolji bili Rastavac i Lalatović. ovaj drugi jeste mentol na kub, ali je Jirgen Klop za ovo što sada ordinira po ligi (čast izuzecima naravno)  

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

od vaših trenera u neko dogledno prethodno vreme rekao bih da su najbolji bili Rastavac i Lalatović. ovaj drugi jeste mentol na kub, ali je Jirgen Klop za ovo što sada ordinira po ligi (čast izuzecima naravno)  

To je ubedljivo najbolje sto smo imali.

Dodao bih Acu Ilica koji bi i sada po meni bio fina prica ali preuzeo skoro neku reprezentaciju

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

To je ubedljivo najbolje sto smo imali.

Dodao bih Acu Ilica koji bi i sada po meni bio fina prica ali preuzeo skoro neku reprezentaciju

Liban....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...