Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Sve to po meni lepo pakuje Mare u Vosi.. pakovao je i kod nas dok je bio.. ali avaj gotovo sad...

No nije ni on jedini, sigurno da moze da se nadje neko ko radi korektan posao u tom pogledu

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Sve to po meni lepo pakuje Mare u Vosi.. pakovao je i kod nas dok je bio.. ali avaj gotovo sad...

No nije ni on jedini, sigurno da moze da se nadje neko ko radi korektan posao u tom pogledu

Toncev je sve dobre kadrove najurio.

Sunovrat i krece od rastanka sa Markom.

On ne trazi ljude koji znaju posao nego poslusnike.

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Toncev je sve dobre kadrove najurio.

Sunovrat i krece od rastanka sa Markom.

On ne trazi ljude koji znaju posao nego poslusnike.

Sto implicira da je i on neciji poslusnik i da taj neko ne zeli dobro Radnickom niti nijednom drugom klubu sirom zemlje gde salje svoje ljude.

Elem, trenera u Nisu dobrih imamo, to znam. Fudbalera verovatno isto imamo u gradu i regionu, da pojasnim, ne moraju po svaku cenu svi da budu odavde naravno.

Daj Boze da krene na bolje.

Link to comment

Znate mozda sam ja lud, verovatno niko nece da se slozi sa mnom, ali ja bih vratio Sivica. Uz dobro oformljen sportski sektor mislim da bi on bio odlicno resenje

Kada Lalat nije uspeo da zategne odbranu i to sa igracima koje je on trazio plus par pojacanja koja su dosla posle Sivica. To je jedan od dokaza da nije bilo do Sivica. Sa Tolordavom, povredjenim Yamkamom, onom dvojicom golmana sto nisu jedan sut odbranila.

Plus Lalat je defanzivni trener a primio isti br golova kao i Sivic kad je bio...

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Toncev je sve dobre kadrove najurio.

Sunovrat i krece od rastanka sa Markom.

On ne trazi ljude koji znaju posao nego poslusnike.

 

Mare je bio na izlaznim vratima još pre Tončeva. Imao je problem sa Radanom i mislio je da će se dolaskom Tončeva stvari promeniti, medjutim nisu. I Radan je umislio da je Florentino Perez....ali došao je napokon "Baja" i sve je otišlo u Honduras....

 

28 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Znate mozda sam ja lud, verovatno niko nece da se slozi sa mnom, ali ja bih vratio Sivica. Uz dobro oformljen sportski sektor mislim da bi on bio odlicno resenje

Kada Lalat nije uspeo da zategne odbranu i to sa igracima koje je on trazio plus par pojacanja koja su dosla posle Sivica. To je jedan od dokaza da nije bilo do Sivica. Sa Tolordavom, povredjenim Yamkamom, onom dvojicom golmana sto nisu jedan sut odbranila.

Plus Lalat je defanzivni trener a primio isti br golova kao i Sivic kad je bio...

 

Pod Sivićem smo igrali najlepši fudbal. Imao je pehove, odnosno pre svega Tolordava i onaj Mlađović....Golmani, nedovršeni. Dogovor je pao sa Čupićem, ali je Sivić u poslednjem momentu otkazao Ugovor zbog ranijih sukoba...nit je posle Čupić došao kod nas, a Sivić je dobio šut-kartu..

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...