Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Za Čupića . . .Sivic ga ne gotivi jos kad mu bio selektor . Od oktobra 2015  kad je Manojlovićem ga zamenio , 

Edited by Gradina
Link to comment
20 minutes ago, Gradina said:

Za Čupića . . .Sivic ga ne gotivi jos kad mu bio selektor . Od oktobra 2015  kad je Manojlovićem ga zamenio

Mislim da je bio Radinović neki iz Zvezde. Problem je nastao kad ga je Čupić pitao zašto ga menja jer je do tada sve bilo dobro (možda čak ni jedan gol nije primio do tada ali nisam siguran)...to su bile neke kvalifikacije...Sivić dobio papirče, a nije izgleda imun od toga....i to je.

Link to comment
Just now, Constantin said:

Mislim da je bio Radinović neki iz Zvezde. Problem je nastao kad ga je Čupić pitao zašto ga menja jer je do tada sve bilo dobro (možda čak ni jedan gol nije primio do tada ali nisam siguran)...to su bile neke kvalifikacije...Sivić dobio papirče, a nije izgleda imun od toga....i to je.

Tako je . Dobijena tekma 5-0 protiv Andore

Link to comment

Ja prosle godine hvalim golmana Petrica i pisao da bi bio pojacanje, vi me nakrsiste ovde. Po svim parametrima prosle sezone odmah iza Borjana.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ivica najavio 3 bombe  uz prethodne petarde 

1 bomba  otišao Mitrović 

2 bomba  otišao Jovanović ajde neka pukne i 

TREĆA DA ODE PROPADALO

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Gradina said:

Raspad NEsistema

A tako mi je dobro izgledalo sve na početku: ekipa nikad bolja, trener ok, igrali napadački fudbal posle dužeg vremena, Evropa ambicije za grupnu fazu, pojačanja - bombe...Lepota.

I sad... buć, čabar.... 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...