Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Da napomenem da sam pratio skoro sve utakmice i ekipe koje imaju raspolozene golmane uglavnom dobijaju utakmice.

Sve hit ekipe ovog leta imaju odlicne i raspolozene golmane koji su ih spasavali po dva, tri puta na svaku utakmicu.

Da su nasi balvani odbranili svaku utakmicu po dva, tri suta koja su isla u okvir gola, pritom se ne misli na traljave suteve i one koje idu direktno u ruke, mi bi imali minimum 8 bodova i bilo bi u gornjem domu.

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Zasto pozajmica. Ilic je bonus i treba mu dati sansu a imati jos jednog u rezervi.

Ovoj dvojici bih se zahvalio. Dujmovic i vredi nesto ali onaj od prosle godine. Ipak i onaj od prosle godine je imao dosta mana pa bih potrazio neko srecnije resenje ali nikako Kahrimana.

Ne znam da li Ilic sad moze da se vratijer je verovatno potpisaougovor.

Ako ne moze ja svim srcem zelim Djordja Nikolica, jeb ga osecaj 😁

Najviše bih voleo da vidim Stefana na golu! Pitanje da li bi on pristao i kad bi ga zvali posle toliko šikaniranja!?

  • +1 1
Link to comment
Just now, RealNIš said:

Najviše bih voleo da vidim Stefana na golu! Pitanje da li bi on pristao i kad bi ga zvali posle toliko šikaniranja!?

I ja posle svih hvalospeva o njemu.

Medjutim treba jos jedan jer mlad golman moze da udje u minus fazu a nasi to ne prastaju.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I ja posle svih hvalospeva o njemu.

Medjutim treba jos jedan jer mlad golman moze da udje u minus fazu a nasi to ne prastaju.

Stefan Ilić je napustio Radnički i brani za FK Tutin... 

Link to comment
47 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Zasto pozajmica. Ilic je bonus i treba mu dati sansu a imati jos jednog u rezervi.

Ovoj dvojici bih se zahvalio. Dujmovic i vredi nesto ali onaj od prosle godine. Ipak i onaj od prosle godine je imao dosta mana pa bih potrazio neko srecnije resenje ali nikako Kahrimana.

Ne znam da li Ilic sad moze da se vratijer je verovatno potpisaougovor.

Ako ne moze ja svim srcem zelim Djordja Nikolica, jeb ga osecaj 😁

Pregovara se sa Vasiljevićem, a on ima ugovor sa Zvezdom do sledeće godine. Ne verujem da bi ga Zbezda pustila sa slobodnim papirima, a plaćen je 150 000 €, a inače je Nišlija. Imao ke povredu ramena prošle godime i ne sećam se kad je poslednji put bio na zvaničnoj utakmici medju stativama.

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Pregovara se sa Vasiljevićem, a on ima ugovor sa Zvezdom do sledeće godine. Ne verujem da bi ga Zbezda pustila sa slobodnim papirima, a plaćen je 150 000 €, a inače je Nišlija. Imao ke povredu ramena prošle godime i ne sećam se kad je poslednji put bio na zvaničnoj utakmici medju stativama.

Branio on do pred kraj za Napredak koliko se secam, da ne trazim.

Vise sam za dovodjenje Djordja Nikolica, branio prosle godine za reprezentaciju Srbije kod Stojkovica sto znaci da je izasao iz povrede. Branio za Thun, Bazel, Aarau...

Slobodan je, mozemo uzeti neku paru, ima 25godina.

Mislim da je dobitna kombinacija. Sta ce nam pozajmica?

Vasiljevic mi se ne svidja mnogo.

Link to comment
Just now, Constantin said:

Kako stvari stoje Vasiljević opcija 1, Čupić opcija 2.

Obojica Nišlije....

Kog bi više voleo Čupića ili Nikolića ? Onako pitam....

Mozda Cupica.

Agilniji, moderniji golman ako me pamcenje dobro sluzi...

Vasiljevic mi deluje tromo, dobar je za visoke lopte i vise mi je za neki bunkerica tim.

Link to comment
18 minutes ago, Constantin said:

Kako stvari stoje Vasiljević opcija 1, Čupić opcija 2.

Obojica Nišlije....

Kog bi više voleo Čupića ili Nikolića ? Onako pitam....

Vasiljević i jeste bolja opcija iha ha i odnosu na ovog Nikolića što ga Mare spominje. Nikolić  dugo dugo vuče  povredu

Link to comment
11 minutes ago, Gradina said:

Vasiljević i jeste bolja opcija iha ha i odnosu na ovog Nikolića što ga Mare spominje. Nikolić  dugo dugo vuče  povredu

Mozda na papiru ali osacaj mi kaze .... 😉

Link to comment
22 minutes ago, Gradina said:

Vasiljević i jeste bolja opcija iha ha i odnosu na ovog Nikolića što ga Mare spominje. Nikolić  dugo dugo vuče  povredu

Pa da je bas ihaaa ne bih rekao. Razumem ja da su ga zvali za repku da ga stave u izlog ali to je pokazatelj da je povreda proslost.

Ima vise iskustva u jacoj ligi, bio bi nas igrac, mogli bi da ga prodamo.

 

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

Ok, mozda gresim al ja kad god sam ga gledao bio je dobar...

Da se razumemo, on je dobar golman.

Kad bih birao birao bi pre Cupica ili Nikolica.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...