Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Ja sam danas navijao svim srcem, prvo za Cuku a onda i za Partizan.

Ako ti smetaju grobarski pljuvaci, nemoj da se izjednacavas sa njima.

Gubi nas fudbal a to nije dobro ni za nas.

Sve si u pravu! Nije lepo sa moje strane. Samo mi je više preko one stvari kad nas stalno prozivaju kao građane drugog reda, selce, provincijske....

Link to comment
1 minute ago, RealNIš said:

Sve si u pravu! Nije lepo sa moje strane. Samo mi je više preko one stvari kad nas stalno prozivaju kao građane drugog reda, selce, provincijske....

I...

Uvek navijam za naše klubove!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Svi su u rasulu osim Zvezde. Takav je epilog politike jedan narod - jedan vođa - jedan klub,

Nama isto da li je politika jedan narod - jedan vodja - jedan klub ili jedan narod - jedan vodja - dva kluba.

Osetili su navijaci Partizana ono sto svi drugi osecaju oduvek. Nadam se da nece u isti kos sa nama vec da cemo svi u isti kos sa Zvezdom uskoro a ne da se vrati na staro pa da ponovo imamo blizance.

  • +1 2
Link to comment

Kako iskoristiti potencijal koji imamo, kako uklopiti dva kvalitetna spica i bonus spica koji se budi a ne zrtvovati ih na poziciji gde su manje upotrebljivi? Moje neko razmisljanje dok sam jos na odmoru 😁

Papu u ovoj formaciji se izvlaci na krilo.

Skrbic bi trebalo uskoro da se vrati na teren. Zna li neko sto?

 

 

IMG_20220812_101644.jpg

Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Svi su u rasulu osim Zvezde. Takav je epilog politike jedan narod - jedan vođa - jedan klub,

Kad izbacite 7-8 protivnika skupljih i bolje plasiranih od vas po UEFA koeficijentu, onda možete da se pozivate da ste zakinuti od vodje u odnosu na Zvezdu. 

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
8 minutes ago, Boujee said:

Kad izbacite 7-8 protivnika skupljih i bolje plasiranih od vas po UEFA koeficijentu, onda možete da se pozivate da ste zakinuti od vodje u odnosu na Zvezdu. 

Kad shvatiš o čemu pišem, javi se da diskutujemo. Kakvi koeficijenti, kakve gluposti

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

Svi su u rasulu osim Zvezde. Takav je epilog politike jedan narod - jedan vođa - jedan klub,

U bre...što mrzim taj hitlerovski, ss-ovski, narativ....

 

Za Čuku sam se ponadao kad su poveli, ali onaj kiks ih je bacio u nesigurnost, a iskusni Holandjani su to znalački iskoristili.

 

Partizan mi je bio "sigurica" ali su me demantovali. Bio sam sprečen da direktno gledam, ali oni brzinski golovi mi govore da je  Partizan trebao da prodje...zašto se to nije desilo jbm li ga.

 

Šta da radimo, idemo dalje.

Link to comment
17 minutes ago, Boujee said:

Kad izbacite 7-8 protivnika skupljih i bolje plasiranih od vas po UEFA koeficijentu, onda možete da se pozivate da ste zakinuti od vodje u odnosu na Zvezdu. 

Da bi uradio tako nesto treba ti bar jednu sezonu da zadrzis kostur ekipe a da ne pricam za vise. Za to ti trebaju finansije i to ozbiljnije mnogo od ovih sto ih imamo. To daje vodja Zvezdi kroz sponzore ili sta ti znam, to su davali Partizanu.

Kad nemas novca onda ti svaki igrac koji odigra dobro par utakmica ode za malu lovu ili malo vecu ali uglavnom nedovoljno za ovu pricu.

Tu utice pored povecanja plata kako bi zadrzao igraca i verovatno halapljivost uprave. Takva je uprava i CZ ali zbog finansijskih inekcija se to ne oseti u velikoj meri.

Dakle da smo dobili lepu finansijsku inekciju pred pocetak priprema, zadrzali bi kostur ekipe, ne bi otisao Mitrovic za male pare, mozda bi otisao ali za velike pare. Doveli bi prava pojacanja na vreme.

Epilog.... Ne bi ispali od Gzire, dobili bi Partizan mozda i Wolsburg ili kako se zove vec i pricali bi o jakom Radnickim koji je pretedent na titulu. Realno za borbu za drugo mesto.

Ali kome to odgovara?!?!?!

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment

Nije prošao iz prostog razloga: nedorastao trener i loše ekipa. 

A zašto je došlo do takve situacije nakon relativno uspešne prošle sezone u Evropi, e to je pitanje?

 

@Constantin

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Nije prošao iz prostog razloga: nedorastao trener i loše ekipa. 

A zašto je došlo do takve situacije nakon relativno uspešne prošle sezone u Evropi, e to je pitanje?

 

@Constantin

Trener uopste nije los, stil koji forsira trazi uprava a i mi navijaci bar deo. Problem je u rasipanju tima kao i u nedolasku pojacanja na vreme. Pa juce nam stiglo jedno pojacanje a novi golman i jos jedan igrac se tek ocekuju. Sta da se prica dalje...???

Isto vazi i za Partizan. Stolica mi se licno ne svidja kao trener ali za razliku od Radnickog imao je bez jednog igraca kompletnu odbranu a Radnicki je tu kuburio jer sem Aksentijevica svi su bili prinudjeni da igraju, Tolordava isto dosao kasno ali ranije od mnogih.

Zato vece opravdanje ide Sivicu za primljene golove od Stolice

Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

Kad shvatiš o čemu pišem, javi se da diskutujemo. Kakvi koeficijenti, kakve gluposti

Nema šta da se diskutuje, pravdaćete vlastitu nesposobnost na sve moguće načine do besvesti. Već vidjeno ranije. 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Da bi uradio tako nesto treba ti bar jednu sezonu da zadrzis kostur ekipe a da ne pricam za vise. Za to ti trebaju finansije i to ozbiljnije mnogo od ovih sto ih imamo. To daje vodja Zvezdi kroz sponzore ili sta ti znam, to su davali Partizanu.

Kad nemas novca onda ti svaki igrac koji odigra dobro par utakmica ode za malu lovu ili malo vecu ali uglavnom nedovoljno za ovu pricu.

Tu utice pored povecanja plata kako bi zadrzao igraca i verovatno halapljivost uprave. Takva je uprava i CZ ali zbog finansijskih inekcija se to ne oseti u velikoj meri.

Dakle da smo dobili lepu finansijsku inekciju pred pocetak priprema, zadrzali bi kostur ekipe, ne bi otisao Mitrovic za male pare, mozda bi otisao ali za velike pare. Doveli bi prava pojacanja na vreme.

Epilog.... Ne bi ispali od Gzire, dobili bi Partizan mozda i Wolsburg ili kako se zove vec i pricali bi o jakom Radnickim koji je pretedent na titulu. Realno za borbu za drugo mesto.

Ali kome to odgovara?!?!?!

Za ispadanje od Gzire nema opravdanja, bolja ste ekipa od njih i da ste sklepani preko noći, a niste.

 

Za neki korak više stoji sve ovo što si napisao, ali niko vam reč ne bi rekao da ste ispali od Austrijanaca. 

 

Centralizacija i politizacija fudbala kod nas nije ništa novo, ali muka mi je više da naši klubovi ispadaju od poluamatera i onda opravdanje traže u državi, blizancima i slično. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...