Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Posle utakmice, navijači neko "predavanje" održaše našim fudbalerima. Gledah i grobare koji su svojim ljubimcima tražili i dresove da skinu. Oni ne znaju, jer i za teže učinjena nisu odgovarali, ali učinili su krivično delo Nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi iz čl.344 stav 2 gde je zaprećena kazna zatvora od 6 meseci do 5 godina. Ne znam kolika je kazna za Vučiću pederu, ali i sa ovim bi trebao neko da se pozabavi, da se tzv navijači ne ponašaju kao gazde klubova. Nek udju lovu, kupe mesto u Nadzornom odboru, i nek odlučuju.

  • +1 1
Link to comment

Lalat ponovo izgubuo, vredjali ga protivnicki navijaci, bio prekinut mec na kratko zbog toga...

Treba da pokusaju nasi da ga vrate.

On nam je spas u ovom casu. Plus ako bi dosao ubedio bi jednog ili dva igraca sa pedigreom da dodju.

Mrka nije trener za celu sezonu, on moze da napravi bum jednu do dve utakmice kao i do sada. Njegove ekipe igraju sve gore kako duze sedi na klupi, zato sto ga protivnici procitaju.

Neka mu se zahvale tako sto ce Marka da ubace da trenira sa ekipom i da se bori za mesto i nek traze drugog trenera.

Ne znam sta vi mislite o resenju Mrkic?

Da je vredeo ne bi posle Radnickog trenirao Dubocicu vec bi ga neki tim iz super ili prve lige pozeleo za trenera, uz to nije "skup" trener?

 

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Lalat ponovo izgubuo, vredjali ga protivnicki navijaci, bio prekinut mec na kratko zbog toga...

Treba da pokusaju nasi da ga vrate.

On nam je spas u ovom casu. Plus ako bi dosao ubedio bi jednog ili dva igraca sa pedigreom da dodju.

Mrka nije trener za celu sezonu, on moze da napravi bum jednu do dve utakmice kao i do sada. Njegove ekipe igraju sve gore kako duze sedi na klupi, zato sto ga protivnici procitaju.

Neka mu se zahvale tako sto ce Marka da ubace da trenira sa ekipom i da se bori za mesto i nek traze drugog trenera.

Ne znam sta vi mislite o resenju Mrkic?

Da je vredeo ne bi posle Radnickog trenirao Dubocicu vec bi ga neki tim iz super ili prve lige pozeleo za trenera, uz to nije "skup" trener?

 

Ma mislim da i da su ga tražili da bi ga boleo cvetko da se bavi trenerskim poslom, ima si on druge okupacije...

 

Vidiš da sve što je trenirao je u krugu od 100ak kilometara od Niša

  • +1 1
Link to comment

Neko reče ,,sad će ubijanje od trčanje kod Mrku''... Pa o kod Pakulta je bilo padanje od trčanja a o kod Lakata. E sad to može kod Lalata e ne može kod drugih. Zašto ?

Link to comment
40 minutes ago, Gradina said:

Neko reče ,,sad će ubijanje od trčanje kod Mrku''... Pa o kod Pakulta je bilo padanje od trčanja a o kod Lakata. E sad to može kod Lalata e ne može kod drugih. Zašto ?

Ja sam nešto na tu temu, a pitanje, odnosno uvod, baš ne razumem....

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

Redzino gostovanje u Plejof, ko nije, vredi pogledati... U nastavku Marko Randjelovic.

Ništa novo nije rekao, što ceo grad, a i mi ovde nismo znali. Povremeno bi da stisne, a poneka i da prdne....

Dok se sediš u NO primaš kintu, samo se kiselo smeškaš, ali zato kad ispadneš višak, onda pametuješ. 

Ja bi iz Redžine besede izdvojio odgovor na Dejićevo pitanje zašto legende Radničkog ne udju u klub - "A šta ćemo mi tamo"....eto.

Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Ništa novo nije rekao, što ceo grad, a i mi ovde nismo znali. Povremeno bi da stisne, a poneka i da prdne....

Dok se sediš u NO primaš kintu, samo se kiselo smeškaš, ali zato kad ispadneš višak, onda pametuješ. 

Ja bi iz Redžine besede izdvojio odgovor na Dejićevo pitanje zašto legende Radničkog ne udju u klub - "A šta ćemo mi tamo"....eto.

Istina ali nije nastavio 

,,A šta ćemo mi tamo kad imaju većinu i prećutnu podršku vlasti"

E pa imao je i Kokeza pa je nema više, doduše nestao je bez ikakve odgovornosti. Nadam se da ovi neće. 

Link to comment
20 minutes ago, Gradina said:

Istina ali nije nastavio 

,,A šta ćemo mi tamo kad imaju većinu i prećutnu podršku vlasti"

E pa imao je i Kokeza pa je nema više, doduše nestao je bez ikakve odgovornosti. Nadam se da ovi neće. 

Prvo što je uradio Tončev kad je preuzeo Radnički, promenio je način izbora NO i sad može da ga smeni samo Vučić.

Link to comment
44 minutes ago, Constantin said:

U medjuvremenu tražimo golmana i.....šta bi mi ? Dobrog golmana na pozajmicu ili onog kojeg nije hteo Sivić?

Zasto pozajmica. Ilic je bonus i treba mu dati sansu a imati jos jednog u rezervi.

Ovoj dvojici bih se zahvalio. Dujmovic i vredi nesto ali onaj od prosle godine. Ipak i onaj od prosle godine je imao dosta mana pa bih potrazio neko srecnije resenje ali nikako Kahrimana.

Ne znam da li Ilic sad moze da se vratijer je verovatno potpisaougovor.

Ako ne moze ja svim srcem zelim Djordja Nikolica, jeb ga osecaj 😁

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...