Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

Sad već ulazimo u problem sa strancima. Najslabija karika biće Dujmović. Tolordava i novajlija biće standardni, Yamkam...hvališe i tog Kamerunca. Vise Mića i Gaku, i već pomenuti Dujmović. Sa strancima beše 4 u protokol, znači planiranje pre utakmice, nema zamena stranac za stranca u toku utakmice.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Na sve načine se i navlače stranci da bi Dujmović izvisio. Će vidiš da će dovedu nekog levaka  da bi Drobnjak bio broj 1. Ili pak Kahrimana. . . 

Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Sad već ulazimo u problem sa strancima. Najslabija karika biće Dujmović. Tolordava i novajlija biće standardni, Yamkam...hvališe i tog Kamerunca. Vise Mića i Gaku, i već pomenuti Dujmović. Sa strancima beše 4 u protokol, znači planiranje pre utakmice, nema zamena stranac za stranca u toku utakmice.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Leta 2021

Ono što je novina na sastanku jeste neogranmičen broj stranaca u timu, s tim što će u startnih 11 moći samo četvorica da igraju. Međutim, njih će sa klupe moći da menja neki drugi stranac - što ranije nije bio slučaj.

 

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3360642-fss-definitivno-prelomio-superliga-ostaje-na-16-klubova-menja-se-pravilo-o-strancima

Link to comment
23 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Leta 2021

Ono što je novina na sastanku jeste neogranmičen broj stranaca u timu, s tim što će u startnih 11 moći samo četvorica da igraju. Međutim, njih će sa klupe moći da menja neki drugi stranac - što ranije nije bio slučaj.

 

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3360642-fss-definitivno-prelomio-superliga-ostaje-na-16-klubova-menja-se-pravilo-o-strancima

Znači nema ništa novije, proverio si ?

 

Ok, onda, ako je tako, ali to nije rešenje....samo premošćavanje...

 

Mada, problem može da bude rešiv, kao blizanci, daćemo i mi neko državljanstvo....ako ga neko hoće.

Link to comment
35 minutes ago, Constantin said:

Mada, problem može da bude rešiv, kao blizanci, daćemo i mi neko državljanstvo....ako ga neko hoće.

Koje državljanstvo ? 🤣🤣🤣

  • +1 1
Link to comment

Pretpostavljam da ce ovako.

Kada se Marjanovic umori ulazi Savic a Yamkam ide napred ako vodimo.

Nadam se da ce debitovati novajlija da ga vidimo

IMG_20220811_165431.jpg

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Pretpostavljam da ce ovako.

Kada se Marjanovic umori ulazi Savic a Yamkam ide napred ako vodimo.

Nadam se da ce debitovati novajlija da ga vidimo

IMG_20220811_165431.jpg

Dujmović brani.

Link to comment

Da čujem sad ove grobarske pljuvače!

Radnički kvari euro koeficijent!?

A Patlidžan ?

Glupo je da kažem za srpski klub, ali drago mi je što su ispali!

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, RealNIš said:

Da čujem sad ove grobarske pljuvače!

Radnički kvari euro koeficijent!?

A Patlidžan ?

Glupo je da kažem za srpski klub, ali drago mi je što su ispali!

Ja sam danas navijao svim srcem, prvo za Cuku a onda i za Partizan.

Ako ti smetaju grobarski pljuvaci, nemoj da se izjednacavas sa njima.

Gubi nas fudbal a to nije dobro ni za nas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...