Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pa mislim dobio.... Ajde sad. Bili smo bolji prvo, drugo necu da komentarisem. Da smo imali dve kasvetne izmene ne bi nas dobili potpisujem.

Veceras dobijamo!

ALi Gaćinović je dobio Partizan i TSC, uskoro dolaze kod nas....

Link to comment
15 minutes ago, El pibe said:

Umesto 0-3 , 1–1…

Nastavljamo sa glupim penalima i jeftinim golovima. Drobnjak bi mogao da ne legne pre nego što izvodjač kaznenog udarca još ne uputi udarac, ali generalno nije loš. Mada, Mladost nije uputila ni jedan šut na gol. Tolordava, takodje glup karton i sad smo u problemu.

Link to comment

Ako Štulić da još jedan gol, prodade ga Tončev do sledeče srede...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



  • Haha 1
Link to comment

Jos nam nisu namestene glave a i kako bi bile? Dva puta smo mogli da zavrsimo utakmicu i promasimo zicere. Protivnik nije sutnuo u gol ili ozbiljnije prema golu osim ovaj zadnji sut Gordica, koji srecom nije isao u Drobnjaka jer bi se ovaj pomerio da ga ne udari lopta. Kakva cepanka ljudi...

Dva gola iz dva penala 🤦🤦🤦

Stula pokazuje da igra glavom i obema nogama.

Mora i ova agonija da se zavrsi, mora da se izdrzi ovo i mora da bude bolje, i ne samo to nego i da nam se vrati!

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Jos nam nisu namestene glave a i kako bi bile. Dva puta smo mogli da zavrsimo utakmicu i promasimo zicere. Protivnik nije sutnuo u gol ili ozbiljnije prema golu osim ovaj zadnji sut Gordica, koji srecom nije isao u Drobnjaka jer bi se ovaj pomerio da ga ne udari lopta. Kakva cepanka ljudi...

Dva gola iz dva penala 🤦🤦🤦

Stula pokazuje da igra glavom i obema nogama.

Mora i ova agonija da se zavrsi, mora da se izdrzi ovo i mora da bude bolje, i ne samo to nego i da nam se vrati!

 

Pa ovde ... da se vrati Sale u formu i sitne modifikacije i nije loše. Mada Mladost nije neki tim, tanki su, sad će vidimo s Pazar kako ćemo.

Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

Pa ovde ... da se vrati Sale u formu i sitne modifikacije i nije loše. Mada Mladost nije neki tim, tanki su, sad će vidimo s Pazar kako ćemo.

Po meni bice protiv nas jos potcinjeniji nego li sad Lucani...

Gledao sam ih i nista posebno. Ako budemo samo malo kompletniji nema sta da traze

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Po meni bice protiv nas jos potcinjeniji nego li sad Lucani...

Gledao sam ih i nista posebno. Ako budemo samo malo kompletniji nema sta da traze

Tvrdi su, zatvoreni sa kontrama....tako su pobedili i Partizan i večeras TSC...

Link to comment
5 hours ago, Constantin said:

ALi Gaćinović je dobio Partizan i TSC, uskoro dolaze kod nas....

A Pazarci nas već par sezona neprijatno iznenade.

Link to comment

Ovaj drugi penal je dirigovan iz var sobe tako tendenciozno... 10 puta odgledao snimak  smanjih brzinu reprodukcije da vidim bolje .... bruka od sudjenja. Nadam se da će i Sivić to da kaže pa da mu vidimo ledja.  E sad jebiga dolazi nam zahuktali Gaćinović  a u zadnje vreme nam Pazar nikako ne paše

Link to comment
7 hours ago, Gradina said:

Ovaj drugi penal je dirigovan iz var sobe tako tendenciozno... 10 puta odgledao snimak  smanjih brzinu reprodukcije da vidim bolje .... bruka od sudjenja. Nadam se da će i Sivić to da kaže pa da mu vidimo ledja.  E sad jebiga dolazi nam zahuktali Gaćinović  a u zadnje vreme nam Pazar nikako ne paše

Znaci i ti si za smenu trenera na pet kola??? 😁

Sta fali Sivicu, stvarno je bukvalno sve islo protiv njega. Napravio par gresaka kao i svi ali to se uglavnom ne vidi osim kad se sve sklopi ko sada.

Kad nam se vrate prvotimci i kad novi odbrambeni igrac legne ima da sijemo sve zivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...