Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

40 minutes ago, Constantin said:

Pa baš zato...kupili su im ćutanje.

Oni su im kupili ali na nama je da pričamo lajemo pa i kada god mi neko kaže da mračim zapitam se da li to kaže što je potkupljen ili što veoma malo zna.Kupljeni se i odali par puta pitajući me ko sam ja da iznosim nešto pre zvanične objave ...kao urušavam klub a ja o po desetak dana ponekad ćutim i čekam 

Link to comment

Mene me najviše nervira brisanje komentara od strane uprave. Jebote pusti sve  da pišu  a ne briši i blok da udarao. Ne daju istina da ispliva

Link to comment
Just now, Gradina said:

Mene me najviše nervira brisanje komentara od strane uprave. Jebote pusti sve  da pišu  a ne briši i blok da udarao. Ne daju istina da ispliva

Meni su zato hteli da "ugase" stranicu, zato što ne brišem komentare. Brišem gde vredjaju lino nekoga  ali sa fejk profila...ne brišem ni vredjanje ako je profil sa pravim imenom i prezimenom, pa ako je neko uvredjen, neka tuži...

Link to comment
13 minutes ago, Constantin said:

Meni su zato hteli da "ugase" stranicu, zato što ne brišem komentare. Brišem gde vredjaju lino nekoga  ali sa fejk profila...ne brišem ni vredjanje ako je profil sa pravim imenom i prezimenom, pa ako je neko uvredjen, neka tuži...

Bate kako to misle da mogu da ugase ? Da te prijavom fb ugasi ?

Ne treba nista da brises pa  i ako je fejk profil jer taj mozda dosta  zna a ne sme javno. Ja bi za vredjanje bi brisao sve

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Bate kako to misle da mogu da ugase ? Da te prijavom fb ugasi ?

Ne treba nista da brises pa  i ako je fejk profil jer taj mozda dosta  zna a ne sme javno. Ja bi za vredjanje bi brisao sve

Da....prijavljivali me najmanje dva puta,,,,

Šta bi ti brisao...uvrede prema Tončevu, Upravi...i sl ?

 

P.S. Lalat pobedio u 90+4 min :D

Link to comment
Just now, Constantin said:

Da....prijavljivali me najmanje dva puta,,,,

Šta bi ti brisao...uvrede prema Tončevu, Upravi...i sl ?

 

P.S. Lalat pobedio u 90+4 min :D

Ne te uvrede ne. To su javne ličnosti. Medjusobne bi brisao a ka upravi pljuvanje i psovanje ne bi brisao

  • +1 1
Link to comment

Drobnjak, Aksentijević, Tolordava, Yankam, Stojanović, Mesarović, Mićubići, Dimić, Jovanović, Petrov, Štulić.

 

Znači...jebo ga Mesarović...ne podnosim ga zato što se non-stop okreće oko sebe...nije loš tehničar.

Link to comment
13 minutes ago, Constantin said:

Drobnjak, Aksentijević, Tolordava, Yankam, Stojanović, Mesarović, Mićubići, Dimić, Jovanović, Petrov, Štulić.

 

Znači...jebo ga Mesarović...ne podnosim ga zato što se non-stop okreće oko sebe...nije loš tehničar.

On kasni sa formom, i zimus pripreme nula, prve dve utakmice za bacanje a posle bio solidno opasan.

Igramo bez odbrane. Jedini koji umeju da igraju defanzivno su Jamkam i Tolordava.

Sredina sve tanko u odbrani.

Znaci igramo na gol vise.

Kladionica 4+

 

I nemamo ni jednu ozbiljnu zamenu za neki preokret, jedino ova deca da iznenade

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

 

I nemamo ni jednu ozbiljnu zamenu za neki preokret, jedino ova deca da iznenade

 

Pa govnjivko...umesto da podeli vreme izmedju Petrova i Štulića on ih ubutava da smetaju jedan drugom.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

 

Pa govnjivko...umesto da podeli vreme izmedju Petrova i Štulića on ih ubutava da smetaju jedan drugom.

Jedino ako ne ceni da ostali nece da doprinesu kao Stulic, da mu je naredjeno da mora da igra ili bem li ga sta je trece?

Link to comment

Ljudi mi smo mnogo kriticni prema igracima i treneru uz ovolike probleme i cinjenicu da smo imali najtezi start sto je mogao biti.

Ovo kazem jer gledam ocajni TSC, koji je kompletan, nema potresa, niko nikoga ne menja i gubi od Pazara. Bruka od utakmice, NP ne umeju da trce.

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ljudi mi smo mnogo kriticni prema igracima i treneru uz ovolike probleme i cinjenicu da smo imali najtezi start sto je mogao biti.

Ovo kazem jer gledam ocajni TSC, koji je kompletan, nema potresa, niko nikoga ne menja i gubi od Pazara. Bruka od utakmice, NP ne umeju da trce.

Jbg taj TSC nas dobio 0-3 a tek Gaćiinović kad zapne protiv nas. . .

Link to comment
8 minutes ago, Gradina said:

Jbg taj TSC nas dobio 0-3 a tek Gaćiinović kad zapne protiv nas. . .

Pa mislim dobio.... Ajde sad. Bili smo bolji prvo, drugo necu da komentarisem. Da smo imali dve kasvetne izmene ne bi nas dobili potpisujem.

Veceras dobijamo!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...