Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pregovara se...a da li će biti, ne zna se.....
 
Ja sam trenutno zaokupljen unukom....stigao je Dušan, treći po redu...3950...54...:kecman: 
Čestitam Constantine, nek je budući meraklija živ i zdrav.... [emoji2]
Sve najbolje... Uživaj

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • Hvala 2
Link to comment
12 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Neka je ziv i zdrav!!!

Inače, to je Andrijin "naslednik" koga većina od vas poznaje.....to mu drugo, a dal će me stiže, će vidimo.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Pregovara se...a da li će biti, ne zna se.....

 

Ja sam trenutno zaokupljen unukom....stigao je Dušan, treći po redu...3950...54...:kecman: 

Neka je srećno deko

  • Hvala 1
Link to comment

Bilo smo bolji, imali inicijativu, ali jalovo. Čim je u vezi bio najbolji Mesarović onda je sve jasno. Pejović, Sale, kao mrtve patke.  Tu se nalazi glavni problem. Vezni red nema nikakav učinak, ni u odbrani, ni u napadu. Napad nam se sveo na pretčavanje Petrova. Ima igrača u našem timu koji ne zaslužuju da budu u njemu, ali nisu oni krivi, kriv je onaj što ih je doveo. Bitno je da su se ugovori odradili, provizija uzela, a Mrka nek si razbija glavu. On je izveo, maltene isti sastav  kao Sivić.
 
 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Bilo smo bolji, imali inicijativu, ali jalovo. Čim je u vezi bio najbolji Mesarović onda je sve jasno. Pejović, Sale, kao mrtve patke.  Tu se nalazi glavni problem. Vezni red nema nikakav učinak, ni u odbrani, ni u napadu. Napad nam se sveo na pretčavanje Petrova. Ima igrača u našem timu koji ne zaslužuju da budu u njemu, ali nisu oni krivi, kriv je onaj što ih je doveo. Bitno je da su se ugovori odradili, provizija uzela, a Mrka nek si razbija glavu. On je izveo, maltene isti sastav  kao Sivić.
 
 
 

Imali smo posed ali nismo bili bolji.

Svaka nicija lopta je njihova. Bolje su se postavljali, razvijali igru po oduzetoj lopti.

Napisao sam gore da nismo imali odbranu do sada a sada nemamo ni igru ni napad.

Bar smo do sada trcali, ujedali za loptom a sada cetvorica gledaju kako protivnicki igrac uzima loptu.

Mlitavo, bezidejno, sporo. Troica stanu u liniju u napad a ostali pokusavaju da im kao gurnu loptu kroz deset igraca pa onda na krilo gde neuspevamo da ubacimo ni jednu upotrebljivu loptu, bolje da kazem ne uspevamo da ubacimo loptu.

Stojanovic nervozan, Marjanovic, Pejovic, ovaj Papu kako se vec zove, sve kilavci ...

Korneri su nam neresiva enigma, kad su svi na drugu stativu ubacuje se na prvu, kad smo rastrkani gadja se golman ili suprotna korner zastavica.

 

Nije mi jasno zasto je morala utakmica da se igra od sedam, mogla je bar od osam. Na onoliku vrucinu?

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

1 - Imali smo posed ali nismo bili bolji.

 

 

2 - Nije mi jasno zasto je morala utakmica da se igra od sedam, mogla je bar od osam. Na onoliku vrucinu?

 

1 - E sad...

2 - Sledeću igramo od šest.

Link to comment
7 hours ago, Constantin said:

1 - E sad...

2 - Sledeću igramo od šest.

Sta znaci biti bolji?

Prvih deset minuta smo stvorili dve sanse a posle mi se povracalo od fudbala i kruzenja lopte. Imali su bolje sanse, kad su imali loptu bili su konkretniji, videlo se da znaju sta hoce a mi smo samo drzali loptu...

 

  • +1 1
Link to comment
Sta znaci biti bolji?
Prvih deset minuta smo stvorili dve sanse a posle mi se povracalo od fudbala i kruzenja lopte. Imali su bolje sanse, kad su imali loptu bili su konkretniji, videlo se da znaju sta hoce a mi smo samo drzali loptu...
 
Semantika....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
31 minutes ago, Gradina said:

Ceo forum spao na par  nas  , ostali šuneli gube živce još da piskaraju. U suštini mi si piše(a)mo uz vetar

Meni je bitno da je tema ziva i da svakog dana ljudi mogu da procitaju neku novost, necije razmisljanje, zelju, analizu.

Nece da pisu jer je sve crno a i sta bi pa pisali, verovatno sve kazemo?

Zato hocu da ne iznosimo samo crninu nego da prosaramo temu i sa nekim razmisljanjima, nesto sto ne potkacuje Tonceva i Žutog

 

Evo recimo ja sam pisao da je za trenutne karakteristike igraca taktika 4-3-1-2 ili kako je zovu 4-4-2 romb.

 

Takodje sam sve vise ubedjen da Marjanovic i Pejovic ne stimaju zajedno. Nezahvalno je da se komentarise kada su van forme ali mi se cini.

Upario bih Yamkama i Marjanovica a Pejovic da ulazi sa klupe umesto Marjanovica kad se zatvara utakmica.

 

Takodje formacija  4-3-1-2 lako moze da predje u 4-2-3-1 ili 4-3-3 zbog polivalentnosti odredjenih igraca. U ovoj taktici bi bekovi izlazili visoko.

 

Mislim da smo ispustili dobru priliku da dovedemo igraca koji nam fali i koji je danas otisao u Napredak a to je Putincanin.

Moze neki profil kao sto je Radin ili slican igrac koji pre svega zna defanzivu, mnogo trci ali ne u prazno i koji je upotrebljiv odnosno ume da otvori kontru, da sacuva loptu...

Mi ne umemo da zaustavimo kontru, jurcaju igraci obezglavljeno. Ne vidim da znaju ko u kojoj sutuaciji izlazi, kad se vraca ko pomaze i kada... I nekako mi se sve vise namece da je sredina glavni problem. Kod prvog gola igrac koji je uputio udarac je pobegao Pejovicu i vidim ga da cesto odustaje, krene da trci da pokrije pa valjda razmislja "ma nece bas sad taj da uradi nesto?" Kad je izgubio loptu protiv N.Pazara trebao je da pokusa da ukliza, da pokusa da rempluje, da ga malo gurne, bilo sta... On je gledao ko tele kako nam daje gol... Da ne pricam sto je izgubio loptu gde ne sme da se izgubi. Mnogo (muce) trci, malo mleka daje 😁 Vec tri godine nije u nekoj duzoj formi, dve utakmice pa padne, kiksne, napravi sijaset pogresnih pasova... Mislim da nam tu mnogo skripi ??? :Jova:

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...