Jump to content
IGNORED

Med & druge pčelinje rabote


napadaj

Recommended Posts

11 hours ago, Heaviside said:

Sve to može i bez da jedeš čist šećer uz antioksidanse. Mislim, ako je cilj zasladiti se, onda OK, bolje med nego toblerona, ali priče da je zdravo da gruneš šećerčinu svako jutro su smešne. Kome je do zdravlja ima 101 drastično bolju varijantu od meda.

 

 

Procitala sam u Storiju da Nole svako jutro pocne sa 2-3 kasike meda. Valjda on zna:angry:

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

ja sam jednom pojeo između kilo i kilo ipo baklave sa pistacijima dok sam gledao formulu

To je skroz moguce.  Jednom mi je pozlilo od kikirikija, a najgore je bilo kad sam gledala vampirsku seriju "Originali' ili tako nekako se zvala i rendala pete pa sastrugala do krvi.

  • Haha 3
Link to comment
56 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što je fruktoza problematična? ne znam, pitam

 

jel problematičnija od ostalih šećera

opterećuje jetru, organizam reaguje na fruktozu slično kao na alkohol, jetra prestaje da radi bilo šta drugo i posvećuje se tome da ga preradi, drugi šećer može da iskoristi direktno skoro svaka ćelija u organizmu, fruktoza mora da se prvo obradi u jetri.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, precog said:

Jebace vas sve mustanz za med kad se vrati. Vec se cuje topot i besni rz u daljini. Onolike naucne traktate kacila za manuku i ostalo, a vi svi ko mulci, ne valja, pa ne valja. I treba da vam kaze.

:sad:

Već smo se bile džapale, osetila sam mustanžin bijes kad se polemiše oko meda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...