Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

Thnx. Bili par puta, nije loše. Možda radije neka gradska lokacija.

  • Replies 1.8k
  • Views 168.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

7 minutes ago, jezovuk said:

Thnx. Bili par puta, nije loše. Možda radije neka gradska lokacija.

Hyde Park restoran? Ili da se pomerim još ka centru?

To ako se Stajkovac ne vodi kao ćaci...

Just now, msv said:

To ako se Stajkovac ne vodi kao ćaci...

Brt sve ih znaš

1 hour ago, jezovuk said:

Dajte neku preporuku gde odvesti porodicu (žena i dve ćerke) da se obeleži kraj školske godine (with flying colors). Klinke nisu gurmanke baš, a i gospođa je pre za klasiku. Orašac je večiti porodični favorit zbog bašte, old school usluge i solidnog menija, ali nisam bio par godina, nznm kakav je sad. A i otvoren sam za nova iskustva. Traži se prijatan opušten ambijent (uključujući i uslugu i klijentelu, ćaci/okg stop, fenseraj stop, rupčage stop) i dobra klasična klopa (roštilj, šnicle, pečenje, klasična jela). Bašta je bonus.

Edit: i da je pet friendly. Nikako da se naviknem da i kucov ide s nama )

Vuk, ima sve to što ti treba i hrana je odlična.

Thnx. Imam Vuk 2 (ex PePen) na BBrdu, ako je ponuda slična to je solidan izbor.

Edited by jezovuk

Pojma nemam, nisam bio bilo gde na Brdu godinama.

masa njih mi je hvalila brdo piva na brdu

nikad bio pa ne znam šta ispunjava od uslova

2 hours ago, Sokrat said:

Treba da preporučim strancu (tačnije Slovencu) restoran u BG. Prevashodno ga zanima roštilj. Pošto sam skroz ispao iz priče kad su restorani u pitanju, molim za pomoć.

Orašac u bulevaru, kod Vuka

2 hours ago, jezovuk said:

Dajte neku preporuku gde odvesti porodicu (žena i dve ćerke) da se obeleži kraj školske godine (with flying colors). Klinke nisu gurmanke baš, a i gospođa je pre za klasiku. Orašac je večiti porodični favorit zbog bašte, old school usluge i solidnog menija, ali nisam bio par godina, nznm kakav je sad. A i otvoren sam za nova iskustva. Traži se prijatan opušten ambijent (uključujući i uslugu i klijentelu, ćaci/okg stop, fenseraj stop, rupčage stop) i dobra klasična klopa (roštilj, šnicle, pečenje, klasična jela). Bašta je bonus.

Edit: i da je pet friendly. Nikako da se naviknem da i kucov ide s nama )

Bio pre par meseci u Orašcu, mislim da sam uzeo pećanski juneći gulaš (ništa posebno) i posle probao nečije ćevape, koji me isto nisu oduvali. Zato u dezertima Greta torta dominira.

Obrazi u sosu...

I govedji jezik.

I pljeskavica "na burek testu"...

Jel bio neko u Pod Lozom skoro? Jesu se pokvarili?

Cevapi u Suvoboru su mi losiji nego ranije, mozda je samo takav dan

Slatinac i dalje kida

On 10. 6. 2026. at 20:13, Sokrat said:

Treba da preporučim strancu (tačnije Slovencu) restoran u BG. Prevashodno ga zanima roštilj. Pošto sam skroz ispao iz priče kad su restorani u pitanju, molim za pomoć.

Mala Kolubara u Ivankovačkoj

Pohovana paprika sa namazom od urde i vlašca

Teleća čorba

Jagnjeći ćevap

Pita od višanja

Baštica za jun idealna, Beograd 60-ih

On 10. 6. 2026. at 20:32, jezovuk said:

Thnx. Bili par puta, nije loše. Možda radije neka gradska lokacija.

vinogradi u grockoj. bas za to. pogled spektakluk. klopa nije nesto al sve ostalo je ne moz bolje. mora rezervacija u ovo doba godine. basta, naravno.

20 hours ago, Tsai said:

Jel bio neko u Pod Lozom skoro? Jesu se pokvarili?

Lično nisam bio poodavno, ali i onih par kolega koji su disciplinovano nastavili da idu tamo i nakon što su uveli one konobare u narodnim nošnjama itd. (što je bio trenutak kad sam ja prestao), više ne posećuju taj restoran.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.