Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

Ja s bio i kad konobari počeli da izigravaju "kustose" i počeli da smaraju...

Bilo dobro, ali sam od par ljudi čuo da je odnos cena/kvalitet otišao na dole...

E sad...

  • Replies 1.8k
  • Views 168.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

HITNO potrebna pomoć:

gde u blizini Slavije imaju dobre lepinje sa kajmakom?

Gošće su iz daleka i tu su samo još sutra.

Piatakia u Zemunu, kao da si u Grckoj. Ambijent, hrana, sve isto... cene standardne za restorane u BGu, izaslo nas troje da se fino naklopamo 8k.

APNQkAFo-b7C9UKmsTCQVODtm6VUQeL23M6TFtq5

3 hours ago, Shan Jan said:

Piatakia u Zemunu, kao da si u Grckoj. Ambijent, hrana, sve isto... cene standardne za restorane u BGu, izaslo nas troje da se fino naklopamo 8k.

APNQkAFo-b7C9UKmsTCQVODtm6VUQeL23M6TFtq5

Simpaticno ).

Jos ako je hrana dobra, a cene zvuce pristojno. Verujem da imate apetit

Nikako da odem tamo...

Oni otvorili još jednu lokaciju?

Trebalo bi krajem meseca da se vidim sa nekom ekipom, većinu nisam videla 20+ godina.

Predlog na grupi je neki splav Nivo, tamo negde u blokovima, na Savi.

Znate li bilo šta o tom ugostiteljskom objektu? Ok, pogledala sam sajt, sve to lepo izgleda.

Prvo što meni pada na pamet je klijentela,

odnosno glupa fora "pucački lil nepucački deo".

Ne bas, ima svega, lepo sredjen, hrana ok. Nije nista spec, ali ako rezervisete sto odmah pored vode fin je ugodjaj

To je tamo najnoviji splav od tih...

nisam bio ali to iz nekih mojih "blokovskih" razloga...

Bukvalno nisam ništa ċuo o njemu, mislim da je to "generički" novi splav....

Čuo sam da za "restoranski" ugodjaj uglavnom idu u "Suvenir".

Ja ako idem na klopu idem u "Stari Pingvin" ali to bukvalno što su sto godina tu i površno znam gazdu...

Mislim meni je to ispred gajbe...

On 15. 6. 2026. at 18:36, Frank Pembleton said:

Nikako da odem tamo...

Oni otvorili još jednu lokaciju?

Ja znam samo za ovu u Zemunu.

1 hour ago, Frank Pembleton said:

To je tamo najnoviji splav od tih...

nisam bio ali to iz nekih mojih "blokovskih" razloga...

Bukvalno nisam ništa ċuo o njemu, mislim da je to "generički" novi splav....

Čuo sam da za "restoranski" ugodjaj uglavnom idu u "Suvenir".

Ja ako idem na klopu idem u "Stari Pingvin" ali to bukvalno što su sto godina tu i površno znam gazdu...

Mislim meni je to ispred gajbe...

Stari Pingvin... zar nije prvi vlasnik bio Radojica Nikčević?

Stari Pingvin, Sava i Bombaj prva tri splava u Bloku 70. I Amsterdam...

Kakvo divno vreme... prva ljubav, dva čamca do Ade, tamburaši na Pingvinu(alal ti organ!) i teleći medaljoni s pečurkama.

Divno je znati da postoji i dalje.

On 13. 6. 2026. at 20:42, pt 2.0 said:

HITNO potrebna pomoć:

gde u blizini Slavije imaju dobre lepinje sa kajmakom?

Gošće su iz daleka i tu su samo još sutra.

Savčić, prva desno u Maršala Tita

15 minutes ago, April said:

Savčić, prva desno u Maršala Tita

ziga

brt kasniš 96 sati

jel pingvin bio hogar->estrada->pingvin?

Pa, Hogar je priča za sebe... ja nisam išao jer sam se družio sa Rašom, pa sam visio na Barakudi. Ali to su devedesete.

Stari Pingvin je otprilike '87.-'88. Kad je on izgoreo, onda se pojavio Pingvin, ali to je bila folkoteka i devedesete.

jaoj secam se pingbina. tamo su me odvukli drugari iz 70-og. bila je klasicna diskoteka. prvi put i pucnjava. neki prle sto je drzao vrata bio upucan u nogu. svasta mi sad pade na pamet

2 hours ago, April said:

Stari Pingvin... zar nije prvi vlasnik bio Radojica Nikčević?

Stari Pingvin, Sava i Bombaj prva tri splava u Bloku 70. I Amsterdam...

Kakvo divno vreme... prva ljubav, dva čamca do Ade, tamburaši na Pingvinu(alal ti organ!) i teleći medaljoni s pečurkama.

Divno je znati da postoji i dalje.

Što bi rekli ovi sportski analitičari "nije visok plafon, ali je i visok pod", drugim rečima nije da će biti spektakl od klope, ali ne padaju ispod nivoa...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.