Thursday at 20:504 days 34 minutes ago, bradilko said:jaoj secam se pingbina. tamo su me odvukli drugari iz 70-og. bila je klasicna diskoteka. prvi put i pucnjava. neki prle sto je drzao vrata bio upucan u nogu. svasta mi sad pade na pametto je bio triton
Thursday at 21:024 days 9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:to je bio tritonDa da... Tamo je i upucan i onaj "srpski vanila ajs"...
Thursday at 21:184 days 14 minutes ago, Frank Pembleton said:Da da...Ovo nisam znaoDoduše, tad nisam bio u YU
Thursday at 22:424 days On 11. 6. 2026. at 14:00, Tsai said:Slatinac i dalje kidaNajstabilnija kafana u ova duga i gadna vremena. Najmanje oscilacija u klopi koje se svima desavaju ponekad. Sabac poziveo lindu i njen parking preko puta (mogao bih da udjem jednom u lindu i da kupim bar sladoled. Cisto zbog malera sto im rabim asValt)Zakacio sam pre nekog vremena marka zvaku u nekoj kafani na zvezdari sa menijem koji vuce na ono sto fini ljudi ne jedu i mrste se kad im predlozis te svinjarije/jagnjetinarije/teletinarije... i ostale lepe stvari koje sunce ne pece ali nisam cuo ni ime ni mesto kafane, jbg. Moram da ih jurim po tubety pa da svratim da probam. Kao sto neko ovde napisa skoro, 10 cevapa vise ne mogu da narucim u kafani (pa ni po sandzaku i bih). Proslo me to odavno. P.s. ako je neko gledao tu epizodu zvaka od pocetka neka baci ovde post kako se zova ta kafana i ako su rekli adresu bilo bi super. Hvala.
Thursday at 23:184 days 30 minutes ago, msv said:Kod Čekija?Krenula mi voda na usta. Overavam cim dodjem u bg (brizle , skembice i repove)Pohovani mozak je jedna od retkih stvari koje jos nisam probao. Nekako mi neprijatno da zamisljam kako jedem nesto u cemu su bile misli i secanja nekog zivog bica
Thursday at 23:524 days 2 hours ago, Frank Pembleton said:Da da... Tamo je i upucan i onaj "srpski vanila ajs" vanila ajs, to onaj denser iz zemuna? on se prezivao vajs, cini mi se
Friday at 06:264 days On 15. 6. 2026. at 18:36, Frank Pembleton said:Nikako da odem tamo...Oni otvorili još jednu lokaciju?12 hours ago, Shan Jan said:Ja znam samo za ovu u Zemunu.ima u bloku 22, iza In hotela (mislim da radi već 2-3 godine ) Edited Friday at 06:274 days by Lezilebovich
Friday at 18:543 days 19 hours ago, Tsai said:Pohovani mozak je jedna od retkih stvari koje jos nisam probao. Nekako mi neprijatno da zamisljam kako jedem nesto u cemu su bile misli i secanja nekog zivog bicaNajbolji mozak ikada sam jeo "kod Talijana". U Prizrenu, pre nato-a.
Create an account or sign in to comment