Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

34 minutes ago, bradilko said:

jaoj secam se pingbina. tamo su me odvukli drugari iz 70-og. bila je klasicna diskoteka. prvi put i pucnjava. neki prle sto je drzao vrata bio upucan u nogu. svasta mi sad pade na pamet

to je bio triton

  • Replies 1.8k
  • Views 168.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je bio triton

Da da... Tamo je i upucan i onaj "srpski vanila ajs"...

da, triton. pomesao sam

14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da da...

Ovo nisam znao

Doduše, tad nisam bio u YU

gospode

On 11. 6. 2026. at 14:00, Tsai said:

Slatinac i dalje kida

Najstabilnija kafana u ova duga i gadna vremena. Najmanje oscilacija u klopi koje se svima desavaju ponekad.

Sabac poziveo lindu i njen parking preko puta (mogao bih da udjem jednom u lindu i da kupim bar sladoled. Cisto zbog malera sto im rabim asValt)

Zakacio sam pre nekog vremena marka zvaku u nekoj kafani na zvezdari sa menijem koji vuce na ono sto fini ljudi ne jedu i mrste se kad im predlozis te svinjarije/jagnjetinarije/teletinarije... i ostale lepe stvari koje sunce ne pece ali nisam cuo ni ime ni mesto kafane, jbg. Moram da ih jurim po tubety pa da svratim da probam.

Kao sto neko ovde napisa skoro, 10 cevapa vise ne mogu da narucim u kafani (pa ni po sandzaku i bih). Proslo me to odavno.

P.s. ako je neko gledao tu epizodu zvaka od pocetka neka baci ovde post kako se zova ta kafana i ako su rekli adresu bilo bi super.

Hvala.

Kod Čekija?

Hvala puno )

SUR izgleda ok.

Bio neko?

30 minutes ago, msv said:

Kod Čekija?

Krenula mi voda na usta. Overavam cim dodjem u bg (brizle , skembice i repove)

Pohovani mozak je jedna od retkih stvari koje jos nisam probao. Nekako mi neprijatno da zamisljam kako jedem nesto u cemu su bile misli i secanja nekog zivog bica

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Da da... Tamo je i upucan i onaj "srpski vanila ajs"

vanila ajs, to onaj denser iz zemuna? on se prezivao vajs, cini mi se

On 15. 6. 2026. at 18:36, Frank Pembleton said:

Nikako da odem tamo...

Oni otvorili još jednu lokaciju?

12 hours ago, Shan Jan said:

Ja znam samo za ovu u Zemunu.

ima u bloku 22, iza In hotela (mislim da radi već 2-3 godine )

Edited by Lezilebovich

19 hours ago, Tsai said:

Pohovani mozak je jedna od retkih stvari koje jos nisam probao. Nekako mi neprijatno da zamisljam kako jedem nesto u cemu su bile misli i secanja nekog zivog bica

Najbolji mozak ikada sam jeo "kod Talijana". U Prizrenu, pre nato-a.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.