Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

nisam bio u receptu, samo sa ulice deluje baš neugledno pa mu baš pristaje hidden gems

biftek velington mi je među najprehajpovanijim kulinarskim “izumima”

  • Replies 1.8k
  • Views 168.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

Išao sam relativno često dok je bio Dren, bio korektan roštilj i neka soc seljačka atmosfera, tako da ne mogu reći da sam bio obožavalac, ali je ortak živeo bukvalno sa druge strane ulice pa smo išli kad god nismo imali bolju ideju. Tako da sve u svemu, nije baš neko mesto koje bih proporučio...

1 hour ago, igoraki said:

Išao sam relativno često dok je bio Dren, bio korektan roštilj i neka soc seljačka atmosfera, tako da ne mogu reći da sam bio obožavalac, ali je ortak živeo bukvalno sa druge strane ulice pa smo išli kad god nismo imali bolju ideju. Tako da sve u svemu, nije baš neko mesto koje bih proporučio...

Zar nisu Dren i Recept dva odvojena ugostiteljska objekta ?

1 minute ago, Lezilebovich said:

Zar nisu Dren i Recept dva odvojena ugostiteljska objekta ?

Nemam pojma, na toj lokaciji je bio samo Dren tada, pa sam mislio da je onda Dren postao Recept.

@igoraki @Lezilebovich

Dva potpuno različita objekta, recept je bliže ulici. Dren je baš to, pristojna hrana, a Recept je prava stvar. I mislim da je već neko vreme tu iako dosta ljudi nije ni čulo za njega, pa zaključujem da može da dobije i zvanično titulu hidden gem-a. :)

10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nisam bio u receptu, samo sa ulice deluje baš neugledno pa mu baš pristaje hidden gems

biftek velington mi je među najprehajpovanijim kulinarskim “izumima”

Imaju i original velington, a i svoju verziju, zaboravio sam kako se zove, ali bilo je dobro.

Zornića kuća, doručak, domaćinski. Omlet sa pršutom, 790 din. (Moš komotno posle ovoga udrvatm)

IMG_8149.jpeg

Edit: fenomenalno je mesto za klince :)

Edited by Boksi

Dok sam radio tamo redovno smo isli u Dren i Recept za rucak. Dren je klasika, sta god narucis je onako ok. Recept je pak vise neka kao homemade varijanta. Imali su dobru corbu sto ti donesu u posudi od par litara. Takodje ja sam cesto voleo da tamo jedem kapamu.

Mamina kuhinja, preukusno a besplatno.

Topla preporuka wub

Specijalitet - gomboce a la Velika Jasikova

6 hours ago, Boksi said:

Zornića kuća, doručak, domaćinski. Omlet sa pršutom, 790 din. (Moš komotno posle ovoga udrvatm)

IMG_8149.jpeg

Edit: fenomenalno je mesto za klince :)

Sjajno mesto za onog ko ima ili vodi klince. Ko nema, nema nikakav razlog da se cima. Klopa skroz ok, malo jače cene ali ok jel ide ceo program uz to.

  • 3 weeks later...

vodila me ex forumašica u šri lanku.

simpatični su, posebno konobarica wub piće je bilo na račun kuće jer su zaboravili su da ga donesu pre hrane, iako smo bile ok s tim.

preporuka za slatkiše, panakota od manga s pistaćima i kremasti sladoled od avokada.

e da, neverovatno kakvu čaroliju učini šipka cimeta džin-toniku.

jao tu imaju ona 4 nivoa ljutine, a poslednji nivo se zove "Jesi lud?"

jeo sam jesi lud pileci kari sa ortakom, zajebano je bas, na ivici bola. rekli su nam da uskoro uvode i peti nivo

jeste :) još uvek su 4 nivoa i meni je taj max podnošljiv, ali ja nisam reper za ljuto.

e da, kad sam kod karija, na bulevaru iznad đerma se otvorio indijski thyme

https://www.instagram.com/thyme.indian/

1 hour ago, bey said:

jeste :) još uvek su 4 nivoa i meni je taj max podnošljiv, ali ja nisam reper za ljuto.

e da, kad sam kod karija, na bulevaru iznad đerma se otvorio indijski thyme

https://www.instagram.com/thyme.indian/

Zar Thyme nije hipstersko mesto?

Jeste ali su mi hit and miss. Rajićeva I Zemun dobri. Banovo brdo kao da je Temu verzija Thyma. Doduše ima i ona cela MasterCheff drama oko njih...

Dobro bilo sta na Čukarici je bound to flop i bude raspad verzija laugh

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.