May 20, 20251 yr Па и ја бих рекао гледајући данашње цене, чак сам помислио прво да је неки стари мени, односно старе цене од пре пар година
May 20, 20251 yr 1 hour ago, johan nagel said:Ово са слике (не знам који локал је у питању) и није толико страшно, ништа није преко сома кинти практично. Доста пута помињани Драганче (на нбгд) је дефинитивно скупљи, тамо је ретко шта испод хиљаду.kako strašno, pljeska 300g 650rsd. to nigde nema za te pare više, ni na jugu.
May 20, 20251 yr 50 minutes ago, Shan Jan said:Mene sad zanima gde je snimljeno, cisto da se i sam uverim Kafana se zove 3 Morave, barem je sada registrovana na to ime. Od ranije je bila poznata kao 2 putića ili samo Putić (pre 10 godina tu je pevala Lepa Lukić). Zvezdara, Svetog Nikole 29A. Sad ima i sedenje napolju, unutra zimi bude zadimljeno i klaustrofobično, nije baš mesto za dejt ali sa ortaćima može. Inače je crnogorsko mesto iz naroda, naslušao sam se ludačkih priča i loženja o Putinu, Lavrovu, Trampu, Zelenskom i drugima.
May 20, 20251 yr inače tamo se ide što pozoveš sat vremena ranije da vidiš šta se spremalo danas. ja sam tamo imao i nemoguću misiju, pre 2 nedelje sam pojeo odličnu sarmu.
June 1, 20251 yr On 28. 5. 2025. at 15:36, chikaminda said:Šabački slatinac, jedini ćevapi koji pariraju Boki. Preporučam.meni nesto greota da tamo jedem cevape. uvek se odvalim od pihtija, crevca, pilece dzige, dimljenog vrata, skembica...inace, jos jedna pohvala za njih jer su im svi konobari u ''pumpaj'' fazonu
June 20, 20251 yr janjetina update, trenutno banija lux suverano vlada, izgleda da je u objektu ostao savicev duh, nema bolje u krugu od par stotina kilometara. peku na drva.
June 21, 20251 yr za štovaoce malog hrastau bloku 70a, u okviru pijace, pečenjara bis otkoštena prasetina, bolje od bsk borče, a slabije od malog hrastaidealno je za naručiti i pokupiti, imaju bukvalno tri stola između tezgi pa je malo nezgodan ambijent3900/kg Edited June 21, 20251 yr by kud u maglu Simoviću
June 21, 20251 yr 1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:za štovaoce malog hrastau bloku 70a, u okviru pijace, pečenjara bis otkoštena prasetina, bolje od bsk borče, a slabije od malog hrastaidealno je za naručiti i pokupiti, imaju bukvalno tri stola između tezgi pa je malo nezgodan ambijent3900/kgKoja je cena u Malom hrastu?
June 21, 20251 yr 5 hours ago, Sokrat said:Koja je cena u Malom hrastu?Bio sam u Malom Hrastu pre oko 20-tak dana, bilo 3800 din/kg.
Create an account or sign in to comment