May 7, 20251 yr 51 minutes ago, msv said:Tisa je sada Dragoljub, "reinterpretacija srpske kafane"Ne znam zbog čega je izostala i odgovarajuća prezentacija na tanjiru.
May 9, 20251 yr Čini mi se da smo na jednom od prethodnih poslova naručivali burgere od njih.Klasično fastfud smeće ali ono nabokaš se i teraš dalje...Nikad nisam od njih ništa naručio od tada ni kući ni na šljaci...
May 9, 20251 yr jednom sam naručio pasulj, nejestiv je biojbn pasuljkao da im se ošrafila ona ćasa sa solju nad mojom porcijom
May 9, 20251 yr Наручују многи роштиљ тамо, не иде им уопште лоше рекло би се. Ал’ једу многи и Шиш, то је та нека прича капирам, приступачно, нарокаш прилоге и вози може да прође.
May 17, 20251 yr Šta naručiti u Kovaču?Pozvan sam na ručak tamo, a dugo nidam bio, pa da čujem jel ima nešto specifično sada
May 20, 20251 yr tek su u austriji uzasne cene, 15 evra margarita u rendom lokalima u rezidencijalnim delovima grada. mada i beograd se ozbiljno priblizava.
May 20, 20251 yr Ово са слике (не знам који локал је у питању) и није толико страшно, ништа није преко сома кинти практично. Доста пута помињани Драганче (на нбгд) је дефинитивно скупљи, тамо је ретко шта испод хиљаду.
Create an account or sign in to comment