Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

1 minute ago, morgana said:

 

ali ko ih je vukao za jezik da to kažu? 

Kažu odmah, da bude manje sumnjivo...

 

Moguće i da ih je neko savetovao da tako urade...

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Oni su svesno, bez trunke blama uništili dokazni materijal... Zašto? Pa zato što misle da tako štite instituciju™...

 

Pa naravno, dobar drugar s faksa radi u školi i uvek priča da kada se dogodi neko s*anje (tipa neko se potukao, neko doneo nož i slično), prva briga direktora uvek da ih novinari "ne probuše", tj. samo da se o tome ne priča i da se nekako zataška, da škola ne izgleda loše. Za decu manje-više.

Edited by Time Crisis
slovo
Link to comment

Pa to je valjda deo izlazne strategije, da se krivica za zataskavanje prebaci na Majica koji je odlucio da glumi idiota, a da stanica sa Bozicem nastavi dalje.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, chandra said:

Pa to je valjda deo izlazne strategije, da se krivica za zataskavanje prebaci na Majica koji je odlucio da glumi idiota, a da stanica sa Bozicem nastavi dalje.

 

ovo ima smisla, teorijski. ali ode kredibilitet.

Link to comment

Pa ni Bozic nije briljirao u intervjuu. Kad ga je novinarka pitala a zasto niste prijavili policiji da imate osobu u stanici koja ide okolo i slika maloletnice on je odgovrio: nismo se setili:frust:

Pas mater.

Link to comment
bozic je direktor tek mjesec dana, majic se povukao u maju
i to je zgodno. ovo je u maju vec bilo skuvano, zaprzeno i zasuto rezancima.

stari je trebalo da lupeta, a novi da bude kompletno shockiran, feminista i suportiv, da osnazuje. to je izlazna strategija ako mene pitash. ako zaista chuvash ustanovu. al neko mora i da najebe pokazno. podnese teret. opet, ko to pa zeli, sve i da je za ustanovu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.




  • +1 6
Link to comment

Čak i ovde na temi neko napisa "ne treba napadati instituciju". Apsolutno treba, porušiti sve do temelja i staviti znak kao na onim radioaktivnim ostrvima, "nije za boravak ljudi do 2201. godine".

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
33 minutes ago, Spooky said:


Posle ovoga sam zaista zabrinut za Petnicu kao instituciju i pitam se da li treba da postoji.

 

Naravno da ne treba da postoji. 

Bolesna kompetencija

Link to comment
16 minutes ago, gospa buba said:

i to je zgodno. ovo je u maju vec bilo skuvano, zaprzeno i zasuto rezancima.

stari je trebalo da lupeta, a novi da bude kompletno shockiran, feminista i suportiv, da osnazuje. to je izlazna strategija ako mene pitash. ako zaista chuvash ustanovu. al neko mora i da najebe pokazno. podnese teret. opet, ko to pa zeli, sve i da je za ustanovu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



 

 

slazem se. majicev ispad mi je izgledao glupo, sa ovom informacijom i dodatno, ali cuvsi zoranu mihajlovic kako akcentuje 'stara uprava' sad mislim da je dio strategije

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...