Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

Poenta je da dete proba, da vidi drugacije "matore" od svojih matorih, da im ovi prenesu znanje.

 

kakav crni CV, to samo bolestan roditelj može da ocekuje.

 

Secam se niske umetnicke - oni profesori tamo su za nas bili bogovi (sto se mene tice i danas su) od njih sam kao dete cuo stvari o crtezu, slici i zivotu kakve nikada do tada nisam cuo - istine koje ti se urezuju za ceo zivot i koje se potvrdjuju kasnije u zivotu. Hvala im na tome. A CV - pa tek posle tridesete sam u ovoj usranoj drzavi mogao da ga slozim.

Link to comment
Kakve cudne igre?
Tipa pobednik je onaj tim koji od stvari koje ima veže najduži "kanap". Deca skidaju odeću i vezuju, da bi "kanap" bio duži. Neko fotka sve to.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Edit said:

Tipa pobednik je onaj tim koji od stvari koje ima veže najduži "kanap". Deca skidaju odeću i vezuju, da bi "kanap" bio duži. Neko fotka sve to.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 

 

:blink:

 

Toga realno nema ni u izviđačkim odredima

Link to comment

Ko ima dete skolskog uzrasta zna u sta se pretvorila skola.  Svi su odlicni,  genijalci.  Pogledajte prosecnu ocenu nekog razreda,  svih odeljenja u bilo kojoj skoli. Zalim decu koja stvarno zasluzuju peticu 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

boze koliko to ne podnosim. ako ikad budem roditelj odricem se unaprijed ucesca u viber grupama i savjetima roditelja. 

 

Moras da podelis slike sa odmora na Aljasci i letovanja u Zanzibaru :D.  Sve se pretvorilo i samo se pokazi i reklamiraj 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
 
blink.png
 
Toga realno nema ni u izviđačkim odredima
Jesi siguran?

Fotke, koje imam, su svakako poslate onom kome treba.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока


  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, morgana said:

boze koliko to ne podnosim. ako ikad budem roditelj odricem se unaprijed ucesca u viber grupama i savjetima roditelja. 

 

Imam u to posredan i donekle površan uvid i prilično sam siguran da ne bih dugo izdržao a da ne napravim neku glupost koji bi počela najciničnijim podjebavanjem. Baš zbog škola baleta koji drži ....ić i organizuje međunarodna takmičenja pa se juri ko koga poznaje, pa mora da se svira violina kod... iako u početku to zvuči kao najgora škripa na svetu ali klincima mora da se organizuje karijera jer biće kasnotm. Pa još kad počnu da pevaju EKV i Disciplinu...

:fur:

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Edit said:

Jesi siguran?

Fotke, koje imam, su svakako poslate onom kome treba.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

 

 

Svakako nikad tako nesto nisam doziveo u izvidjacima u OŠ, a isao sam u po valjda se zove kampovima. Vecina starijih iz tog odreda zavrsilo posle bogoslovski.

 

Za drugi deo, svaka cast, tako treba

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, aram said:

Sad sam pročitao i mnogo mi je muka. I mnogo sam besan.

 

 

 

PS: I da, znam da ovde mnogi ne vole Jovanu, ali makar samo zbog ovoga je carica. A i AŽC je ovo izgleda odradio kako valja, za promenu.

 

 

A što za promenu, u odnosu na šta?

Link to comment
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

A što za promenu, u odnosu na šta?

nemam baš visoko mišljenje o njima... a izgleda da sam se i ovde prevario, da nisu baš one pomogle u otkrivanju ovog slučaja.

Link to comment
3 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Treba žaliti i tu koju neko tera i ubeđuje da u životu mora da se ima petica i da ne valjaš ako nemaš peticu iz SVEGA i da si potpuno neuspešan i bezvredan ako nemaš peticu i da si propast ako Petar ima peticu, a ti imaš trojku i da će sve da se uradi da se zabašuri tvoja prava priroda i želje i stvarna interesovanja i ograničenja, jer si nedovoljno petica. I ljudi nisu svesni koju štetu nanose svojoj deci i koliko je sve to pogrešno i uvod u poremećaje i koliko je besmisleno i izlišno. Jezivo. 

Slazem se u potpunosti. Statistika je jeziva u skoli u kojoj radim po pitanju psihickog zdravlja dece (ozbiljnih psihickih problema).  Jedan od uzroka je ovo o cemu si pisala,  nisam strucna za to,  ali sigurno je povezano jer je prosto nezdravo 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...