Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

Samo ova izjava je već za zatvor.
ta izjava je idiotska. uopshte ne znam shta da mislim, mozak mi se smota na svako chitanje, a probala sam nekoliko puta :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ta izjava je idiotska. uopshte ne znam shta da mislim, mozak mi se smota na svako chitanje, a probala sam nekoliko puta :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Nema šta da misliš, direktno se ruga, ali tako što daje do znanja da zna šta radi, a ne može mu se ništa.

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

ta izjava je idiotska. uopshte ne znam shta da mislim, mozak mi se smota na svako chitanje, a probala sam nekoliko puta :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ovo normalna osoba ne moze da izjavi.

 

Ne mozeeeeeeeeeee. 

 

 

Bolesno

Link to comment

ja se zato i muchim. budala, glumi budalu? mislim, vigor majic nije bivao budala, kakva je to pricha, kakva odbrana, spetljali smo se, u shocku sprzili dokazni materijal, nismo se setili da zovemo policiju, to je bash bulshit. ali bash. a za to vreme ovaj oslepeo, zanemocao, poludeo i sav je jadan i nema shta da jede, pa da mu damo samo da plasti, ne mora da kosi :dry: :unsure:

bulshit neki :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 3
Link to comment
Quote

Novinarka "Vremena" Jovana Gligorijević, autorka teksta o seksualnom nasilju u Istraživačkoj stanici Petnica, kaže da joj se od sinoć javilo još šest žena koje su bile žrtve istog nasilnika, a za koje sagovornice sa kojima je razgovarala nisu ni znale, kao i da najraniji slučaj datira još iz 1993. godine.

 

https://rs.n1info.com/vesti/gligorijevic-javile-se-nove-zrtve-nasilja-u-petnici-moguce-da-ih-je-mnogo-vise/

 

I komentari ispod vesti su vredni paznje.

Edited by chandra
Link to comment
1 hour ago, Taihoskopija said:

Da stvar bude još gora, on je žrtve za koje je znao šta su preživele u Petnici, zvao da se vrate centar da drže edukaciju a otkrio je i šta se dogodilo s fotografijama koje je S. slikao, a čiji sadržaja je traumatičan za žrtve.

 

- Mi smo ceo računar uzeli i reformatirali. Nismo ga pregledali. Verovali smo da ćemo tu videti stvari koje nisu u redu i da to ne treba više da postoji. Mislili smo da štitimo decu - rekao je Majić i dodao da SADA veruje da je S. nasilnik.

Oni su svesno, bez trunke blama uništili dokazni materijal... Zašto? Pa zato što misle da tako štite instituciju™...

  • +1 3
Link to comment

@radisa

ma stite sebe od etikete saucesnika posto su po svemu sudeci znali ili podozrijevali sta se desava. a i sebe kao vlasnike/stejkholdere petnice.

 

 

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

@chandra
Pa dok Majić i Božić nisu krenuli da šalju mejlove okolo, pre dve nedelje, znalo se samo za ovih pet. Rezultat njihovih mejlova je ova cifra od preko dvadeset, a sad će tek da krenu da se javljaju.

Link to comment
6 minutes ago, morgana said:

@radisa

ma stite sebe od etikete saucesnika posto su po svemu sudeci znali ili podozrijevali sta se desava. a i sebe kao vlasnike/stejkholdere petnice.

 

 


al’ se zaštitio, svaka mu čast. Direktno je priznao da je uništio dokaze za koje je sumnjao/znao šta su. Ako će tako da ih štiti ne mora više.

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

pa moron jebiga. to sto je odlican u svojoj nauci i preduzetnistvu ne znaci da je odlican u svemu ostalom. ni intelektualno ni karakterno.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

U preduzetništvu da, ali u nauci ne, Majić bukvalno nije ni naučnik. (Nije ko da je bitno, al da se zna ipak.)

 

Ali znali su i vrlo aktivno gušili ikakvu pobunu i priču na internom nivou.

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...