Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

 
Pa to je to, to je tipski lik. 
predatori imaju jasnu dinamiku, sve ostalo su evolutivna reshenja, zavisno od okruzenja.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment

 

 

 

spacer.png

 

Ovo je neko postavio u januaru kada je isplivala afera sa Mikom Aleksićem. Ne znam da li je to ovaj S. koji je spomenut u Vremenu ili neko drugi. 

 

 

Edited by Arkadija
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Prilično sam siguran da ću uskoro čitati o par likova sa Filozofskog na ovom topiku, ako domine krenu da padaju u akademskoj zajednici.

 

 

Nećeš, barem što se tiče same filozofije, poznajem scenu. Njih više možeš kritikovati za neznanje i nekompetentnost...

Link to comment
 
 
 

 
Ovo je neko postavio u januaru kada je isplivala afera sa Mikom Aleksićem. Ne znam da li je to ovaj S. koji je spomenut u Vremenu ili neko drugi. 
 
 
neko drugi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Ja znam za jednog koji nije živ.

On je bio pipač, nije išao dalje, koliko mi je poznato. Nije mi ni poznato da ga je neko prijavio.

Edit: Filozofski fakultet

Edited by Malkmus
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

neko drugi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Pa da, izgleda da je S još uvek živ, a ovaj iz citiranog posta je umro. 

Edited by Arkadija
Link to comment
Pa da, izgleda da je S još uvek živ, a ovaj iz citiranog posta je umro. 
ne mogu da se setim ko je, u srpskoj nauci je u nekim oblastima bukvalno bio pomor od korone. ali znam da je bila neka pricha.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
19 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Nećeš, barem što se tiče same filozofije, poznajem scenu. Njih više možeš kritikovati za neznanje i nekompetentnost...


Mislio sam na par spratova iznad.

Link to comment
1 minute ago, Mos said:


Mislio sam na par spratova iznad.

Samo da sve izadje na videlo. Najbolja stvar koja se desila u Srbiji je raskrinkavanje Mike, samo neka krene lavina. Dosta vise lazi 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

https://www.blic.rs/zena/kul-cika-u-petnici-godinama-opijao-maloletnice-i-slikao-ih-gole-u-sumi-i-sad-mu-niko/7ndxkql

Ne valja link.

 

Drugo, kako ovo može, čuj uzmu i prepišu tekst, samo stave "po pisanju Vremena". 

 

Plus zalijepe svoj glupavo-retardirani naslov sa VELIKIM SLOVIMA. 

Sad ce pakao da bude po tabloidima i Blicu. O ovome ima vise da se pise nego o Miki

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...