Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

policija uglavnom i sluzi da spasava naciste.
To je i moje iskustvo (mada nije jako bogato i na statistiku ne utice). Mada treba reci da je NPD u Saksoniji jak, cak je i u parlamentu bio svojevremeno, ne znam kako je sada. A pomenuti Lajpcig i Drezden su bas tamo. Berlin je nesto drugaciji tamo se naciji mlate sa Turcima, Arapima i Vijetnamcima, a oni nisu za zezanje. Kao sto rekoh tih par mitinga NPD-a koje sam ja video se zavrsavalo tako sto je murija okupala na kraju levicare jer ih je bilo 5 puta vise i poceli su da napadaju naciste.
Link to comment

Idol mladih, uspesan, a cool. Svira gitaru! Ministar ekonomije!Ne, nije Mladjan Dinkic nego

Karl-Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Freiherr von und zu Guttenbergimage-11783-galleryV9-nqyc.jpg

Koliko ce Ehrendoktortitela da skupi do kraja karijere?

Edited by paculla
Link to comment
Idol mladih, uspesan, a cool. Svira gitaru! Ministar ekonomije!Ne, nije Mladjan Dinkic nego

Karl-Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Freiherr von und zu Guttenbergimage-11783-galleryV9-nqyc.jpg

Koliko ce Ehrendoktortitela da skupi do kraja karijere?

Svaka bi ga majka pozelela za zeta :lol:
Link to comment
Idol mladih, uspesan, a cool. Svira gitaru! Ministar ekonomije!Ne, nije Mladjan Dinkic negoKarl-Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Freiherr von und zu Guttenberg
buduci kanzler
Link to comment

nije tesko da se izracuna:2:11:0 za zapad - Helmut Kohl (1982–1998)on je komsija iz ludwigshafenaGerhard Schröder (1998–2005)2:0 za zapad, hanoverljaninAngela Merkel (seit 2005)2:1, ona je kandidatkinja u mom stralsundu, ali je iz nekog drugog dela ddr-a

Link to comment
andjelija je jedina sa istoka, medjutim nije to tako bitno kao sto moze da izgleda. ne gleda puno nemaca na nju kao na nekoga sa istoka (gledali su malo 2005, sad vise ne).
koje su jos razlike izmedju istoka i zapada danas sem ekonomske situacije? jel veliki broj zapadnjaka kuka sto "od usta odvaja za istok", odnosno koliko istocnjaka pati za bivsom zemljom. gledao sam dosta dokumentaraca (npr. the lost world of communism) o zivotu u DDR-u i video sam da ima dosta ljudi koji pate za tom zemljom. verovatno su to iste emocije kao kod nasih ljudi koji su ziveli u jugoslaviji. zato mi je veoma zanimljivo da cujem sta nemci danas misle o ujedinjenju i o periodu pre ujedinjenja.
Link to comment

evo lotara mateusa, pardon zu gutenberga (meni oni isti likom) kod beckmanna.zaheban igrac. uleteo pravo ni odakle i protresao csu, a jos je iz frankena. nije ni "pravi" bavarac. iako jeste rodjen u münchenu.

Link to comment
Angela Merkel (seit 2005)2:1, ona je kandidatkinja u mom stralsundu, ali je iz nekog drugog dela ddr-a
Angie je također iz ehemalige BRD, Vater se doselio zbog nesocijalističkog rada kao pastor u DDR - rođena je negdje u blizini zavjese ali na zapadnoj strani.
Link to comment
Angie je također iz ehemalige BRD, Vater se doselio zbog nesocijalističkog rada kao pastor u DDR - rođena je negdje u blizini zavjese ali na zapadnoj strani.
e sad, cepas dlaku. ona je odrasla u ddr, isla u ddr skole i uviverzitete, bila clan ddr skoja a i sefica agitpropa na nekom drzavnom institutu. to je cini istocnom nemicom vise nego gde se rodila. i erich honeker je sa zapada (naravno pre podele).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...