Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

juce sam bio na erntedankfestu u herrmansdorfu gde ima jedna od vecih nemackih bio farmi. sve je na bio bazi, ishrana svinja strogo biljna, bez aditiva, zivotinje rastu u prirodi. svega je bilo. frisko pecenog mesa, krofni, domaceg meda i sokova, deci gomila slame da se igra, sveze deteline da hrane svinje, poseta farmi goveda, voznja traktorom. uzivancija po prelepom vremenu u bavarsko selu. sve original. na kraju smo kupili fantasticnih suhomesnatih proizvoda prste da polizes. :).

Link to comment
juce sam bio na erntedankfestu u herrmansdorfu gde ima jedna od vecih nemackih bio farmi. sve je na bio bazi, ishrana svinja strogo biljna, bez aditiva, zivotinje rastu u prirodi. svega je bilo. frisko pecenog mesa, krofni, domaceg meda i sokova, deci gomila slame da se igra, sveze deteline da hrane svinje, poseta farmi goveda, voznja traktorom. uzivancija po prelepom vremenu u bavarsko selu. sve original. na kraju smo kupili fantasticnih suhomesnatih proizvoda prste da polizes. :).
Je l' bio i Willow sa onim njegovim Rasputinom? ;)
Link to comment
i'm windows guy, meself. explain, please... :unsure:
Willow je beše u Ishrani raspisao topik o kursu zdrave ishrane sa nekim Rusom koji biljne proteine crpi od trave direktno tabanima, a životinjske proteine mu snabdeva neki planinski/šumski plankton.
Link to comment
Willow je beše u Ishrani raspisao topik o kursu zdrave ishrane sa nekim Rusom koji biljne proteine crpi od trave direktno tabanima, a životinjske proteine mu snabdeva neki planinski/šumski plankton.
nije toliki science fiction. tovljenje svinja i goveda na klasicni salaski nacin. bez aditiva. cista detelina, repa, i raznorazno drugo bilje. uostalom: http://www.herrmannsdorfer.de/ :)don't be scared :D
Link to comment
Ih, plašiš mečku rešetom. Ovo je Švarcvald, bre!
ma meni to jako lici na brdski srem. malo su vece kuce i traktori, ali ostalo sve isto. :)pivo im je :Hail: schweinsbräu
Link to comment

moja ubedljivo najomrazenija nemacka stranka moze u saarlandu da bira da li ce u (vladajucu) koaliciju sa crvenima-crvenima (sto bi bilo logicno i prirodno) ili sa crno-zutima.kako sada stvari stoje bice jamajka. prvi put u istoriji i mozda uvod za neke buduce koalicije na saveznom nivou.voleo bih da vidim lica mojih zelenih prijatelja diljem jamajcanskog rajha kada se to obznani. dobra stvar je sto ce derpe vowereit da ih kasira u berlinu i da se udruzi sa levljom levicom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...