Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

pre nedelju dana slusam kako je intresovanje nemaca za vakcinaciju protiv nove pandemije (!?) relativno malo.posle toga bombardovanje kroz medije o ,,svezim'' smrtnim slucajevima H1N1.

Edited by Billy Parsons
Link to comment

3godišnja TV Apstinencija, izbegavanje kutije za prodaju Bild cajtunga, u kiosku gledam samo delove gde se nalazi c't magazin i spiegel, uspevalo je, i uhvatilo me gde je najslabije, na srpskoj parapsihopatologiji :(

Link to comment
  • 2 months later...

pocele rke-koke u opelu.za sada samo u susednoj belgiji, a bice i u nemackoj otpussavanja radnika.igm (metalni sindikat) rekao da je nova odluka gm-a (vlasnika opela) zapravo objava rata.merkelka se (svojevremeno) dodvoravala us senatu bas na dan kada je gm blokirao preuzumanje opela.s druge strane, imamo lepe vesti da ce nemacke nuklearne elektrane nastaviti da rade.

Link to comment

jel ima neko ovde da zivi u Manhajmu a raspolozen je za druzenje? Jedna moja drugarica (lurkuje na forumu povremeno) se nedavno tamo preselila da se usavrsava na muzickoj akademiji i mnogo joj je dosadno, zali se da nema bas s kim da se druzi, valjda zato sto ne prica nemacki dovoljno dobro. Ako je neko raspolozen, nek mi se javi na pm. Hvala unapred.

Link to comment
  • 2 weeks later...
laugh.gif verujem da je tako
U Izveštaju nemačke vlade o migracijama, koji je uradio Savezni ured za migraciju i izbeglice, navedeno je da je u Nemačkoj 2008. godine živelo 6.727.618 stranaca. Od tog broja 6,3 odsto, odnosno 424.037 čine državljani Srbije. U izveštaju se navodi da se veliki deo njih u nemačkim nadležnim institucijama još vodi sa državljanstvom Srbije i Crne Gore, odnosno bivše Jugoslavije
Link to comment
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Nemam, a i mene zanima. Mada, ubedljivo najbolji je hrvatsko-njemacki i njemacko-hrvatski Antuna Hurma i jos nekih, mislim da je izdala Skolska Knjiga. Ako neko nadje, nek javi i meni, molim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...