Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, copkillah said:

Bogami videli smo da je najiskrenije verovao u to šta je radio, da je verovao da je uvek radio za dobrobit Srbije i njenog naroda.

pa naravno da je u to verovao kao i svaki sociopata. Sigurno za sebe nije mislio da je zločinac. Imate predstavu o Miloševiću kao da je iz crtanog filma. Pa i Vučić za sebe isto misli, ako se ikada bude radila serija o njemu i on će biti tako predstavljen 

Edited by mamula1
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ma gde je bre iskreno verovao? On je kao manipulator te price ponavljao ako ima neko da ga slusa. Nekada gomila naroda na mitinzima, pa je dogurao do sluzavke pored bazena. U zatvorskoj celiji vise nema ko. Tisina..

 

Pa tako je predstavljen

Link to comment

Upravo odgledao poslednju epizodu i ostajem pri mišljenju da je ovo čisto humanizovanje porodicetm. Učinjena im je nepravda, želeli su najbolje ali eto :sad:, razdvojile su ih neke karikature zbog 5 miliona dolara ili maraka...

 

 Autor sada može da napravi prikvel o 5. oktobru, neka za scenario iskoristi knjigu one advokatice koja je išla kod Mirjane Marković da je ubeđuje da ih svi lažu itd, ne mogu sad da se setim kako se zove.

Link to comment
3 minutes ago, namenski said:

Izvinjavam se, sta je Downfall koji pominjete?

 

Der Untergang. Mnogo dobar film. Film je nemački, ne znam otkud Downfall.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Opet ponavljam ako će deca da pozitivno misle o Miloševiću u 2021. to je pre svega krah onih koji su vladali nakon njega, a nisu ni deca baš toliki debili kakvim ih zamišljate. Uostalom nisu milioni onih rođenih nakon 2000. klicali Slobi i glasali za njega. 

Link to comment

serija počinje miloševićevim govorom na  ušću pred milion ljudi “i danas se protiv srbije udružuju neprijatelji u srbiji i van nje, i da mi u svaku bitku ulazimo da bi je dobili”

posle sledi džozef bajden...

 

tako je predstavljen milošević

 


meni bi npr prva scena bila gde ludak gađa goricu gajević pikslom. u prvom kadru treba gledaocima da bude jasno da imaju posla sa ludakom

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa takav je i bio..

 

Ali ti i ja znamo da je bio manipulator i sociopata, ali klinac™ to neće videti u seriji. Ti znaš kako to da tumačiš, ja znam, ali bojim se da neko ko nije bio tu u to vreme, neće shvatiti kako treba.

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ali ti i ja znamo da je bio manipulator i sociopata, ali klinac™ to neće videti u seriji. Ti znaš kako to da tumačiš, ja znam, ali bojim se da neko ko nije bio tu u to vreme, neće shvatiti kako treba.

 

Ajde da ne pricamo u tudje ime. Vec sam rekao, imamo i na forumu klince™, pa nisu postali Slobini fanovi..

  • +1 1
Link to comment

Ja ne znam gde ste vi videli ovde humanizovanje Miloševića, i on i supruga mu su predstavljeni kao porodica kompletnih ludaka :blink:

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

serija počinje miloševićevim govorom na  ušću pred milion ljudi “i danas se protiv srbije udružuju neprijatelji u srbiji i van nje, i da mi u svaku bitku ulazimo da bi je dobili”

posle sledi džozef bajden...

 

tako je predstavljen milošević

 


meni bi npr prva scena bila gde ludak gađa goricu gajević pikslom. u prvom kadru treba gledaocima da bude jasno da imaju posla sa ludakom

Može. Ja bih ubacio delove Slobinih govora o pobedama i miru, pa onda snimke Stambolićeve patike i Ćuruvijinog tela. 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

klinca od 16 godina koji je u prolazu video jednu epizodu će baš zaboleti da gugla ko je zaista bio milošević, a i ako krene da gugla veća je verovatnoća da će mu zacementirati stav o humanom predsedniku koji se borio protiv svetske hegemonije

 

Ама оканите се клинаца од 16 година, боли њих и за Слобом и за Миром и за домаћим серијама. Какав црни зацементирани став. То је доба које њима изгледа као што је мојој генерацију у њиховим годинама изгледало Титово - давна прошлост.

 

Друга ствар, несхватљиво ми је да вам смета то што у серији Милошевић убјеђује себе и друге да је све радио како треба. Па сваки злочинац и криминалац мисли да ради како треба или оно што се мора. Шта сте ви очекивали, Слобу са трозупцем који говори како ужива у убијању људи и Миру која се купа у крви младих дјевица?

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ajde da ne pricamo u tudje ime. Vec sam rekao, imamo i na forumu klince™, pa nisu postali Slobini fanovi..

ma uostalom ne može krivica serije biti što je neko glup, Dovoljno je samo ono pismo Stambolića pa da sve bude jasno. I nije zadatak serije da obrazuje ljude, neka to rade roditelji i škole. 

 

Sad treba krivica reditelja da bude što neko nepismen gleda seriju. Metafora sa babom je na nivou teletabisa, a ako i to neko ne shvata onda je to problem publike. Trebalo je Milošević da se manijakalno smeje? Pa on sebe i jeste video kao pozitivca i žrtvu i pobednika, sigurno se neće izvinjavati Srbinu iz Krajine što ga je oterao u propast. Ali minimum inteligencije ipak treba kada se nešto gleda. 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...