Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Da da, ja sam za sad poskidala samo ove ep. gde znam o čemu pričaju. Falilo mi je njeno frfljanje i kad krene nešto da objašnjava pa se zalaufa pa poludi blush.png A ni ovaj njen kolega (ne znam ko je čovek) nije loš!
odlichan je jadan uspeva i da se suprotstavi. ja se cheshce slozim s njim, ali bash volim da je slusham. profesionalci svake profesije su keva!

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment

Ne znam ko je gospodin sa Biki, nisam cula kako se zove, ali kada kaze kako je njega kao klinca u to vreme od 12,13, 14 godina koji je ziveo privilegovano i putovao i kad god je isao preko bilo sramota da kaze odakle je, iako on nije bio nista kriv, ali eto...
Ma idi bre!!







  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Patty Lee said:

Da da, ja sam za sad poskidala samo ove ep. gde znam o čemu pričaju. Falilo mi je njeno frfljanje i kad krene nešto da objašnjava pa se zalaufa pa poludi :blush: A ni ovaj njen kolega (ne znam ko je čovek) nije loš!

 

Vladimir Cerić, predavač na Višoj elektrotehničkoj, radio je doktorat o Igri prestola na FDU i tamo upoznao Biljanu.

  • Hvala 1
Link to comment

e jedna stvar mi se mota po glavi. zanima me koliko je procentualno istinito prenet ovaj čedin podvig u seriji. mislim, ispade da je on sam ubedio smrada da se preda, mlad i neustrasiv, sa nepunih 30 godina. ako je to zaista bilo tako, kako je moguce da se takav lik pretvorio u ovo danas? dal je debelo ucenjen necim, dal su mu posle 12.3. rekli da cuti i smrdi da ne bi on bio sledeci, dal se jednostavno prodao za kintu, dal je pocelo da ga boli dupe za sve. a opet, lik koji 2 dana pregovara sa ludacima i njihovim pijanim ubicama naoruzanim po zuba da se tek tako proda za kintu - cudno. jel ima jos nekih ozbiljnih intervjua na tu temu?

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

e jedna stvar mi se mota po glavi. zanima me koliko je procentualno istinito prenet ovaj čedin podvig u seriji. mislim, ispade da je on sam ubedio smrada da se preda, mlad i neustrasiv, sa nepunih 30 godina. ako je to zaista bilo tako, kako je moguce da se takav lik pretvorio u ovo danas? dal je debelo ucenjen necim, dal su mu posle 12.3. rekli da cuti i smrdi da ne bi on bio sledeci, dal se jednostavno prodao za kintu, dal je pocelo da ga boli dupe za sve. a opet, lik koji 2 dana pregovara sa ludacima i njihovim pijanim ubicama naoruzanim po zuba da se tek tako proda za kintu - cudno. jel ima jos nekih ozbiljnih intervjua na tu temu?

Na stranu evolucijatm o kojoj govoris i koja je - mnogo sire - tema za sebe, meni se kao primisao javlja nesto drugo: mogucnost da su ga DOS picketine poslale tamotm, buduci da su se useravale u gace od svega najstrasnijeg sto se zamisljalo da tamo moze da se dogodi, jer sloba je to... :fantom: 

 

Ali da je, sta god i kako god posle gadno evoluirao, kao i mnogi uostalom, one noci bio tamo, mislim da sumnje nema.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Tsai said:

e jedna stvar mi se mota po glavi. zanima me koliko je procentualno istinito prenet ovaj čedin podvig u seriji. mislim, ispade da je on sam ubedio smrada da se preda, mlad i neustrasiv, sa nepunih 30 godina. ako je to zaista bilo tako...

Nije ga samo on ubedio, rekao je Čeda sad u ovom RTS intervjuu da su ga i Bane Ivković i Slavica Đukić-Dejanović obrađivali ta tri dana, a to u seriji nije prikazano. Ima i priča da ga je i Milan Beko ubeđivao da se preda, ali ne znam doduše da li preko telefona ili je bio u kući.

Edited by Patty Lee
Link to comment

BTW, koliko je srpsko drustvo otislo u stranu pokazuje i cinjenica da danasnji na sve spremni Ceda, verovatno najjacu referencutm svoje karijere, mora da precutkuje i da verovatno boga moli da ga neko - danasnja vlast posebno - ne podseti na izdajnicku :isuse: ulogu koju je te po srpski narod kobne noci odigrao.... :fantom: 

  • +1 2
Link to comment
e jedna stvar mi se mota po glavi. zanima me koliko je procentualno istinito prenet ovaj čedin podvig u seriji. mislim, ispade da je on sam ubedio smrada da se preda, mlad i neustrasiv, sa nepunih 30 godina. ako je to zaista bilo tako, kako je moguce da se takav lik pretvorio u ovo danas? dal je debelo ucenjen necim, dal su mu posle 12.3. rekli da cuti i smrdi da ne bi on bio sledeci, dal se jednostavno prodao za kintu, dal je pocelo da ga boli dupe za sve. a opet, lik koji 2 dana pregovara sa ludacima i njihovim pijanim ubicama naoruzanim po zuba da se tek tako proda za kintu - cudno. jel ima jos nekih ozbiljnih intervjua na tu temu?
Ali kad razložiš to oko Čede, šta je on zapravo "kreirao" u toj situaciji, vidiš da nema tu nekog njegovog preteranog "misaonog rada".
Tu je Đinđić verovatno procenio da će njega da pukne adrenalin i ako mu neko uperi pištolj u glavu, neće da se sklupča i cvili.
A Banetov i Slavicin rad[emoji769] jeste prikazan.

Tu treba uzeti u obzir da SM nije tek neki debil i čovek koji nema mozga.
Takođe meni je fantastično kakva je tada vlast bila kad smo mi "spali" na Čedu da radi tako ozbiljan posao. Koliko je sve to bilo klimavo i na staklenim nogama.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...