Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

zoran ko lajfkouc, sto sam doduse nepodnosila i kod realnog zorana, ali nemoguce je da je u razgovoru s najblizim saradnicima bio dipak copra

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Djindjicev "nestanak" dosta efektna scena, mene vratilo u 2003 i pripala mi muka. 

Krajisnik koji srese sve u brk Slobi isto 'nako momenat, moglo je efektnije. 

 

Serija nije pokusaj apologije porodici Milosevic, kako se mozda u prvim epizodama cinilo. 

Edited by DragiButrose
  • +1 2
Link to comment

koji sam ja bolesnik, na kraju me je odradila najjeftinija moguca fora koja se uci na prvom semestru prve godine rezije - ono kad djindjic nestane kao lik. ali bas me je odradilo

  • +1 5
Link to comment
Just now, morgana said:

zoran ko lajfkouc, sto sam doduse nepodnosila i kod realnog zorana, ali nemoguce je da je u razgovoru s najblizim saradnicima bio dipak copra

Mene je taj deo jako rastužio. Što i beše autorova namera, rekao bih. Malo jeftino sa onim traženjem Zorana, ali... Možda i nije, šta znam... Jebem mu mater.

 

Tranžirajte u sitna crevca, zabole me. Ovakvu seriju nismo imali skoro. U zadnjih 30 godina sigurno ne. Svaki sekund sam pratio sa jednakom znatiželjom, mnoge scene netremice. Kao što sam napisao posle prve epizode, vratilo me je u neko drugo vreme, neke stare emocije koje sam mislio da više neće doći. Autor, ipak, ima agendu, i u zadnje dve epizode je spucao sve što ima tu da se kaže. Ivica Dačić cvili, Marija preti (poludeće nakon ove epizode, garant). Nije loše... Kad bi se zezali, većina gadova se izvukla ili jeftino prošla.

 

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...