Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

10 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

"Politika", u sjajno tempiranom momentu, donosi autorski tekst Zorana Milivojevića, eminentnog stručnjaka za dečje obrazovanje u domenu patrijarhata, autoriteta, oštrih mera i čvrstih ruku. Nariče o straaašnim pipcima političke korektnosti i kansel kulture i diskvalifikaciji javnih ličnosti na koje se sruči ostrašćenost čopora boraca za socijalnu pravdu.

 

Da sam cinično đubre, pomislio bih da je tempiranje članka namerno urađeno.

 

A da, ja jesam cinično đubre.


Ah da stara «dobra» Politika. Pogled nazad u 2017.

 

https://www.cenzolovka.rs/etika/blam-politike-za-sva-vremena-izmisljeni-eksp/

 

 

https://www.danas.rs/drustvo/kaufman-pripisani-mi-problematicni-stavovi/

 

Link to comment

Na poljoprivrednom faksu u ns na apsolventskoj ekskurziji, nisam bio pričali mi, profa koji se sam preporučio za put, progonio jednu atraktivnu sremicu. baš ono neprijatno za gledanje, inače mu druga žena isto zaposlena na faksu. sećam se fotke sa ekskurzije, odbojka na pesku, on u skoku u svojim poznim pedesetim recimo, u nekim tigrastim slip gaćama i cipelama na nogama. 

drugi profa sa ratarstva popio suspenziju isto zbog  zloupotrebe položaja i cimanja studentkinje. 

Link to comment

Bio je i na Pravnom fakultetu jedan ( ne mogu da mu se setim imena, kad dođem kući pogledaću u indeks, jer sam nešto položila kod njega), tada 1988. se vratio sa šestomesečne suspenzije zbog seksualnog uznemiravanja. Za njega se govorilo, ne daj bože da ostaneš sama sa njim u kabinetu.

Pri tom je to bila jedna neopevana seljačina, kome je praziluk virio iz ušiju, a koji se dokopao pozicije od ugleda.

Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

 

Pa neće Mika da sedi skrštenih ruku dok ga tovare u blatu, treba očekivati kontru. Mada se meni čini da Politiku zabole za njega već pokušavaju da zaustave ovaj talas potresnih ispovesti koji je sada krenuo po društvenim mrežama i koji će da ukaže na barem još 50 imena.


Upravo tako. Hteli su malo tabloidnog cerecenja i klikbajt, a poceo da izlazi sav nakupljeni gnoj. Zateceni. 
 

Onaj zenski «ozloglaseni» forum kuva od teskih ispovesti. Cak su i tamo slali botove po sluzbenoj duznosti.

 

Na B92 imaju insajdersku pacijentsku bot sekciju kao sa 4chan na djubre vesti iz Mardokovih tabloida.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Molim Vas, to je bio hakerski napad.


Ozbiljno ili si sarkastican?

Edited by Moonwalker
Link to comment
Just now, Moonwalker said:


Upravo tako. Hteli su malo tabloidnog cerecenja i klikbajt, a poceo da izlazi sav nakupljeni gnoj. Zateceni. 
 

Onaj zenski «ozloglaseni» forum kuva od teskih ispovesti. Cak su i tamo slali botove po sluzbenoj duznosti.

 

Na B92 imaju insajdersku pacijentsku bot sekciju kao sa 4chan na djubre vesti iz Mardokovih tabloida.

 

 

koji forum, ana.rs?

 

uh, valjda krivicno strada jos koja baraba

Link to comment
Quote

Pridružujem se zgražavanju i nastrašnijoj osudi za Miku Aleksića koga na sreću nisam ni videla ni upoznala, ali sam videla pre nekoliko godina njegovu emisiju sa decom i jasno mi je bilo da gledam monstruma! Treba da se zapita ovo nesređeno društvo gde su psiholozi itd. Ovako su predatoru žrtve same dolazile i to one najlepše, ustreptalih duša, željne lepote glume. Naravno, velike čestitke devojkama”, rekla je Seka Sablić za Nova.rs.

 

Link to comment
8 minutes ago, Moonwalker said:

Ozbiljno ili si sarkastican?

 

Sarkazam, naravno. Bila je uživancija gledati tih dana potpunu konfuziju svako ko je išta rekao za "Politiku", od toga da je u pitanju poenta izvučena iz konteksta, te greška fotografije, pa neprovereni anonimni autor, do toga da je u pitanju hakerski napad tviterskih neistomišljenika i centara moći koji bi da unište najveće srpsko glasilo.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...