Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 hours ago, SNARC said:

Ja sam iskreno pretpostavljao da se ovo desava pevacicama..ali me je ovo zateklo.

 

Otprilike izgleda da su devojcice i devojke svuda ugrozene i da medju nama muskima ima bas bas dosta ogavnih beskicmenjaka.

 

Nemam zensko dete i ne znam kako bih se postavio..ali ako ga budem imao bicu u teskoj dubiozi zbog svega ovoga, koje god da su aktivnosti u pitanju.

Koje god da su aktivnosti u pitanju i koje god dete da je u pitanju, muško, žensko, dete je dete i svako može biti ugroženo od raznoraznih monstruma u zavisnosti od toga šta preferiraju u svom bolesnom mozgu.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, koksy said:

samo sam spomenuo u kontekstu licemerstva.

 

nije fer prema BS jer da bi bilo licemerstvo morala bi biti neka ne bas toliko povrsna paralela izmedju doticnih stvari, a da ne ulazim u jevticev slucaj (conflict of interest statement: ja sam ga delimicno branio), osim sto u obe situacije postoji zrtva odnosno zrtve, nema drugih slicnosti, a zrtve postoje... skoro uvek, u razlicitim vidovima i u najrazlicitijim vrstama ljudskih odnosa. ovde je specificna ta sistemska strana, jedna masinerija seksualnog iskoriscavanja

Link to comment
21 minutes ago, ljuttko said:

...

Ćuti i pokori se, to je tvoja tajna kao da nevidljivim mastilom upisuju po ženskim mozgovima. Izaći iz te matrice je velika hrabrost . 

 

Zato je ovo, plus slučaj sa onom bitangom Jutkom, velika stvar, svi takvi će ubuduće morati da malo više strahuju, a žrtve će imati primer da se nešto da promeniti.

  • +1 2
Link to comment

nalupah se slovnih grešaka a edit je pobegao da ispravim u onom dugačkom postu, izvinjavajte :). Možda ste već videli ali evo, objave Milenine iz 2015 godine, ta je devojka bukvalno govorila i tad, vrištala što reče neko,  sve stoji na njenom twitteru

 

 

 

Er9UvgCWMAUiEUI.png

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, ljuttko said:

Ćuti i pokori s e, to je tvoja tajna kao da nevidljivim mastilom upisuju po ženskim mozgovima. Izaći iz te matrice je velika hrabrost .

 

U odnosu nasilnik - žrtva (*), čest je slučaj da žrtva umisli da je to postala svojom zaslugom, da je sama kriva za to što joj se dešava, i što je najgore da je to dato stanje iz kog izlaz nije moguć. To je ono što se ovde nazivalo stokholmskim sindromom, to je ono zbog čega zlostavljana žena brani partnera koji je bije i ponižava. Mislim da je potrebno više od hrabrosti da se izađe iz tog začaranog kruga, i mnogo truda treba da se to stanje osvesti i spreči upadanje u naredni sličan začaran krug.

(*) ovo važi za svaki odnos nasilnik-žrtva, bez obzira na pol

  • +1 4
Link to comment

@ljuttko meni ovi tvitovi ne govore ama baš ništa, iskreno.

 

 

što se tiče bojane maljević - on je njoj kršteni kum. 

"u mom životu postoji mika aleksić, kome ja mogu da kažem bukvalno sve na ovom svetu".

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

@ljuttko meni ovi tvitovi ne govore ama baš ništa, iskreno.

 

 

što se tiče bojane maljević - on je njoj kršteni kum. 

"u mom životu postoji mika aleksić, kome ja mogu da kažem bukvalno sve na ovom svetu".

uhh bojana maljevic. licemer level profi.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

uhh bojana maljevic. licemer level profi.

 

 

Opet, ovde je u pravu. Ne trebaju nam medijska izdrkavanja i banalizovanja u ovom važnom slučaju.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Anonymous said:

 

Opet, ovde je u pravu. Ne trebaju nam medijska izdrkavanja i banalizovanja u ovom važnom slučaju.

ne slazem se. ona ga na neki nacin brani. kao sacekajmo (srpske jutka) institucije da odrede da li je kriv ili ne. 

mene nije zlostavljao. mi smo prijatelji

verujem ja, full podrska za devojke ali..

mnogo je "puna razumevanja i takta" za zlocinca

 

  • +1 1
Link to comment

hajde budimo razumni, i ona misli shta ce, mora da se nekako odredi, a to ne zeli odmah. mislim, koja masa osoba (ne samo zena), koje su imale neke veze sa njim, od juche pokushava da neshto misli o tome, shta, kako, zashto, gde stoji u tom koordinatnom sistemu? ona je izgleda bliska, a ovo  je ona situacija kad saznash nekoliko stvari odjednom. mislim, da se smrznesh realno.

Edited by gospa buba
  • +1 6
Link to comment
  • Redoran changed the title to Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked, pinned and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...