Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

22 minutes ago, dùda said:

Pa jbt, da li su ovo gledali roditelji ove dece ?

Pa ovo je klasično zlostavljanje.

Imala sam ja tetka koji je ovakvim metodama vaspitavao svog sina koji je moje godište. Znači to je bilo pre 55 godina. I tada se ostatak familije zgražavao na to i pokušavao da objasni idiotu da to nije način. Bolje da ne spominjemo šta je sve taj moj brat preživljavao u mladosti. Samo ga je čudo spasilo da ne završi u teškom kriminalu.

 

90% roditelja koji su isuvise ambiciozni nece ni trepnuti na tako nesto. na zalost takav pristup je standard u radu sa decom. davno sam citao intervju sa svetlanom kuznjecovom, teniserkom iz rusije, koju je otac trenirao. strava sta je on radio sa njom dok je bila junior. ili zivotnu pricu britni spirs. i sami smo bili suoceni sa slicnim odnosom klizackih trenera prema nasoj cerki. bila je u nekoj talent grupi u minhenu, sa ruskim trenerima. uzas od odnosa prema deci. uzasan je pritisak. i sto je najgore to je sve bilo aminovano od drugih roditelja koji su se cesto i rado pridruzivali tom drilovanju. mi nismo. ima zivota i bez profi treninga

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Ros said:

 

90% roditelja koji su isuvise ambiciozni nece ni trepnuti na tako nesto. na zalost takav pristup je standard u radu sa decom. davno sam citao intervju sa svetlanom kuznjecovom, teniserkom iz rusije, koju je otac trenirao. strava sta je on radio sa njom dok je bila junior. ili zivotnu pricu britni spirs. i sami smo bili suoceni sa slicnim odnosom klizackih trenera prema nasoj cerki. bila je u nekoj talent grupi u minhenu, sa ruskim trenerima. uzas od odnosa prema deci. uzasan je pritisak. i sto je najgore to je sve bilo aminovano od drugih roditelja koji su se cesto i rado pridruzivali tom drilovanju. mi nismo. ima zivota i bez profi treninga

Dovoljno je reći Jelena Dokić

  • +1 3
Link to comment

pa to. ta vrsta ambicije nema veze sa polom. prosto terorishu dete i puste i da ga drugi teorishu, za njegovo dobro. i deca budu na kraju i zahvalna, kad ne znaju za drugo. evo novak ce uci u istoriju, ako je to bitno za zivot. pretpostavljam da je to cilj unsure.gif

deo cilja.

sent from bubamoto



  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, renne said:

verovatno si u pravu

 

bojim se da su svi profi sportisti bili izlozeni takvim drilovima

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Bio je i na Pravnom fakultetu jedan ( ne mogu da mu se setim imena, kad dođem kući pogledaću u indeks, jer sam nešto položila kod njega), tada 1988. se vratio sa šestomesečne suspenzije zbog seksualnog uznemiravanja. Za njega se govorilo, ne daj bože da ostaneš sama sa njim u kabinetu.

Pri tom je to bila jedna neopevana seljačina, kome je praziluk virio iz ušiju, a koji se dokopao pozicije od ugleda.

 

da nije Oliver Antic? i taj je zreo da ga neko kazni za sve sto je radio.

Link to comment
20 minutes ago, renne said:

Dovoljno je reći Jelena Dokić

I ? Kako je prošla na kraju ?

A najveći talenat koji je viđen u Australiji ( prema rečima velikog au trenera )

Link to comment
9 minutes ago, Djuro said:

 

da nije Oliver Antic? i taj je zreo da ga neko kazni za sve sto je radio.

Nije Oliver sigurno, njemu znam ime. Ovo govedo je predvalo nešto na prvoj godini, mislim da sam položila kod njega Društvena svojina i samoupravljanje, a to mu nije bio glavni predmet, već onak usput. Veroljub ili tako nekako.

Edited by Arkadija
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

pa to. ta vrsta ambicije nema veze sa polom. prosto terorishu dete i puste i da ga drugi teorishu, za njegovo dobro. i deca budu na kraju i zahvalna, kad ne znaju za drugo. evo novak ce uci u istoriju, ako je to bitno za zivot. pretpostavljam da je to cilj unsure.gif

deo cilja.

sent from bubamoto


 

 

ok, novak je uspeo pa taj uspeh moze da potre sva sranja sto je (ako je) doziveo. (mada tragovi sigurno ostaju)

ali sta je sa Markom i Djordjem? da li oni imaju posledice tih ambicija, i kolike su? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...