Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

4 minutes ago, bradilko said:

ne slazem se. ona ga na neki nacin brani. kao sacekajmo (srpske jutka) institucije da odrede da li je kriv ili ne. 

mene nije zlostavljao. mi smo prijatelji

verujem ja, full podrska za devojke ali..

mnogo je "puna razumevanja i takta" za zlocinca

 

Ko nju jebe, ovde su problem naslovi tipa 'Aleksić kao Hitler', što tablotizuje i banalizuje ovaj važan slučaj.

Link to comment

Sticajem nesretnih okolnosti[emoji769] ukrštaju mi se putevi sa par osoba ono pravoslavno religioznih i još sinoć krenulo je bombardovanje sa teorijama zavere "nameštaju mu zbog molitve i religioznosti".
Kako su se oni brzo "digli"...

.... Shiit has hit the fan!



  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sticajem nesretnih okolnostiemoji769.png ukrštaju mi se putevi sa par osoba ono pravoslavno religioznih i još sinoć krenulo je bombardovanje sa teorijama zavere "nameštaju mu zbog molitve i religioznosti".
Kako su se oni brzo "digli"...

.... Shiit has hit the fan!

pa nema shta da se dizu, njima pahomiji nikad nisu smetali. a kad im nije smetalo na mushku decu, najbolje da ce oko zenske da se zabrinu. mada tu i druge algebre mogu da rade posao, ali ipak ne rade :sad:

 

kodnas vole da nas tlache "nashi". to je stepen slobode do kog se dobacuje.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Anonymous said:

 

Ko nju jebe, ovde su problem naslovi tipa 'Aleksić kao Hitler', što tablotizuje i banalizuje ovaj važan slučaj.

ne znam za naslove. mozda se po njima vidi kako ce teci sudski proces.

meni je maljevickino najgora moguca relativizacija i to od insajdera, neko ko je 10-ak godina isao u tu skolu. 

njen stav se savrseno poklapa sa njenim ranijim uradcima. dosledna sebi.

  • +1 1
Link to comment
On 16.1.2021. at 21:54, Frank Pembleton said:

Priveden čuveni nastavnik glume Mika Aleksić, učenice ga optužile za silovanje

 

 

 

Da li je Mia cerka Dragana Bjelogrlica? Ako jeste, zanimljivo je ovo, s' obzirom na neke komentare ljudi iz pozorisnog sveta iz kojih se moglo naslutiti da on nije cvecka.

 

4 hours ago, SNARC said:

Otprilike izgleda da su devojcice i devojke svuda ugrozene i da medju nama muskima ima bas bas dosta ogavnih beskicmenjaka.

 

Nemam zensko dete i ne znam kako bih se postavio..ali ako ga budem imao bicu u teskoj dubiozi zbog svega ovoga, koje god da su aktivnosti u pitanju.

 

Ovakvo nesto je i moj suprug rekao jednog letnjeg dana, kada smo na biciklo-turi tik van jednog gradica prosli pored dve tinejdzerke koje su na sebi imale bukvalno gace i grudnjak (11-12 godina, ne vise, po njemu). Ja sam, na svoj uzas, prvo rekla "da li je ovo sezona lova na pedofile?!" a on "kada ovakvo nesto vidim, drago mi je da imamo decaka", sto je mene momentalno jako rastuzilo pa razbesnelo. Mislim da je i vise na nama koji imamo musku decu da pricamo o ovakvim stvarima. (Da, znam da su i decaci zrtve, ali cinjenica je da zene mnogo vise stradaju od svega)

 

2 hours ago, Redoran said:

Srpski tviter je od jutros u kompletnom meltdownu, ja ovo još nisam video. Samo izlazi jedna priča za drugom. Pravni u NS, Ekonomski u Beogradu, priče "običnih" devojaka iz unutrašnjosti... Izgleda kao da nam je polovina ženske populacije barem jednom u životu bila seksualno uzmemirena ili zlostavljana i ne bi me previše začudilo da je zaista tako.

Ne razmisljamo o tome mnogo, ali sigurno svako od vas ima drugarice kojima se na ovaj nacin prilazilo.

Ja imam drugaricu koja je (punoletna) silovana od strane bivseg, koji nije mogao da shvati da ona "zbilja posle toliko godina nece iako je tada bila nimfomanka" (== zena koja voli seks podjednako kao i muskarci), parafraziram. Njenoj koleginici sa faksa prilicno slican scenario. Meni su se desile samo one "male" stvari (pipanje u autobusu kada sam imala 15-17 godina i da me mator covek spopadne u sauni)

Spoiler

(Hotel na Kopaoniku, odem prvog dana, kaze radnik da je uglavnom prazno, i ja, naviknuta tada vec u Nemackoj da ides go, ali ipak znajuci gde sam, olabavim samo malo peskir kojim sam bila ogrnuta, tako da kada je usao covek 50-60 godina sa sinom od nekih 18-20 godina su mi se malo videle grudi, koje sam odmah potom pokrila. Na to je covek rekao onako kao pun razumevanja "samo nastavite, tako treba", ali ja ipak ostadoh pokrivena. Posle dva dana ponovo dolazi taj covek sam, seda pored mene i posle nekoliko minuta tisine krene da me hvata po nogama, i rukom ispod peskira da ide na gore, ali sam ja skocila kao zec i pobegla. Potisnula sam malo taj dogadjaj pa se vise ne secam da li je on rekao nesto tipa "a juce si bila tako slobodna!" ili ne. Nista nisam uradila - nikome tamo rekla, osecala sam se samo ruzno i neprijatno, i neko vreme nisam isla u saunu nigde, dok se nisam preselila u Nemacku. Tih nekoliko dana mi se njegov sin lepo javljao tokom obroka i u prolazu..)

a pre toga sam se cudila zasto devojke ne vole da idu u saunu ili iskljucivo u one koje su samo za zene.

 

@Frank Pembleton Da li se usudis da im kazes nesto na takva bulaznjenja?

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

pa nema shta da se dizu, njima pahomiji nikad nisu smetali. a kad im nije smetalo na mushku decu, najbolje da ce oko zenske da se zabrinu. mada tu i druge algebre mogu da rade posao, ali ipak ne rade :sad:

 

kodnas vole da nas tlache "nashi". to je stepen slobode do kog se dobacuje.

I Pahomiju su nameštali... I Kačavendi... Jer mrze Srbe...

 

ALi zato kad se piše protiv Grigorija, ili recimo Dabra Bosanskog™ (to će sutra jer Hrzantema™ ide na vakcinaciju, očekujem provalu pravoslavlja zbog izdaje), to je zato što je to istina, oni su izdjanici...

Link to comment
5 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

  Hide contents

(Hotel na Kopaoniku, odem prvog dana, kaze radnik da je uglavnom prazno, i ja, naviknuta tada vec u Nemackoj da ides go, ali ipak znajuci gde sam, olabavim samo malo peskir kojim sam bila ogrnuta, tako da kada je usao covek 50-60 godina sa sinom od nekih 18-20 godina su mi se malo videle grudi, koje sam odmah potom pokrila. Na to je covek rekao onako kao pun razumevanja "samo nastavite, tako treba", ali ja ipak ostadoh pokrivena. Posle dva dana ponovo dolazi taj covek sam, seda pored mene i posle nekoliko minuta tisine krene da me hvata po nogama, i rukom ispod peskira da ide na gore, ali sam ja skocila kao zec i pobegla. Potisnula sam malo taj dogadjaj pa se vise ne secam da li je on rekao nesto tipa "a juce si bila tako slobodna!" ili ne. Nista nisam uradila - nikome tamo rekla, osecala sam se samo ruzno i neprijatno, i neko vreme nisam isla u saunu nigde, dok se nisam preselila u Nemacku. Tih nekoliko dana mi se njegov sin lepo javljao tokom obroka i u prolazu..)

 

 

Odvratno i tipično, pogotovo što je začinjeno sa 'pravom jačeg'. Sad sam se setio moje drugarice, koja je otišla u Švabiju da živi i kad sam je pitao kako je tamo mi je rekla da konačno može da sedi sama u kafani, a da joj se ne privaljuju neki opskurni likovi, sa idejom da je sama žena u kafani automatski kurva.

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

I Pahomiju su nameštali... I Kačavendi... Jer mrze Srbe...

 

ALi zato kad se piše protiv Grigorija, ili recimo Dabra Bosanskog™ (to će sutra jer Hrzantema™ ide na vakcinaciju, očekujem provalu pravoslavlja zbog izdaje), to je zato što je to istina, oni su izdjanici...

kako da ti kazem, kad puste na mushku decu bez rechi, to je kolaps sistema koji smo mislili da poznajemo. bar ja. a ja ne znam bogznashta.

 

13 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ovakvo nesto je i moj suprug rekao jednog letnjeg dana, kada smo na biciklo-turi tik van jednog gradica prosli pored dve tinejdzerke koje su na sebi imale bukvalno gace i grudnjak (11-12 godina, ne vise, po njemu). Ja sam, na svoj uzas, prvo rekla "da li je ovo sezona lova na pedofile?!" a on "kada ovakvo nesto vidim, drago mi je da imamo decaka", sto je mene momentalno jako rastuzilo pa razbesnelo. Mislim da je i vise na nama koji imamo musku decu da pricamo o ovakvim stvarima. (Da, znam da su i decaci zrtve, ali cinjenica je da zene mnogo vise stradaju od svega)

roditelji mushke dece, bar ono shto sam ja videla, nije da podrzavaju, ali ni ne vaspitavaju. i to po pravilu roditelji koji imaju samo mushku decu. kad dodje do incidenta, a bivalo ih je i u vrticu, bili su u stanju da brane pravo na "nevino dechje zezanje" pa chak i "izazivala je", do fizichkog obrachuna ako je potrebno. i to, paradoksalno, prvo majke. a znam i zenu koja je vec u vrticu devojchicu nauchila - ko pipne gace - udri odmah, a ja cu posle da gledam shta cemo. (ali to je bila dominantno ekipa odrasla u bloku, kompletni parovi iz bloka, znali su se od vrtica i valjda znali i ko ce kako da vaspitava decu :ph34r: ). kasnije, kad odrastu malo, u tinejdzerskom uzrastu im se tolerishe apsolutno sve i brani ih se za sve, do nivoa da ih tretiraju kao bukvalno ometene, nesposobne da rasudjuju i razlikuju dobro od zla, kao da nikad ni nisu vaspitavani (to su dechaci, shta cete).  pisala samo o tome skoro. kao neka invertovana osveta patrijarjata, koju vrshe vrlo obrazovane, kompetentne i nezavisne majke. nastavak rata drugim sredstvima. nekoliko raznih ratova  :blink:

 

jeste do roditelja. oni misle da oni koji imaju zensku decu treba da misle.

Edited by gospa buba
  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

 

 

 

Ovakvo nesto je i moj suprug rekao jednog letnjeg dana, kada smo na biciklo-turi tik van jednog gradica prosli pored dve tinejdzerke koje su na sebi imale bukvalno gace i grudnjak (11-12 godina, ne vise, po njemu). Ja sam, na svoj uzas, prvo rekla "da li je ovo sezona lova na pedofile?!" a on "kada ovakvo nesto vidim, drago mi je da imamo decaka", sto je mene momentalno jako rastuzilo pa razbesnelo. Mislim da je i vise na nama koji imamo musku decu da pricamo o ovakvim stvarima. (Da, znam da su i decaci zrtve, ali cinjenica je da zene mnogo vise stradaju od svega)

 

 

Ja imam žensko dete koje je ušlo u pubertet... Sa malom već dobrih godinu dana pričamo o svakom moguem aspektu sesksualnog predatorstva... Pokušavamo da joj objasnimmo gomilu stvari, da shvati i da prepozna... Pogotovo što izglda starija nego što jeste...

 

Inače, slušala je danas celu ovu priču, i pošto ona ide isto u šklu glume (u NS kod jednog divnog čoveka, zaista, mislim da je čak previše dobar lik), poblačila je paralele i relal da ona nikad ne bi želela da ide na takvo neko mesto kako se opisuje Mikina škola...

 

Ono što tu meninije jasno, da li je moguće da su deca stvarno toliko slušala Miku™ da stvarno nisu roditeljama pričali šta se dešava... Meni se što reče @Ayatollah, lampca pali već na to da roditelji nemaju saznanja o tome šta se tamo dešava, sledća def lampica bi mi se upalila na suknjama... I tu bi bio kraj mog slanja deteta tamo... Sva osatlo dolazi kao nadogradnja...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ja sam za ovu priliku prebrojala polno obojena maltretiranja, pokušaj/e napastvovanja, seksualna uznemiravanja i omalovažavanja na polnoj osnovi u samo svom životu.
Mašala.

 

  • +1 2
Link to comment

@radisha. pritisak sredine da deca idu na aktivnosti, pre svega elitne i skupe aktivnosti, za pochetak. a onda tolika potraznja na svim nivoima i tolika cirkulacija dece kroz sve te sisteme, a da se prethodno ne proveri, danas je svet za sebe. ko je akreditovan, ko je kompetentan,  ko ima dozvolu, to niko ne pita. samo daj da ide na shto vishe svega. svi da idu na shto vishe svega. kao shto mnogo zarazenih virusom povecava verovatnocu mutacije virusa, da kazem bash savremeno, tako i hiljade shkolica za ovo i ono povecava mogucnost predatorstva svake vrste, deca kruze, zadrzavaju se ili se ne zadrzavaju, niko ne broji i niko ne obraca paznju. 

 

nacionalna statistika je recimo da devojke u 12/13 godina masovno napushtaju sportove. to koincidira sa pojavom grudi i menstruacije, plus minus. ali je chinjenica. sistem chini da im bude nelagodno. a polovina sveta ima sise i menstruacije i na kraju ispadne da to nije normalno. odlichna stvar :ph34r:

  • +1 9
Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Ono što tu meninije jasno, da li je moguće da su deca stvarno toliko slušala Miku™ da stvarno nisu roditeljama pričali šta se dešava... Meni se što reče @Ayatollah, lampca pali već na to da roditelji nemaju saznanja o tome šta se tamo dešava, sledća def lampica bi mi se upalila na suknjama... I tu bi bio kraj mog slanja deteta tamo... Sva osatlo dolazi kao nadogradnja...

 

 

 

Roditelji su uglavnom budale, znam za slučaj da je neka 'agencija' slala agente u srednju školu za buduće manekenke i vrbovala devojčice bez pitanja roditelja, što je protivzakonito, samo se moja poznanica pobunila kad joj je to kćerka ispričala.

Link to comment

Seksualno uznemiravanje je ovde kao dobar dan. Nastavnik fizike je npr. lepe devojke zvao mačkicama, one manje lepe gospođama. Niko se nije osvrnuo na te njegove opaske, čak je u toku svog radnog veka bio u "vezi" sa nekoliko devojaka, uz svojevoljni pristanak druge strane. Na novosadskim državnim fakultetima su seksualne aluzije na izgled devojaka konstanta. Na svakom faksu imaš po nekoliko predatora od kojih neki znaju za granicu, a ima i onih koji će tu granicu bez problema preći, a ne plaše se konsekvenca. Kod ženskog sveta imaš one koje će tu svoju lepotu obilato koristiti i sasvim dobro plivati u vodama seksističkog patrijarhata. Sa druge strane većina lepih devojaka neće se snaći u ovakvoj "igri", samo će završiti istraumatizovano do kraja života.

Edited by Facundo Orellana
  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

@radisha. pritisak sredine da deca idu na aktivnosti, pre svega elitne i skupe aktivnosti, za pochetak. a onda tolika potraznja na svim nivoima i tolika cirkulacija dece kroz sve te sisteme, a da se prethodno ne proveri, danas je svet za sebe. ko je akreditovan, ko je kompetentan,  ko ima dozvolu, to niko ne pita. samo daj da ide na shto vishe svega. svi da idu na shto vishe svega. kao shto mnogo zarazenih virusom povecava verovatnocu mutacije virusa, da kazem bash savremeno, tako i hiljade shkolica za ovo i ono povecava mogucnost predatorstva svake vrste, deca kruze, zadrzavaju se ili se ne zadrzavaju, niko ne broji i niko ne obraca paznju. 

 

nacionalna statistika je recimo da devojke u 12/13 godina masovno napushtaju sportove. to koincidira sa pojavom grudi i menstruacije, plus minus. ali je chinjenica. sistem chini da im bude nelagodno. a polovina sveta ima sise i menstruacije i na kraju ispadne da to nije normalno. odlichna stvar :ph34r:

Da, to guranje na sprtove, glume, sekcije, kurce-palce sa posebnim osvrtom na muzičke škole je neverovatno... I to je isto strašno, da što je skuplje to je gori odnos prema deci, ali je zato navala sve veća... Ćerka ima drugarice koje svaki dan imaju nešto™... I od gomile roditelja smo imali pitanje zašto ne ide u muzičku školu, pa vi možete da joj priuštite...Pa jebo te, dete mi je za muziku talentovano na oca, ne ume da ubode ritam ni da joj život zavisi od toga a peva kao pokvareni gramofon, ali su svi bili začuđeni, zašto je ne forsiramo... :isuse:

 

Mi osim te glume, idemo samo privatno na časove matemeatike/informatike, ali ne zato što ne zna, nego zato što hoće da upiše specijalno matematičko odeljenje gimnazije, pa se stvarno trudi i uči glavalomke... I to mi je bolje nego da bulji u youtube...

Link to comment

Sigurno da je bilo roditelja koji se bunili, sigurno da neki nisu slusali uputstva, sigurno da i deca nisu ostajala dugo, kada se susreli sa "autoritetom" koji verovatno mnogima nije odgovarao.
Ali cinjenica da ima i svakakvih roditelja, ili prezauzetih, koji ne obracaju paznju, nemaju vremena, bitno da se dete necim zanima i da nije na ulici, ako vec nisu kod kuce po ceo dan.
Ima svasta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...