Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

13 minutes ago, FPLS said:

Vec 3-4 dana sam bez cula mirisa i to je za sad jedini simptom, ali pretpostavljam da je to to.

Ima li smisla raditi seroloski test u nekoj od privatnih labova, ili da zakazujem pcr?

Moj drug je radio PCR test i oba seroloska testa i bio je na sve 3 testa negativan. Nije imao culo mirisa i ukusa 7 dana i onda je pocelo da mu se vraca polako. PCR test su mu odradili jer je rekao da je imao temperaturu 3 dana sto nije bilo tacno :D . Druga dva testa je radio privatno. 

 

Link to comment
16 minutes ago, FPLS said:

Vec 3-4 dana sam bez cula mirisa i to je za sad jedini simptom, ali pretpostavljam da je to to.

Ima li smisla raditi seroloski test u nekoj od privatnih labova, ili da zakazujem pcr?

 

seroloskim utvrdjujes da si prelezao koronu

zbunjuje me sto je hansolo rekla da su je uputili na seroloski i posto je bio pozitivan onda je radila pcr (ako sam to sve dobro razumeo pre neki dan)

 

ne vidim smisao pcr testa ukolko ti je seroloski pozitivan

ima smisla raditi seroloski ukoliko pcr nije dostupan

Link to comment

Inače ovi gnomovi na vlasti umesto raznih budalesanja, ni u jednom trenutku nisu imali ideju da urade neku kampanju[emoji769] da ljude obaveste koji su koraci, gde da idu, kome da se jave itd...

Neverovatan je broj ljudi koji imaju odnos:
Ja zapravo ne znam ni koji su simptomi, ni kome da se javim itd...

Ima budala[emoji769] uvek, ali ovo je baš veliki broj ljudi...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

meni drugarica negativna a muž pozitivan. on se sa prvom sumnjom da nešto nije ok, fizički izolovao i distancirao od nje. srećom žive u velikoj kući pa imaju uslove. uspeli su da njoj ne prenese, hvala bogu na tome jer je ona učiteljica.

test može da se iskuka samo ako umireš a bolovanje ne daju bez pozitivng testa tako da je začarani krug zatvoren.

Link to comment

PCR negativan .... ovo sranje prolazi, kaže mi doktorka da je to zbog toga sto se već spustilo iz nosa i da je pri kraju. Najgore prošlo. Još koji dan, navodno već sad nisam više zarazna ali treba sačekati još koji dan. Danas osetila blago dezodorans i nivea kremu kad sam stavila pod nos. 

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, cedo said:

 

seroloskim utvrdjujes da si prelezao koronu

zbunjuje me sto je hansolo rekla da su je uputili na seroloski i posto je bio pozitivan onda je radila pcr (ako sam to sve dobro razumeo pre neki dan)

 

ne vidim smisao pcr testa ukolko ti je seroloski pozitivan

ima smisla raditi seroloski ukoliko pcr nije dostupan

Da ga jebeš nemam pojma, valjda to tako ovde u manjem mestu rade, jer PCR moraju da šalju u bolnicu a oni sami ovde u labosu mogu da urade serološki. Pa bude brže, jedan dan doduše ali pre saznaš .... inače rade oba za svakog. 

 

Link to comment

Dobro je jedino što kod nas ovde samo se lepo pojaviš pred kovid ambulantom i kad te pregledaju i ispričaš im simptome odmah ti zakaži serološki i pcr testiranje. Ja čak nisam išla ni kod izabranog lekara (ni nemam ga ... OK, najavila me direktorica tamo ali svakako bi me primili). Gužve ispred ambulante su velike ali jako brzo sve ide, minut, dva za oba testa tako da brzo prolaze. 

Link to comment

Mladja cerka (10) mi je pozitivna.

Dobila temperaturu preksinoc, juce je vodio u Bel Medic, pregledala je doktorka, slusala pluca, ok sve. Radili joj krvnu sliku po kojoj se vidi da je virus. Radili joj test na covid posle, sinoc javili da je pozitivna.

Zna li neko koji se test radi u Bel Medicu? Uzeli su joj bris nosa i grla, i rezultati su bili gotovi za oko 5 sati.

Link to comment
Mladja cerka (10) mi je pozitivna.
Dobila temperaturu preksinoc, juce je vodio u Bel Medic, pregledala je doktorka, slusala pluca, ok sve. Radili joj krvnu sliku po kojoj se vidi da je virus. Radili joj test na covid posle, sinoc javili da je pozitivna.
Zna li neko koji se test radi u Bel Medicu? Uzeli su joj bris nosa i grla, i rezultati su bili gotovi za oko 5 sati.
Test na COVID u Bel Medicu?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Test na COVID u Bel Medicu?

.... Shiit has hit the fan!
 

Da, kazem ti, uzeli su joj bris iz nosa i iz grla, i sinoc javili da je pozitivna. Platio 3500 taj test, posto privatno zdravstveno kazu da ne pokriva to.

E sad ne znam da li je to pcr ili neki drugi test?

Link to comment
Da, kazem ti, uzeli su joj bris iz nosa i iz grla, i sinoc javili da je pozitivna. Platio 3500 taj test, posto privatno zdravstveno kazu da ne pokriva to.
E sad ne znam da li je to pcr ili neki drugi test?
Zato i pitam mislio sam da niko ne radi PCR test van države.
Moguće da je ovaj "antigen" test što spominju.
A valjda si dobio neki papir?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
26 minutes ago, LeBron said:

Mladja cerka (10) mi je pozitivna.

Dobila temperaturu preksinoc, juce je vodio u Bel Medic, pregledala je doktorka, slusala pluca, ok sve. Radili joj krvnu sliku po kojoj se vidi da je virus. Radili joj test na covid posle, sinoc javili da je pozitivna.

Zna li neko koji se test radi u Bel Medicu? Uzeli su joj bris nosa i grla, i rezultati su bili gotovi za oko 5 sati.

 

 

brz oporavak zelim

 

edit: ustvari ... pogresih ... ovo je beolab

 

 

Edited by cedo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...