Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Sto se tice bolova u kostano-misicnom sistemu kod virusa, konkretno gripa, posto sam sa njim samo imala iskustva (i nadam se da ce tako i da ostane), ono sto nam je najosetljivije, imamo vec neki problem u tom sistemu, a danas nema ko ih nema, znali-ne znali, lomili nesto, ukocenost, isijalgija, skolioza, itd... tu uvek prvo i najvise udari i boli. Pa se siri dalje. Verovatno je tako i kod kovida.

Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

@Have_Fun

Ako ti vidim još jedan post da se žališ da ti nije dobro "uglavu" a pregazio si Koronu ko plitak potok, lično ću te naći i ubiti. 

Lako je bilo tebi ostaviti malo dijete i bebu i otici u hebeni Mladenovac. To je nista u odnosu na temperaturu 37,3.

Link to comment
19 hours ago, napadaj said:

Drugaru bolesna žena, pa izgleda i on i prvo što je osetio je bol u donjem delu leđa. Reče mu lekarka da je imala još pacijenata sa tom tegobom.

 

Ovo je istina, takvo je i moje iskustvo. Nije tipična ukočenost, već tup, umereno jak i konstantan bol koji je kod mene išao od donjeg dela leđa, iznad dupeta, preko kukova i butnih kostiju, do kolena. 

Kljuca u glavu, čini da se još slabije osećaš i ne menja se kako god da se namestiš. Držalo me je 3 - 4 dana, a onda potpuno nestalo. Kad je bilo najgore, bila mi je frka dok sam se tuširao da će me telo izdati i da ću da se skljokam. 

Takođe su mi lekari rekli da je tipičan simptom korone, a znam ih još sa sličnim iskustvom. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...