Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Brate. Ne mogu više i opet, mislim da sam blizu odluke da ostajem da sedim i gledam u jednu tačku do kraja života. 

 

Javljaj! 

Link to comment
18 minutes ago, decak Kejt said:


all of the above, drugi dan, sutra se testiram pa javljam da li je BA.2 

 

i ja, kucni test je negativan ali ne znam rukujem li stapicem bas idealno. 

glava puca, nos ko cesma i sad i boli u picku materinu jer je sluzokoza otisla.

ne znam da li da odem na smislen test ili cekam dok eventualno ne pocnem da haluciniram o ostrvu na kome su arkan i elvis.

  • +1 9
  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

i ja, kucni test je negativan ali ne znam rukujem li stapicem bas idealno. 

glava puca, nos ko cesma i sad i boli u picku materinu jer je sluzokoza otisla.

ne znam da li da odem na smislen test ili cekam dok eventualno ne pocnem da haluciniram o ostrvu na kome su arkan i elvis.


meni je najviše indikativno to što me krsta bole kao kod najgoreg gripa, bukvalno ne mogu da nadjem položaj u kome mogu da odmorim, a recimo tako mi je bilo i posle prve doze AZ - zato i mislim da sam možda konačno zapatila virus.

 

držim nam svima fige da nije, i da nas sve muke prodju do srede, da ne bude baš "ništa pre četvrtka dušo" fazon

  • +1 3
Link to comment

To vam je Covid, gotovo pa sigurno. In other news, tetka se na cetvrti dan potpuno povratila, CRP nikad nije presao 5, nije se nikad spustio na pluca, samo su simptomi bili svi kao gore opisani i mnogo, mnogo gori u odnosu na Deltu. Tada je bilo temperature i zapaljenja pluca i bolnica i sve po redu, ali sa mnogo prikrivenijim i potmulijim simptomima. Prvih par dana nije bila ni svesna da je Covid u pitanju.

 

 

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ti, kako si? Jesi li ih viđao ovih dana? 

 

Brz i lak oporavak @morgana i @decak Kejt

 

Konkretno ove sa temperaturom sam poslednji put video prosle subote, sa mnom je sve okej za sada.

 

Sinoc smo izasli bas u guzvu i svako je bio okej u tom trenutku, a videcemo u narednim danima.  

 

Jbg ne znam sta da mislim.

 

 

 

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Indy said:

@adamKako ide, javljaj

 

Držte se novooboleli 

Ja ok. Malo glavobolje al i to bolje. Odmaram, citam, gledam kojesta... nisam jos sto posto ok tako da necu zuriti s poslom al ocekujem da cu i to uskoro. 

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...