Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, decak Kejt said:

evo da potvrdim i zvanično, test pozitivan.

za utehu mi je da sam posle groznog jutra popodne počela da se osećam bolje, skoro sve je nestalo, osim točilice iz nosa.

I ja sam vec posle prvog dana bio dosta bolje. Sad vec normalno, samo glava malo teza. Mislim da cu sutra raditi. Pocelo je u sredu al sam bas bio savestan. Odmor, dosta tecnosti i bice to dobro. 

 

Lazem, pocelo u cetvrtak. 

Edited by adam
  • +1 5
Link to comment
12 hours ago, morgana said:

posto sam juce napisala da sam kilava i imam simptome kovida ali mi je kucni test negativan, onda da podijelim i da sam danas dosta bolje, nos ne curi onako uzasno, grlo me ne boli, mada su glavobolja i malaksalost jos tu. racunam da, ako oporavak nastavi istim tempom, nema razloga da radim 

:s_dj:

 

apsolutno podzavam, odmoran covek je zdrav covek :fantom:

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
evo i kod mene test pozitivan. dao mi da pijem molnupiravir 5 dana. ako ne bude bilo poboljsanja ( neki pritisak u grudima) da dodjem da snimim pluca. dao mi i spisak za apoteku, vit. c 1000, fluimucil, fervex, acc 600, aspirin, cink komplex, d3. nego sam se nesto umorio, bio sam 5,6 sati tamo a i pola grada blokirano pa cu sutra  u apoteku.
Kakav si ti Zemunac, samo kukas! Zvekni 2-3 samara tom Kovidu ima da pobegne od tebe kao Djavo od krsta biggrin.png

P.S. uspesan oporavak zelim :D
  • +1 1
Link to comment

Ja dobila recidiv astme, doktorka upala u frku, odmah sve da mi uradi a nisam u kovidu (moram da pohvalim ženu, došlo mi da je izljubim koliko se izangažovala i malko preko granica)

Nekako sam se vratila u staro stanje, oni praistorijski osećaji isti kao pre kovida, respiratorne infekcije na kilo, hrkljuš u plućima, inhalator će da crkne od stalnog zujanja.

Jbg i kad prođe sve s koronom, vraćam se na regular život sa svako malo disocijacijama od malih disajnih puteva.

 

I posle će neki da me zajebavaju za broj doza vakcine. Svaka infekcija neće da me ubije, ali će da mi uzme dve nedelje, koje moram da mirujem, da uzmem bolovanje 65%, in corpore sano za ove prekarne poslove, plus terapija 40-50 evra po recidivu.

  • +1 5
  • Tužno 2
Link to comment

Drugovi i drugarice, ima li neko taze skustvo sa koronom koja sada kao simptom ima baš visoku temperaturu , 39 pa i naviše ili vlada neki drugi virus. Moja bliska familija  se razbolela za vikend na mah, svi odjednom, deda od 95( a već je jednom preležao), babe, drugi deda polupokretan i dementan  ali i snajka koja je upravo završila poslednju turu hemoterapije zbog tumora na plućima. Noge su mi odsečene od straha i toga što  ne mogu da im pomognem

  • Tužno 10
Link to comment

На радију јутрос рекоше да има доста људи са тим симптомима и да циркулише свашта. И грипови, и вируси, и бактерије, и алергије. Не нужно да је одмах корона у питању.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, ljuttko said:

Drugovi i drugarice, ima li neko taze skustvo sa koronom koja sada kao simptom ima baš visoku temperaturu , 39 pa i naviše ili vlada neki drugi virus. Moja bliska familija  se razbolela za vikend na mah, svi odjednom, deda od 95( a već je jednom preležao), babe, drugi deda polupokretan i dementan  ali i snajka koja je upravo završila poslednju turu hemoterapije zbog tumora na plućima. Noge su mi odsečene od straha i toga što  ne mogu da im pomognem

Cirkulise neki virus uz visoku temperaturu. Nije korona. Ide 3+1+3 (3 dana visoka temp, dan pauze, pa 3 dana niza temperatura). Najcesce prodje bez problema, samo iscrpljenost od temperature.

 

Posto su se razboleli kako kazes na mah bas ne zvuci kao kovid. Stvarno mi lici na ovaj opisani virus

Edited by Sandradjer
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...