Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Uradio sam krvnu sliku otprilike desetog ili jedanaestog dana od pozitivnog testa i sve je bilo odlično, CRP i d-dimer bili u normalnim vrednostima solidno ispod gornje granice.

 

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Uradio sam krvnu sliku otprilike desetog ili jedanaestog dana od pozitivnog testa i sve je bilo odlično, CRP i d-dimer bili u normalnim vrednostima solidno ispod gornje granice.

 

Kad si imao koronu? I do ponedeljka i ove situacije nisi imao neke tegobe?

Link to comment

U januaru, četvrtog sam dobio pozitivan test. Nisam imao tegobe poput tog gubitka svesti, ali sam se nedeljama osećao umorno i dekoncentrisano, samo što sam to pripisivao nespavanju, a nespavanje sedenju za računarom i buđenju noću. Nije to bio neki strašan umor, kao što rekoh u međuvremenu sam išao na fudbal, na basket, vozio bicikl, mnogo radio... Al' eto ukazivalo mi je telo na to da se nešto dešava i da bi trebalo da budem miran.

Edited by napadaj
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Hvala @napadaj. Rece mi jedan prijatelj u nedelju da je nesto mnogo umoran, vratio se sa skijanja i opisuje stanje kao ti sto si opisao. Bas cu mu skrenuti paznju. Imao kovid bas kao ti. Koliko znam ne visi na forumu, i ne igra basket. Ovo ostalo identicno :D

Link to comment

Nek radi CRP, meni je bio 68 u utorak, pa 63 u sredu i 64 u subotu. To i povišeni srčani enzimi su razlozi zbog kojih sam poslat na sve te preglede, uz taj gubitak svesti.

 

Mad props za urgentni centar, stvarno rispekt za sve ljude tamo.

  • +1 9
Link to comment

Drzi se!

Sta se desilo sa @Skyhighatrist??? Ne vidim nista.

Meni cale u subotu zaglavio bolnicu izgleda bio krenuo neki tromb mali i srecom samo da kazemo bio upozorenje. Kazu da je izgleda post kovid a prelezao je pocetkom decembra.

  • +1 7
Link to comment
10 hours ago, napadaj said:

jak bol u gornjem delu stomaka i još jači u levoj ruci i ramenu.

izvini što pitam neprijatnu stvar, ali infarkt su isključili?

Link to comment

@napadaj Dobro da si pretekao. Drzi se, miruj i spavaj (ali izistinski).

 

 

Sva se najezim citajuci ove vase post-kovid odiseje, mislim bas je hevi!

Danas sam se nasla sa komsinicom (spominjah ih ovde, nevakcinisani koji su se zarazili preko deteta), i sad ce biti skoro dva meseca od kako su se zarazili i ne tako lako oboleli i kaze mi da ni dalje nisu skroz okej, pogotovo muz. On je imao i neki stres na poslu kako se vratio i izgleda da mu na to organizam sad pogotovo reaguje, pa je uzeo ove dve nedelje da radi po pola dana. I stvarno covek deluje bas bledo i ispijeno kada god ga vidim. Zena rece da bi iduceg vikenda probala da ode na petnaestominutno trcanje, apstinirala je od kako su oboleli jer joj je i doktorka opste prakse rekla da saceka barem mesec dana, njoj je bilo otislo i na pluca, ali i da sama do ovog vikenda nije ni pomisljala na neku fizicku aktivnost zbog sveopsteg stanja.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, I*m with the pilots said:

Sva se najezim citajuci ove vase post-kovid odiseje, mislim bas je hevi!

+1

 

Nahebaste vi s decama. (Da izvinete, a naravno i neki sa bez dece.)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...