Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Jes i to

Ima 500 sojeva

Ko zna šta je uhvatio sad

 

Jbt, ovo zaista nema kraja

Nema odbrane

 

Vidim i juče da je u svetu opet buknulo, 1.7M

Bližimo se opet 2M

 

U Austriji haos, a oni su kao imali oštrije mere, proveravao se greenpass, bila zaključavanja, hteli obaveznu vakcinaciju

 

Ovo nikad neće stati...

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Indy said:

Neka mi neko objasni kako može, obzirom da mora da je krcat antitelima. Nešto mi tu nije jasno.

 

Drugi soj. 

 

I jas sam bio krcat antitelima pre odlaska u bolnicu pa sam tamo zakačio. 

  • +1 2
Link to comment




 
Drugi soj. 
 
I jas sam bio krcat antitelima pre odlaska u bolnicu pa sam tamo zakačio. 


to je i bila inicijalna ideja svega shto je svet pokushao (da pokusha), da se maksimalno svi sachuvamo od svega, te da se stvar ugasi na nekom prihvatljivom nivou u zatechenom obliku, a ne da divlja okolo 5 krugova/ godinama i tako dobije priliku da u beskonachnoj petlji mutira u bogznashta.

plus da se razboli samo onaj ko mora/moze da podnese i sachuva ko ne moze. a ovde se ko ne moze*** razboljeva treci put dry.png

*** ako je ziv uopshte :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 9
Link to comment

Ma ne možemo da se svi sačuvamo od svega bez zatvaranja granica i rigoroznih mera kao što su na Tajvanu koji je na mnogo načina specifičan. Sve i da su bogate zemlje ishendlale ovo na manje katastrofalan način, opet bi se iz siromašnih pojavljivali novi sojevi i onda džaba smo krečili. Svet jednostavno nije u stanju da odradi prevenciju, jedino ostaje da se uzdamo u neke naredne vakcine i/ili terapiju (o kojoj se bizarno malo priča).

  • +1 2
Link to comment

Uglavnom sam bio optimista da će vremenom ovo preći u prehladu, što uz prirodni imunitet, što uz vakcine. Ali sada imam utisak da ovo ipak neće nikada prestati.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

Jes i to

Ima 500 sojeva

Ko zna šta je uhvatio sad

 

Jbt, ovo zaista nema kraja

Nema odbrane

 

Vidim i juče da je u svetu opet buknulo, 1.7M

Bližimo se opet 2M

 

U Austriji haos, a oni su kao imali oštrije mere, proveravao se greenpass, bila zaključavanja, hteli obaveznu vakcinaciju

 

Ovo nikad neće stati...

 

jel potvrdjena korona ?

ima i drugih virusa

mi smo kuci ove zime dva puta obarani ... ni jednom nije bila korona

 

edit: a bilo je raznih simptoma ... i temp do 39 includeed

Edited by cedo
Link to comment
16 minutes ago, cedo said:

 

jel potvrdjena korona ?

ima i drugih virusa

mi smo kuci ove zime dva puta obarani ... ni jednom nije bila korona

 

edit: a bilo je raznih simptoma ... i temp do 39 includeed

 

Da da

Potvrđena PCR testom

 

Oba puta PCRom potvrđena

  • Hvala 1
Link to comment

Corona u Srbiji,
Moja majka imala glavobolju par dana ,promukla , bol u grlu , otišla da se testira . Prošlo dva dana treba da ide na posao niko joj ne javlja. Ona zove covid ambulantu kažu, da pozitivni ste nemojte na posao . Posle par sati ja proverim na eupravi piše negativna. Ona opet zove njih i kažu joj pa ako tamo piše negativna ,onda ste negativni smile.png


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Sezonski grip krenuo kod dece. Temp oko 38.5 (do 7 dana), podlivanje slina u grlo, nema bolova u grlu, tu i tamo kašljuc i ta temperatura. (potvrdjeno preko pcr da nije covid). Ukući nas četvoro, 4:0 za virus. 

  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...