Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Колико година има? Ја сам се био обрадовао што ми је настарији члан породице (близу 90 година) прележао ковид без најмање температуре и без икаквог трага на плућима. Баш сам био срећан и поносан, рекох, кад је прошао ковид, и то без температуре, има да доживи 100-ту. Али врага :sad: , однео га лонг ковид, месецима касније. Хтедох рећи, није температура најгори сценарио, лонг (продужени) ковид напада најразличитије системе у телу. Заправо, сад кад гледам уназад, температура је чак боља опција од овога како је испало на крају.

Zao mi je :sad:.

 

Ovo pisem laicki. Uopste mi se ne svidjaju situacije da je neko pozitivan bez temperature. Ne znam zasto, ali me plasi. Posebno kod dece. Nekako mi je ta temperatura signal da je telo prepoznalo uljeza i da se brani, a bez nje mi izgleda kao da je usao u organizam i vrslja. 

Link to comment
32 minutes ago, Zli Gli said:

Konstatovanje virusa u Srba, ako ga je i bilo sad je najnize svakako

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 Virusu to odgovara svakako 

Link to comment

Imam ja u okruzenju dva slucaja ponovnog zarazavanja. Oba bolesni tu negde u decembru i sad opet. Klinac od 8-9 godina i jedan 35+. Ovaj matoriji je 10 dana pre toga kasljao i bio konstantno negativan, ali pre par dana pozitivan, a pritom je kod prve infekcije bio solidno nastradao. Moj klinac je u pretproslu subotu bio bolestan, 40 temperatura, povracanje, ali negativan. U nedelju samo blaga temperatura, u ponedeljak bez ikakvih simptoma, hoce da ide u skolu u utorak. U utorak ujutro pozitivan. Niko drugi simptome, u subotu se svi testirali kao negativni. A pre mesec dana sedeo za istim stolom s prijateljem koji me zvao naredno jutro da je jebiga ipak pozitivan. I ja i svi ostali koji su sedeli tu negativni na svakom testu od tad, ukljucujuci i jednu nevakcinisanu osobu.

 

Sve bizarnost do bizarnosti.

Link to comment
4 hours ago, adam said:

i to nekako prestaje

Budi oprezan s ovim čudom... to ti je k'o nagažena zmija, ne treba verovati da je mrtvo dok nije propisno upokojeno.

 

Get well, što se ono kaže!

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

Grlo, nos, slabost, zamaranje, bol u mišićima,  temperatura? 


all of the above, drugi dan, sutra se testiram pa javljam da li je BA.2 

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...