Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ne znam da li je bilo. Maske u skolama (za sve, i zaposlene i ucenike) su samo preporuka. Juce nam rekose na NV 

 

Pogresila sam, ovo ide na temu o skolama. Pardon :)

Edited by Sandradjer
Link to comment

Što se tiće korone, odlično. Međutim, od jutros imam gadnu urinarnu infekciju. Doktorka iz kovid ambulante tvrdi da te dve stvari nisu u vezi. Na antibioticima sam i čajevima. 

Bolovanje i dalje.

  • +1 2
Link to comment

Drugar 2x vakcinisan, preležao kovid pre mesec dana (negde kad i ja), danas temp 39C, glavobolja i grlo ga zeza

 

Valjda nije uhvatio opet :/

Čekamo rezultate testa

 

Mi ostali što smo bili s njim tokom vikenda smo ok

Link to comment

Pozitivan je :/

Da se ispravim, 3x je vakcinisan fajzerom, ne 2x

 

I + Koronu imao pocetkom februara.

 

I tad je manje više lagano prošao, sad ceo dan 39C i glavobolje uz bolove u telu.

 

Jbt, 3x fajzer i skoro oporavljen i opet uhvati...

Pa šta je bre ovo

Edited by Have_Fun
Link to comment
12 minutes ago, Have_Fun said:

Pa šta je bre ovo

A da li je uopšte (pouzdano) testirao negativno od februara naovamo? Možda je to ista korona, i ima je sve vreme.

  • +1 1
Link to comment

Jeste se testirao posle februara kad je prelezao koronu nakon sto mu je klinka upecala virus pa mu ona i prenela. Oboje su posle bili negativni a test su radili jer su putovali za Srbiju pa za svaki slucaj da znaju na cemu su, da ne rizikuju njegove dolaskom.

Jbt, racunao bih da ce biti s blazim simptomima s obzirom na 3 vakcine i prelezan virus pre nesto jace od mesec dana (pocetak feb).

Link to comment
5 minutes ago, Have_Fun said:

Jbt, racunao bih da ce biti s blazim simptomima s obzirom na 3 vakcine i prelezan virus pre nesto jace od mesec dana (pocetak feb).

Колико година има? Ја сам се био обрадовао што ми је настарији члан породице (близу 90 година) прележао ковид без најмање температуре и без икаквог трага на плућима. Баш сам био срећан и поносан, рекох, кад је прошао ковид, и то без температуре, има да доживи 100-ту. Али врага :sad: , однео га лонг ковид, месецима касније. Хтедох рећи, није температура најгори сценарио, лонг (продужени) ковид напада најразличитије системе у телу. Заправо, сад кад гледам уназад, температура је чак боља опција од овога како је испало на крају.

  • Tužno 5
Link to comment
10 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Колико година има? Ја сам се био обрадовао што ми је настарији члан породице (близу 90 година) прележао ковид без најмање температуре и без икаквог трага на плућима. Баш сам био срећан и поносан, рекох, кад је прошао ковид, и то без температуре, има да доживи 100-ту. Али врага :sad: , однео га лонг ковид, месецима касније. Хтедох рећи, није температура најгори сценарио, лонг (продужени) ковид напада најразличитије системе у телу. Заправо, сад кад гледам уназад, температура је чак боља опција од овога како је испало на крају.

 

Nisam se lepo izrazio.

Mislio sam da će imati blaže simptome od temperature 39, glavobolje i bolova u telu.

 

Kontali smo svi da treba da prođe kao slaba prehlada, na nogama, ne teže nego prvi put.

 

Ima 38god

Link to comment
Just now, Have_Fun said:

Kontali smo svi da treba da prođe kao slaba prehlada, na nogama, ne teže nego prvi put.

 

 

I posle dve i po godine pandemije, i dalje se provlači ovaj narativ :isuse:

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

I posle dve i po godine pandemije, i dalje se provlači ovaj narativ :isuse:

 

Pa jebiga

Nije kao da je imao kovid pre godinu dana, već pre manje od mesec ipo

 

Zar nije dokazano da su baš tada AT na najvišoj razini nakon preležanig kovida?

Da im treba 3-4 nedelje da dostignu svoj MAX.

 

Logično tome, čovek bi pomislio da će organizam biti odbranjen ili bar slabije napadnut.

 

Dodajmo na to i 3x fajzer

 

Ne možeš me kriviti zbog takvog zaključivanja

  • +1 3
Link to comment

Naravno, ali ono što sam  ja zaključio je da bukvalno nema pravila kod ovog virusa. Kod nekih osoba slabijeg zdravlja i imuniteta, bolest je prošla relativno lagano, dok su neki mladi i zdravi ljudi završavali na respiratoru. I baš zbog toga, idealno bi bilo da se virus nekako izbegne ako je ikako moguće, jer bio vakcinisan ili ne, velika je neizvesnost oko mogućeg razvoja bolesti i naknadnih posledica po organizam.

Posebno mi je neshvatljivo ovo sranje sa reinfekcijom.

  • +1 4
Link to comment

i ja znam za slucaj gde osoba ima koronu vec treci put, prvo u oktobru 2021, pa onda omikron u januaru i evo sad u martu ove godine. ima dosta hronicnih bolesti i dijabeticar je. srecom, sva tri puta je bilo prilicno lagano. vakcinisan trecom u avgustu prosle godine. njegova zena sve vreme potpuno zdrava.

mislim da je i ovde kaceno da omikron ostavlja vrlo slab imunitet, kao i da su se u juznoj africi pojedini zarazavali vec nakon mesec dana. a ako je jos u pitanju ba.2, onda mislim da nema mnogo misterije.

verovatno kod nekih ljudi bolest ucini organizam podloznijim novim infekcijama.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...