Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Sad se osećam odlično, radiću lab opet za koji dan. Nemam tegobe, samo je taj događaj u noći između ponedeljka i utorka pre sedam dana bio problematičan, ali po svim analizama rađenim prošle nedelje nema problema sa srcem, tako da zasad nemam zbog čega da brinem.

 

Ovde detaljno šta se desilo:

 

 

Edited by napadaj
  • +1 5
Link to comment

Da da ispratio sam šta si pisao

 

Nego sam se zapitao šta je mogao biti razlog.

Šta se desilo u organizmu da te tako smlati :/

 

Drago mi je da si dobro sada i OK

 

Nadam se da će i Sky i Moćin ćale pregrmeti to što se desilo

Edited by Have_Fun
Link to comment

  

1 minute ago, napadaj said:

Sad se osećam odlično, radiću lab opet za koji dan.

Ne za koji dan, nego kad ti prodje strogo mirovanje. Nemoj se zezati

 

  

23 hours ago, napadaj said:

određene dve nedelje strogog mirovanja

 

Vidis... strogo mirovanje, podrazumeva , da mirujes, a ne da se smrzavas napolju.

 

A da znam tvog doktora trazio bih da ti zabrane/ogranice internet. Ne treba ti stres... odmaraj. :D

Link to comment

Istina, saglasan. :D

 

 

1 hour ago, Have_Fun said:

Da da ispratio sam šta si pisao

 

Nego sam se zapitao šta je mogao biti razlog.

Šta se desilo u organizmu da te tako smlati :/

 

Drago mi je da si dobro sada i OK

 

Nadam se da će i Sky i Moćin ćale pregrmeti to što se desilo

 

 

Meni se čini da je to bio samo pad pritiska (iz pretople sobe u hladno, pa nazad, plus prehlada), a da je ova streptokoka u grlu dovela do povišenog CRP-a. Uglavnom, sad se osećam standardno, videću šta kaže laboratorija (za dve nedelje :D ), pa se nadam da će sve biti u redu. Nema basketa i fudbala neko vreme, a bicikl samo do prodavnice kad odem do mojih. :D

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, kipo said:

Moze post-covid topic. Cini se da ce, nazalost, biti vise postocovid problema nego zarazenih.

 

On 7.3.2022. at 11:30, napadaj said:

Da otvorimo post-covid temu?

 

 

 Otvoreno

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Nema basketa i fudbala neko vreme, a bicikl samo do prodavnice kad odem do mojih. :D

 

Peske, nema bicikla za tebe bar 3 meseca. Eventualno kucni pa da vrtis 10 minuta dnevno.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Nisu precizni ti mali/kucni meraci, zavise da li su ti prsti topli, hladni, znojavi, lak na noktima.

Koliko ja znam sve iznad 96 je normalna saturacija na tim rucnim meracima. Ako gresim javice se neko da me ispravi 

 

 

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, Arkadija said:

Da se prijavim i ja, bila danas u kovid ambulanti , jer od preksinoć imam bol u grlu, juče sam bila malo malaksala i sa blagom glavoboljom, od jutros ne osećam ukus. 

Uradili mi pcr, pa čekam rezultat. 

Nisu mi dali ništa od terapije, kao u fazonu imam zaista blage simptome, a i 3 puta sam vakcinisana. Valjda tako treba.

Samo lezi, odmaraj, dremaj. Nalivaj se vodom, cajevima, cedjenim sokicima, supama,...Sve savete kad covek ima virus (bilo koji) primenjuj ma koliko ti bilo dobro. 

Javi rezultate, taj gubitak ukusa se vise vezuje za delta soj

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...