Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

nema ništa, ugasio putin koronu
:fantom:
 
umre autobus nedeljno, umesto autobus dnevno. kad im je proshao dnevni autobus, proci ce i nedeljni.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

kad ste nobles rudari i sljakeri.

doduse moja varos jeste sve ovo vreme pandemije bila najgora u pokrajini i jedna od najgorih u nemackoj.

jel ima puno srba u toj varoši?

Link to comment
8 hours ago, Kelt said:

 

ma sutra malo grip, nemojte da se zavaravate. Grip trenutno ne cirkulise globalno, tek u ponekim zemljama u africi su prijavili i to će biti buduća žarišta za njegovo širenje, ali već dve godine nema gripa.

 

"Hara neki virus" je covid, a ti "negativni" nisu PCR testirani niti je sekvencioniran genom. "nepoznati virus" se rešava tako što uzmeš uzorak i pogledaš pod el mikroskopom šta je.

 

 

evo ja sam cini mi se 5 - 6 x do sad u protekle 2-3 nedelje negativna (mix PCR i antigenskih) a zarazila sam celu blizu i siru familiju, par kolega i njihove porodice.

svi pozitivni i na antigenskim i na pcr testvima...

Plus jos x ljudi na konferenciji na kojoj sam bila sa tim "nepoznatim" virusom koji nije covid 😏 ...

 

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

umre autobus nedeljno, umesto autobus dnevno. kad im je proshao dnevni autobus, proci ce i nedeljni.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

što je najgore, bilo je tu po nekoliko autobusa dnevno

 

a štos nas srba tiče tj našeg nedelovanja u vezi sa koronom ostaje nam samo nada da će se virus smoriti, odustati i preći u oblik gripa sezonca

 

a da se mi pitamo omlatio bi nas da bi stali ne pod šljivu, nego pod maslačak

  • +1 5
Link to comment
56 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ne znam koliko ~Mali Istanbul moment utiče na čelu sliku

ma i ne previse, veruj mi, isto se svi ponasaju, to sto sam sinoc u prevozu video bez maski bili su mahom "belci", bas sam obratio paznju.

ceo grad je retardiran, nije cudo da smo uvek imali najgore brojke.

  • +1 1
Link to comment

samo da javim, posto vec brinete za mene, da sa, bio jedini maskirani u celoj edeki, ukljucujuci i radnice (jedna je zapravo imala al je posle pruzila nos), i nekih desetak musterija, jedan debil sa imbecilnom kapom mi se cak i smejao.

  • Tužno 1
Link to comment

kakve su sanse da posle dva kineza, jednog fajzera, omikrona u januaru, pa opet fajzera, dobijem koronu?! Imao sve, osim temperature (koju inace skoro nikad nemam povisenu). i jos nekoliko kolega prijavilo isto, plus temperature. Uradicu brzi ag radoznalosti radi, mada znam da je on paja...

Link to comment
10 hours ago, Grunf said:

 Uradicu brzi ag radoznalosti radi, mada znam da je on paja...

 

Ne mora da bude, meni je lateral flow test pokazao pozitivno (bez simptoma), a posle PCR potvrdio.

 

Kakav ti je rezultat? Navijamo za -

Link to comment

Ala me opičio grip, prvi posle 4 godine

 

Dobio jedan kolega u firmi, ja odmah za njim

Nisam se testirao još, kao da ide na bolje

 

p.s.  Zato skribomanišem po forumu

Edited by April
  • +1 2
Link to comment
On 9.4.2022. at 21:57, jms_uk said:

 

Ne mora da bude, meni je lateral flow test pokazao pozitivno (bez simptoma), a posle PCR potvrdio.

 

Kakav ti je rezultat? Navijamo za -

nisam uradio, prezdravio sam. a za ag test i dalje tvrdim da je paja. kad sam imao koronu, u januaru, ag negativan, pcr to popodne pozitivan. znam jos masu sveta da je bio lazno negativan. kad je pozitivan, valja mu verovati. negativnom, nikako...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...