Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, Milosh76 said:

Nemam problem sa ambrozijom, ali led I vodu iz frizidera volim...

Mozda mi I secer pada... A mozda je I renne u pravu :cry:

 

Udri samo vodu, led ti je i ovako smrznuta voda :covid19:

@kud u maglu Simoviću Imao sam periode kada prskam u nos češće, ali samo nos i to retko, ovo je sad prvi put malo duže + glavobolje. Monitorovaću™ situaciju.

Link to comment
19 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

sinoć počelo sa blagim stiskanjem u grlu, pa mlaka glavobolja, i evo sad i nos malo curka.

a temperatura? Jel si vakcinisan i kad i cime, ako jesi?

Link to comment
22 minutes ago, Milosh76 said:

a temperatura? Jel si vakcinisan i kad i cime, ako jesi?

 

Nemam temperaturu. Vakcinisan trećom dozom pre 10 dana, sve Kinez. :D Inače, u mom kombinatu svaki dan po 2-3 nova, a u onim starim talasima, jedva da smo imali par njih sveukupno. Verovatno sam tamo i pokupio.

 

Vrlo pozitivno iskustvo sa radnicima u kovid ambulanti, jako lepa žena me odvukla u stranu, objasnila sve šta i kako, kao da sam joj najrođeniji. Posle me odvela u neku kancelariju, upalila komp, pogledala skrinšot jugolab nalaza, i otvorila bolovanje. Proveo sam u kovid ambulanti 5 minuta, dok tamo neki ljudi čekićaju po 5 sati. Valjda sam imao sreće. :)

  • +1 6
Link to comment
On 14.9.2021. at 6:40, kipo said:

Srecno, nadam se da ce ostati bezazleno.

 

Zašto bezazleno kad može komplikovano? :D Malo sam cepao do 38,5 juče i danas pa odoh da proverim krvnu sliku. Crp=40, rentgen ne pokazuje nikakve promene na plućima. Dala mi da krkam Sumamed 3 dana i kaže da će sve biti ok. Moram još jednom da se :ziga: divnim novosadskim kovid radnicima.

  • +1 5
Link to comment

Samo idi zazivaj za pregleda kad god osjetis potrebu (svakih 2-3 dana), jer kad , ako se, pojavi na plucima sranje, ide druga terapija, pa je fora da to sto prije registruju i potom sve bude ok nakon 2-6 dana :thumbsup:

  • +1 2
Link to comment

UZvuk srca 'Uoceno sistolno raslojavanje miokarda', a pritisak mi zadnjih par meseci umesto mog standardnog 105/65 pokazuje stalno 120/80

 

Moze biti od protutnjalog kovida ako ga i nisam registrovala(jer svi oko mene imali).

Isla na pregled zbog priprema za nesto drugo,a rece moramo pratiti pa cemo videti,kontrola za 2 meseca, samo se nadam da necu dobiti ogranicenja za sport.

 

(Nemamo topic za postkovid posledice?)

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...