Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

7 hours ago, Aleksija said:

koalicioni ima temperaturu. ako bude korona, prijavljujem ga za neki casopis kao jednog od pionira kovida sa tri doze.

doduse, nocas nam se jedan iz sve snage zakucao u uredno parkiran auto i potpuno ga onesposobio, tako da je pretpostavljam nas trenutak za neuobicajeno losu srecu.

Nema sanse, malo kljoknuo imunitet i nesto zakacio. Drugarica moja imala na kraju neki stomacni virus, nije bilo naivno. Svi pregledi, testovi, sto u kovid ambulantu, sto privatno i nije joj potvrdjen kovid i proslo za 2-3 dana sve

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovaj stomačni virus koji trenutno hara paralelno sa korolom ne izaziva neku temperaturu. Zapažanje izvedeno na osnovu samoposmatranja i posmatranja okoline,

Ova moja je imala kako kaze jedno vece do 38, ali joj je bilo mnogo lose

Link to comment

Moji klinci, supruga, prijatelji, komsije, njihova djeca.. svi temperaturu do 38 max i sve trajalo 2-3 dana max. Bezazleno ali izgleda veoma zarazno. Slusam vec neko vrijeme da je citava crnogorska i hrvatska obala odradila taj/ takav stomacni virus.

Link to comment

izgleda da je taj virus i kod mog junacine. negativan antigenski, valjda ce i t spasti. ne zna se ko je tezi za odrzavanje, on ili auto. 

hvala sto ste pomogli deljenjem informacija :)

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
58 minutes ago, kipo said:

Moji klinci, supruga, prijatelji, komsije, njihova djeca.. svi temperaturu do 38 max i sve trajalo 2-3 dana max. Bezazleno ali izgleda veoma zarazno. Slusam vec neko vrijeme da je citava crnogorska i hrvatska obala odradila taj/ takav stomacni virus.

Isto i moja cerkica, plus povracanje pola dana.

Link to comment
14 hours ago, Aleksija said:

koalicioni ima temperaturu. ako bude korona, prijavljujem ga za neki casopis kao jednog od pionira kovida sa tri doze.

doduse, nocas nam se jedan iz sve snage zakucao u uredno parkiran auto i potpuno ga onesposobio, tako da je pretpostavljam nas trenutak za neuobicajeno losu srecu.

I moja najbolja supruga na svijetu je imala blagu temp od petka uveče do juče popodne, uz glavobolju i umor, a 3 nedelje nakon boosta Fajzerom

Juče ujutru covid ambulanta, negativan antigenski, KS dobra, čekamo PCR (ne znam zašto se čeka već više od 24h).

Valjda nije...

Link to comment
1 hour ago, Tale said:

I moja najbolja supruga na svijetu je imala blagu temp od petka uveče do juče popodne, uz glavobolju i umor, a 3 nedelje nakon boosta Fajzerom

Juče ujutru covid ambulanta, negativan antigenski, KS dobra, čekamo PCR (ne znam zašto se čeka već više od 24h).

Valjda nije...

Bez brige, dobra je KS i javi rezultate :)

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

drzimo palceve! mnogo necega je u opticaju ovih dana.

 

@mraki auto se bar ne razvlaci po kuci sa toplomerom :D


Izvin zbog trola :). Proci ce sam je smorno dok traje.

 

Spoiler

 

 

  • Haha 1
Link to comment

moja drugarica, primila dva fajzera (za dva dana biće 6 meseci od druge doze), eno je sva slinava, bez čula mirisa, čeka pred kovid ambulantom

nema temperaturu, ne kašlje, ali kaže da je povremeno nešto probode u plućima :sad:

 

ja sa njom bila preksinoć. i tada je bila slinava, mislili smo alergija, sedeli smo napolju, njen muž , ludi holandez, izljubio se sa mnom, ona se držala po strani jer je slinava

 

sad  ćemo videti da li je moj fajzer (to je bio sedmi dan od primanja treće doze), odradio posao :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...