Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

I ja: baš odvratna kijavica, bol u grlu i sinusima, kašalj iz grla, temperatura, bolovi u svemu i negativna sam, kažu ovi zdravstvenjaci da nas ima dosta takvih ovih dana. I pohvaljeni smo što smo odgovorni prema zajednici i što se javljamo i testiramo.:sleep:

  • +1 1
Link to comment

Evo i ja da se zapljunem, slomljen i grlo otkida, hranim se na slamku, bez kaslja ali mi curi njonja sve u 16. Sutra krvna slika i bris pa cemo videti, ne lici mi na kovid, ali ako se javi temperatura ici cu da se testiram, zlu ne trebalo.

  • +1 1
Link to comment

delta kovid je definitivno slinav. evo padaju mi neke vakcinisane zene dnevno, slinavos i slomljenos prvi simptomi.

vazno da je srbinin pobedijo da se ne chipuje, ovo ce da mutira josh 10 puta s_w.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
Sad ćemo imati uživo prenos kako deltuje srpski zdravstveni sistem.
ja sam gledala ove nedelje. zamalo da ostanem da radim [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment

I ja slinav, i zapusen nos grebe grlo i nemam temp, ali sam bas klasican osecaj zimskih prehlade/gripa. 

Drugu dozu zeke primio sredinom juna. 

Ici cu kod lekara danas, nego, ima li brzi antigenski smisla raditi? Znam da je neprecizan ili sta vec... 

Link to comment

Mali update, pet dana kasnije grlo i dalje kida, malo manje doduse, ali gutanje je problematicno. Sve ostale simptome sam prosao, slomljenost, slinavost, kasljucanje, temp jedan dan (38C), ali ovo istraje. 
Zbog svega toga bio ubedjen da je bakterijska infekcija, no bris rezultati su cisti, krvna slika uglavnom ok osim par parametara (poviseni monociti), CRP dobar. Kaze doktorka na osnovu krvne slike da je viroza ili mozda mononukleoza (ispostavilo se da nije, radio jos jedan test iz krvi). Takodje rekla da nema potrebe da rasim kovid test jer sam prelezao+vakcinisan i ne lici joj ovo na to.

Uglavnom, izgleda da su tokom ove pandemije svi sitni virusi izumrli, a opstali samo neki mastadont-virusi od kojih oporavak traje i traje.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

Uglavnom, izgleda da su tokom ove pandemije svi sitni virusi izumrli, a opstali samo neki mastadont-virusi od kojih oporavak traje i traje.

 

Jeste, ja se vučem i dalje sa sinusima i iritiranim grlom, a krenuo je i kašalj, naoružaj se strpljenjem. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Sandradjer said:

@pp34Kako si? Sta su rekli doktori?

@goofsVerovatno je i svima nama oslabljen imunitet zbog cuvanja od korone, pa burnija reakcija na neke uobicajene viruse 

Juce radio test negativan. Sve dobro, samo crp 11 (malko povecan, prosli put bio 40 kad sam bio bolestan). I dalje mi je zapusen nos i curi i grlo malo jebe. Poceo sa pancefom, pa cemo videti...

  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...

koalicioni ima temperaturu. ako bude korona, prijavljujem ga za neki casopis kao jednog od pionira kovida sa tri doze.

doduse, nocas nam se jedan iz sve snage zakucao u uredno parkiran auto i potpuno ga onesposobio, tako da je pretpostavljam nas trenutak za neuobicajeno losu srecu.

  • Tužno 7
Link to comment
2 hours ago, Aleksija said:

koalicioni ima temperaturu. ako bude korona, prijavljujem ga za neki casopis kao jednog od pionira kovida sa tri doze.

doduse, nocas nam se jedan iz sve snage zakucao u uredno parkiran auto i potpuno ga onesposobio, tako da je pretpostavljam nas trenutak za neuobicajeno losu srecu.

Realno, i ja bih od toga dobio temperaturu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...